Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İdam Edilmeden Önce "Acele Et" Diyen Gelmiş Geçmiş En Sadist Seri Katili: Carl Panzram

 > -

O bir suç makinesi! Ama onu diğer suçlulardan farklı kılan şey, akıl almayacak derecede sadist düşüncelere sahip olması ve bunu gerçekleştirmesi...

21 kişinin katili, 1000'den fazla genç ve yetişkin erkeğe tecavüzün sorumlusu...

Diğer seri katillerin aksine işlediği suçlar hakkında tek bir an bile pişman olmamış. Ve suçları hakkında "Bütün yaptıklarım için zerre üzgün değilim." demiş bir sadist.

"Kendim dahil tüm lanet olası insan ırkından nefret ediyorum."

Panzram'ın bu sadistliğini aslında sözlerinden anlamak da mümkün. Panzram'ı sadistleştiren ve yaptıklarından zerre pişman etmeyen de bu büyük insanlık nefreti.

Carl'ın hayatı 1891 yılında Minnesota'da yaşayan bir ailede başlıyor. Fakat babası onları, Carl 8 yaşındayken terk ediyor. 8 yaşından sonra verildiği okulda cezaya, işkenceye ve tecavüze maruz kalan Carl, aynı vahşiliği dünyaya göstermeye başlamış...

"Dünya bir bok çukuru ve ben bu dünyadan ona hasar vererek gideceğim."

Carl Panzram, bu sözleri sarf ederek aslında çocukluğunda yaşadıklarının üstesinden gelmek yerine aynılarını yaparak başka masum insanların hayatlarını karartmaya karar vermiş. Nasıl suça sürüklendiği de bu sözlerinden anlaşılıyor...

Mezuniyetinden sonra yola çıkan sadist Carl, bir yat satın alıp içki ısmarlama vaadiyle yanına aldığı 10 denizci gence tecavüz etmiş ve başlarından vurarak denize atmış.

Fakat sadistin yaptığı bunlarla bitmemiş. Her geçen gün suç listesi kabarmış.

Daha sonra da bir gemide tayfa olarak çalışarak Afrika'ya gittiğinde timsah avlamak için kiraladığı 8 işçiye tecavüz edip öldürdükten sonra hepsini timsahlara yedirmiştir.

1928'de Washington'da yakalanıp tutuklandığında "burada beni rahatsız edecek ilk insanı öldürürüm." diye tehditler savurmuş.

s908.photobucket.com

Ve maalesef bu tehditi de gerçeğe dönüşmüş. 1 yıl sonra hapishanedeki ilk cinayetini işlemiş.

Karşılaştığı ve gasp ettiği erkeklere tecavüz etmesinin sebebi bundan eşcinsel bir haz duymasından çok, sadistçe bir aşağılama eylemi olduğunu düşünerek yapmasıydı. Birçok psikologun ve araştırmacının konusu olan bu seri katilin vahşiliği, çalışan herkesi de şaşırtmış.

"Acele et cellat! Senin oyalandığın zamanda ben 10 kişi asmıştım şimdiye."

1930 yılında ise suçlu bulunduğu 20 ölüm ve 1000'lerce tecavüzün üzerinde bir gardiyanı öldürdüğü için idam edilmesi kararlaştırılan Carl Panzram'ın son sözleri de tüyler ürpertiyor. Cellada acele etmesini söyleyebilecek kadar soğukkanlı olması, insanda mide bulantısı yaratıyor.

Kriminologlar, şimdiye kadar onun gibi bir vakayla karşılaşmamış olmayı şöyle anlatıyor: 

"Carli yeni nesillere onun gibi bir canavarın bir kez daha dünyaya gelmeyeceğini öğretti."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hknhakan

Vay amk.

Görüş Bildir