Her Biri Ayrı Zeka Küpü Olan Kişilerden Hepsi Birbirinden Akıllıca ve Komik 17 Mention

-

Twitter'da, Facebook'ta veya Instagram'da yapılan paylaşımların altını hemen atlayıp geçmeyin, bazen karşınıza öylesine komik mentionlar çıkıyor ki, yapılan paylaşımdan çok o yorum sizi güldürüyor. Her biri ayrı ayrı zeka küpü olan kişilerden 17 komik mention'ı At Avrat Mention ve Comment Şelalesi sayfalarının yardımıyla derledik. :)

Her alanda benzerlik...

Yine bize daha fazla iş...

Hadi bakalım...

Yeni bir grup. :)

Akraba kontenjanından girmiş, çok net.

Dortmund'ta da hedef belli. :)

Gayet net...

Yaptıklarımızın parasını verelim yani...

Kafalar karışık. :)

Neyin peşindesin admin?

Arsene Wenger ve yeniden yapılanma üzerine...

Onlara farz değil. :)

Geçin bu işleri...

Ah bu kelime oyunları.

O kadar yükseğe atılmış olamaz demek ki gökten geliyor...

Adamlar öyle delmiş. :)

Yemin et!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
silapotter

su dis fircasi ve portakali biri anlatabilir mi

suspicious

diş fırçası dişlerimizi temiz tutmak için kullandığımız bir araç, portakalsa turunçgillerden rengi de turuncu olan c vitamini bol bir meyve.

so-far-so-good

kesin sen de bıçağı sabit tutup portakalı çeviriyorsun di mi?

gelecegin-zoologu

evet

ismail-ustundag2

ahahah ulan :)

eray-duzceli

ittahat ve terakkiye fedai benzetmesi yapan arkadaş seni tanımak istiyorum yiğidim

tugcelii

Ales konusunda arkadaşa katılıyorumashd

eray-duzceli

nedir bu matematikten çektiğimiz

medya-cakali

Son olan Yeni Türkiye’nin özeti işte arkadaşlar

deniz0duru

sondaki arkadaş bana denk gelse taşlarım..

deniz-kucukdurna

Sondaki arkadaş, senin sevgilin olacak ve uzun süredir tanıyor olacak. Gönül eğlendirmek için takılmıyorsan öyle bir teklife ağzın kulaklarına varması gerekir.

deniz0duru

öyle bir teklifi duyduğumda ilk önce kendimi döverim 'yazıklar olsun, onca süredir bu herifin mal olduğunu nasıl göremedin' diye. sonra onu taşlarım, çünkü böyle bir ayıdan anca öyle kurtulunabilir.

deniz-kucukdurna

Büyük konuşuyorsun inşallah öyle birisine aşık olmazsın. Sana bir örnek veririm, halam lazla evlenmem dedi lazla evlendi. Çocuğu olmuyor, eniştem boşanalım dedi kabul etmedi. Hatta eniştem şunu söyledi, sorun sende olsaydı ya boşardım ya da kuma getirirdim. Buna benzer olaylar illa denk gelmişsindir. Yani sadece evlilik demiyorum, şunu hayat yapmam deyip güle oynaya ya da zorunlu yapanlara. Bir de cümlemi özlü sözle bitirim, hayat sana her zaman istediğini vermez.

deniz0duru

Senin dediğin aşk değil, Aptallık. Ama aşkın ne olduğunu bilmeyen ve onu sürekli ''psikopatlık ve aptallık'' ile karıştıran çok insan var doğrusu. Neyse ki ben ne aptalım, ne de psikopat. Büyük konuşmadan, büyük insan olunmuyor. Ancak, benim yaptığıma büyük konuşmak değil, mantıklı olmak denir. Küçük konuş diye öğretenler, ezik insanlar yetiştirmek isterler. Ya da kendileri eziktir ve yalnızlık çekmemek için, kendilerine yandaş ararlar. Ben erkekler için yaşamam yani onlar, hayatımın amacı değil. Dolayısıyla bir erkek yatağıma girsin diye, ben kendim olmaktan vazgeçmem. Sana da aynısını öneririm, yoksa senden geriye hiç bir şey kalmayana dek, seni sömürürler en çokta duygularını. Doğru ''hayat insana her zaman istediğini vermez'' ama benimde, hayata istediğini vermeyeceğimden emin olabilirsin.

deniz-kucukdurna

Hmm hayatta kafa tutan genç, senin gibiler zor bulunuyor. Tarzını bozmadan ilerlemen dileğiyle. Bir de hayat her zaman istemez, bazen de alır.

Görüş Bildir