İki Erkek Çocuğuna İyi Örnek Olsun Diye Eski Eşinin Doğum Gününü Kutlayan Süper Baba!

-

İnternet üzerinde eski sevgililer ve eski eşler ile ilgili bu kez de yürek ısıtan bir sosyal medya paylaşımıyla karşınızdayız! Çocuklarını da yanına alıp, bir çiçek buketiyle eski eşinin doğum gününü kutlamaya giden örnek babayı İndy100'dan sizlere getirdik.

Kaynak: https://www.indy100.com/article/divorced...

ABD'nin Boston kentinde yaşayan Billy Flyn Gadbois eski eşine doğum gününde sürpriz yaptı. Neden mi? Kendisi anlatıyor...

"Her zamanki gibi birileri bana ne b*k yemeye hala böyle şeyler yaptığımı sordu. Bu beni o kadar gıcık ediyor ki, şimdi hepinize detaylı bir şekilde anlatacağım."

Sosyal medya üzerinde büyük ilgi gören olayı Billy şöyle anlatmış;

"Bugün benim eski eşimin doğum günü bu yüzden erken kalktım, çiçek ve doğum günü kartları aldım ve çocukların ona vermesi için bir de hediye, ayrıca çocukların ona kahvaltı hazırlaması için yardım ettim. Her zamanki gibi birileri bana ne b*k yemeye hala böyle şeyler yaptığımı sordu. Bu beni o kadar gıcık ediyor ki, şimdi hepinize detaylı bir şekilde anlatacağım.

Ben iki küçük adam yetiştiriyorum. Onlara annelerine nasıl davrandığım konusunda teşkil ettiğim örnek, onların kadınları nasıl gördükleri ve kadınlara nasıl davrandıklarını ciddi anlamda şekillendirecek ve ilişkileri nasıl algıladıklarını etkileyecek. Hele bir de bizim örneğimizde daha çok çünkü biz ayrıyız. Yani eğer çocuğunuz için iyi bir ilişki modeli yaratmıyorsanız, kendinize çeki düzen verin. Kendinizi herkesten farklı gösterin ve bir örnek olun! Bu sizden daha önemlidir.  

İyi erkekler yetiştirin. Güçlü kadınlar yetiştirin. Lütfen. Dünyanın onlara ihtiyacı var, en çok da şimdi ihtiyacı var."

Billy'nin bu sosyal medya paylaşımı oldukça fazla beğenildi ve paylaşıldı.

İşte onun küçük adamlarından biri de bu ufaklık, ne kadar da şanslı!

Boşanmış bir anne babayla büyüyor olabilirler ama bu tip örnek davranışlar sayesinde her zaman açık fikirli olacaklar!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ramlevnl

Sende gizli şeytan tüyü var

darkmagic

Bu Tarz Haberlerin Dahada Çoğalması Dileğiyle... Helal Olsun.

venuskralicesi

Helal olsun adama valla. Bizimkiler de çocuklarının yanında anneye bok atsın zaten...

yagmur.peker

Bu adamı yaklaşık 2 bin 3 bin kopyalasak türkiye biraz toplar bence...zira çocuk yetiştirmeyi öğrenmeden yapmayı öğreniyorsunuz.

lisami

Olması gereken ebeveyn örneği.

Görüş Bildir