Herkesin Birbirinin Hayatına Karıştığı Dünyada Şeyma Subaşı'nın Açıklamalarına Bu Kez Tuba Ünsal Cevap Verdi!

17PAYLAŞIM

Şeyma Subaşı, Fatih Altaylı tartışmasına şimdi de Tuba Ünsal kendinde hak bilerek cevap verdi!

Konunun en başına kısaca şöyle dönelim; Şeyma Subaşı seyahatleri için THY'ye seslenmiş, Fatih Altaylı da kendisine bir kadına "kahpe" demeyi hak bilmişti.

Gerginlik Büyüyor! Şeyma Subaşı, Kendisine 'Kahpe' Diyen Fatih Altaylı'ya Çok Sert Cevap Verdi! - onedio.com
Gerginlik Büyüyor! Şeyma Subaşı, Kendisine 'Kahpe' Diyen Fatih Altaylı'ya Çok Sert Cevap Verdi! - onedio.com

Bunun üstüne de Şeyma Subaşı, "Eğer siz bile beni konuşuyorsanız, ben doğru yoldayım ve çok başarılıyım. Kendimle gurur duyuyorum.''

"Sanırım sizler için o kadar değerliyim ve beni öyle konumlara koydunuz ki, politikadan konuşmamı, ülkeyi kurtarmayı bekliyorsunuz.''

''Arkadaşlar ben Şeyma'yım. Zaten saç, makyaj, güzellik, spor, kıyafet paylaşıyorum o kadar. Ben size bir şey vermedim ki.''

"Bende boş şeyler var. Beni erkekler takip etmesin, kızlar takip etsin sadece." demişti.

Hemen ardından Tuba Ünsal'dan "ahlak erozyon"lu bir açıklama geldi.

Tuba Ünsal, hemcinsinin "boşbeleş ağız büken hallerini" küçük kızların takip etmemesini, o genç kızların kadın gibi kadın olarak yetişeceklerini söyledi.

Herkesin birbirinin hakkında kolayca yorum yapabildiği ve hayatlarına müdahale edebildiği günümüzde olanlara daha fazla tepkisiz kalınamadı:

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
siora

Savunmayın artık şu AHLAKSIZ kadını. Yetmedi mi? Resmen para mal mülk için 8 yıl beklemiş en sonunda yuvayı bozup evlendikten sonra da 2 yıl geçtiği gibi boşanıp genç erkeğin kollarına atmış kendini. Sadece Acun'un evliliğini bozup onla evlenip devam etseydi o zaman kimsenin bir şey demeye hakkı yoktu çünkü bu ikisinin de hatası, ortada bir aşk var diyip geçilebilir. Ama bu kadın evlenip, 2 yıl geçmeden boşanıp, sonra aradan zaman bile geçmeden genç bir yabancı erkekle ilişkiye başlayarak gözünün sadece parada şöhrette olduğunu gösterdi. Hala da savunuyorsunuz ya inanılmaz :D Söylenen herşeyi fazlasıyla hakediyor.

malefiz

Acunla evliyken gtünü yalamasaydınız hepiniz keşke. O günlerde de bunun yüzünden başka bir kadın yüzüstü bırakılmıştı mesela... Erezyon merezyon o şekil.

nilufer-demirel

Bi de ONEDİO şeymadan ne kadar para alıyo acaba???

Gizli Kullanıcı

Bende bunu merak ediyorum? Her gün başka bir şeyma içeriği :D

mavibiyik

Tek merak ettiğim şey, tum bu konusmalar, hareketler karsısında seymanın ailesi ne durumda, kendi ailemi dusunuyorum benimle tüm iletişimlerini keserdi heralde bi noktadan sonra. nihayetinde herkesin bir gururu var, onlar nasıl bir tutum sergiliyorlar merak içerisindeyim :/

atlangocya

Seyma evliyken de degilken de konusabilen o hic sevmediğimiz Seren serengil idi.. sezarin hakki sezara.. kadin hic susmadi, aferin kiz Seren! delikanliymissin!

Görüş Bildir