Her Revizede Bizi Kahkahaya Boğan Markaların, Ajansların Bi' Dünya Saçmaladığı 4 Çalışma

541PAYLAŞIM

Revize geldi. Bu iki kelimeyi ömrünüzün sonuna dek duymasanız dünya daha yaşanılası bir yer olabilirdi değil mi? Ajansların, markaların bitmek bilmeyen revizeleri... Şuraya şunu ekleyelim, şu olmamış, bunu marka beğenmedi, hedef kitleye uygun değil ve dahası... Bored Panda'da derlenen ve sizler için çevirdiğimiz bu içerikte bol bol 'ya cidden tam olarak böyle oluyor' şeklinde söyleneceğinizi düşünüyoruz! 

Umarız bir daha hiç revize yemezsiniz! 😂

Revizeye ise basitçe, tamamladığınız herhangi bir çalışmaya; markadan, ajanstan veya patrondan, kısacası sorumlu olduğunuz taraftan gelen düzeltme isteği diyebiliriz.

Kaynak: http://www.boredpanda.com/famous-artwork...

Chat Noir afişi

Bob Dylan illüstrasyonu

Anatomy of a Murder afişi

Paris Louvre logosu

Ne diyorsunuz bir daha revize gelsin mi? 😂

Gelsin gelsin, revize velinimetimiz!
Bak yine revize dedi. Her geldiğinde bi başka sövüyorum, söveceğim!
Ya çok biliyolarsa kendileri yapsın hayret bi şey!
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
kutadgu-bilig

Mesleki sorunlarınızı meslektaşlarınızla taryışın. Benim hayatımdaki tek revize televizyonumun yaklaşık on günde bir 'yeni kanal bulundu ayarlansın mı?' revizesi

himura-battousai

eskiden kalan bir olay vardi o geldi aklima google da aradim buldum :) ( fatih uzun görmesin 2005 den kalan seyi yeniymis gibi yükler)---------

sikrabil

Konu ne ya ben anlamadım?

negerekvar

Firma bünyesinde çalışan tasarımcıların, günlerce belki haftalarca uğraşıp çıkarttığı işleri patrona gittikten sonra, şurayı burayı şöyle yapalım, burası böyle olsun diyerek yapılan işi neredeyse baştan aşağı değiştirdiklerini anlatıyor.Ya da tasarımı yapılan firma tarafından olan istekler.Kısacası genel olarak grafik tasarımcılarının çilesini anlatıyor.

Görüş Bildir