Her Yerden Engellenince Mesajlarını Para Transferi Yaparak Gönderen Eski Sevgili

4.4bPAYLAŞIM

Eski sevgili denince kafada oluşan profil çok da iyi olmuyor genellikle. Eski sevgililer 'sarmasın' diye haberleşme platformlarının, operatörlerin engelleme seçeneği mevcut. Ancak Twitter'da öyle bir eski sevgiliye denk geldik ki şeytana pabucunu ters giydirir.

Salome isimli kullanıcı bu durumu takipçileriyle paylaşmış...

salome

Sürekli 10 kuruşluk para transferi yapıyor ve açıklama olarak da sitemini dile getiriyor.

Mesajlar bu şekilde.

En son "Sen 10 kuruşa değmezsin." diye final yapmış reis.

Tabii gelen tepkiler de mesaj gönderme yöntemi gibi orijinal oldu.

Devir tasarruf devri!

5 kuruş olsa sembolik bir değeri olabilirdi...

Ata sporumuz hesaplamak.

Sabır dileyenler de oldu.

Farklı örnekler de çıktı.

Bu da enteresan.

Mobil uygulamalar geleceğin sohbet siteleri mi olacak?

Değişik bi' arkadaşmış.

Gelen yanıtlarda bu olayın kurgu olduğunu iddia edenler de oldu elbette.

Salome isimli Twitter kullanıcısı bu iddialara da böyle yanıt verdi.

Takdir sosyal medya halkının...

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
doask

kadın ya da erkek fark etmez bu resmen taciz lan

him-him

Ben artık bunlara gülemiyorum. Allah kahretsin böyle tacizci şerefsizleri! Bu ülkede kadın konusunda mizah bitmiştir. Sadece ve sadece kadını korumaya odaklanmak gerekiyor.

jr.aykut

tüm yanıtlarını okudum da bu eft üzerinden msajları atan kişi bi bayan sanırım boşa prim kasmışsın kadın tacizcisi erkekleri suçlayarak cano :D

him-him

Kendisinden ayrılmak isteyen kadının arabasını su kanalına atan, kadının evinde dinamit patlatan, kadını bıçaklayıp öldürmekle yetinmeyip evi ateşe vererek iki küçük kız çocuğunun da ölmesine neden olan, levyeyle dövüp kerpetenle dişini söken, döner bıçağıyla saldıran, hapishaneden kaçıp kadını sokak ortasında kurşunlayan örneklerle karşılaşıldı. Kadınlar boşanmak istediği için öldürülürken Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı 7 bin 500 evli çiftin yüzde 38’ini boşanmaktan vazgeçirdiklerinden “gururla” bahsetti. İlerleyen aylarda anlayacaktık ki ASPB’nin ‘boşanmalarda ara buluculuk’ yöntemiyle kadını aileye mahkum eden hedeflerine ulaşmak için bir rıza üretme biçimiydi bu.

gunesliler

Türkiye dizi senaryosu! pollis hastane zengın bır vılla ve kenar mahallede bır ev bır ıkı delıkanlı esnaf ve babacan bır yaslı amca bul tamam! Allah kahretsın boyle memleketı!

him-him

2017 yılında neler yaşandığını Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformunun her ay basından derlediği verilerle hatırlayalım... 10 ayda en az 337 kadın öldürülürken 314 çocuk cinsel istismara, 246 kadın cinsel şiddete uğradı. 12 kadın kıyafetleri dolayısıyla şiddet gördü. Kadın cinayetlerinde sayısal artışın yanında işleniş biçimi de değişti. Vahşileşti. Ülkede kadınlar için ölümün “olağan” biçimi neredeyse lüksleşti.

him-him

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı verilerine göre bu yıl şiddet gören 300 kadın kimlik değiştirmek zorunda kaldı. Kimlik değiştirmek zorunda kalan kadınlar sistemde artık görünmediği için çocuğunu okula yazdıramamak, devletten yardım alamamak gibi birçok mağduriyet yaşadı. Kimlik değiştirme ise Mor Çatı tarafından “Şiddetten ve ölüm tehdidinden kurtulmak için hiçbir çaresi kalmayan kadınların başvurduğu bu yol, cezasızlığın mecburi sonucu ve bir anlamda adaletsizlik göstergesidir” denilerek yorumlandı.

Görüş Bildir