Görüş Bildir
Haberler
HBO Max Türkiye Hazırlıklarını Sürdürüyor: Genel Müdür Belli Oldu!

HBO Max Türkiye Hazırlıklarını Sürdürüyor: Genel Müdür Belli Oldu!

GNS
12.01.2022 - 18:59

Yabancı dijital platformlar Türkiye'ye giriş yapmaya devam ediyor. Bu sene içerisinde Türkiye'de kullanıcıların erişimine açılacak platformlardan bir tanesi olan HBO MAX'in genel müdürünün kim olacağı belli oldu. RTÜK tarafından yayın lisansı elde eden Disney Plus ve HBO MAX'in 2022 yılı içerisinde erişime açılması bekleniyor. Peki HBO MAX'in Türkiye Genel Müdürü kim oldu? İşte detaylar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

Türkiye'de yayın hakkı bulunan en büyük yabancı dijital platform Netflix'e, 2022 yılı itibariyle dev bir rakip geliyor. Farklı içerik skalasıyla yurt dışında dikkat çeken yüksek izleyici kitlesine sahip HBO MAX, erişime açılmak için gün sayıyor. Türkiye ofisi kurulması sonrası genel müdürün de belli olduğu bilgisi verildi. Peki HBO MAX Türkiye Genel Müdürü kim oldu? İşte detaylar...

HBO MAX Türkiye Genel Müdürü Barış Zavaroğlu

HBO MAX Türkiye Genel Müdürü Barış Zavaroğlu

2022 yılı içerisinde Türkiye'de erişime açılacak olan dijital yayın platformu HBO MAX'in Türkiye Genel Müdürü  HBO Max Türkiye Genel TV+ müdürü Barış Zavaroğlu oldu.

Barış Zavaroğlu, HBO Max'in Türkiye Genel Müdürü olarak, platformun Türkiye'ye erişime açılması üzerine çalışmalar yapacak. Zavaroğlu, daha öncesinde Turkcell'in platformu TV+'ın genel müdürü ve Fox Türkiye'nin CMO'su olarak görev yapmıştı.

HBO MAX Türkiye Erişimi Ne Zaman Açılacak?

HBO MAX Türkiye Erişimi Ne Zaman Açılacak?

HBO Max'in ne zaman erişime açılacağı konusunda kesin bir bilgi bulunmuyor. Yalnızca 2022 yılında erişime açılacağı duyuruldu.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
1
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın