Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hazırladığın Burgere Göre Nasıl Bir Dost Olduğunu Söylüyoruz!

Yemek Testleri
355PAYLAŞIM

Bir hamburger neler kadir...

1. Ekmekle başlayalım!

Susamlı
Sade
Tam tahıllı
Kepekli

2- Şimdi de sıra et var!

Dana
Sebze
Tavuk
Sığır

3. Peynir seçimin?

Çedar
İsviçre
Mozzarella
Almayayım.

4. Şimdi de sebze.

Soğan
Marul
Domates
Almayayım.

5. Ekstra malzeme alır mıydın?

Turşu
Çıtır soğan
Mantar
Dana bacon

6. Sos seçimin?

Ketçap
Mayonez
Hardal
Barbekü sos

7. Son olarak da patatesini seç!

Sadık dost çıktı!

Dünya'nın neresinde olursan ol, kendini sevgili dostuna yakın hissettirebilirsin. Sevdiklerine karşı doğal ve samimi yaklaşımın onların çevrelerinde değilken bile iyi hissettiriyor. Zaten onlar da bir problemleri olduğunda orada olacak ilk kişinin sen olacağını biliyorlar. Tam bir eski dostsun be!

Korumacı dost çıktı!

Yerine göre kıskançlığa kadar gidecek bir sevgiye sahipsin dostlarına karşı. Aslında kıskançlıktan değil, korumacı tavrından geliyor bu. Kendilerini kötü hissettikleri an ilk açılacakları insan da sen oluyorsun ayrıca. Onları dinlerken olayları hiç yargılayıcı olmadan inceliyor ve en doğru şefkati vermeyi seni biliyorsun.

Bilge dost çıktı!

Her zaman kibar, güler yüzlü ve anlayışlı bir tavrın var. Kendi problemlerinle sessiz sedasız uğraşmakla kalmayıp başkalarının yardımına da koşmayı biliyorsun. Her zaman objektif ve mantıklı şeyler söylüyorsun ama uygulayıp uygulamamayı karşı tarafa bırakıyorsun. İnsanları motive etmek senin işin.

Maceracı dost çıktı!

Senin duyman gereken tek cümle "Hadi yapalım!". Her zaman başına ilginç olaylar gelen, hep yeni insanlarla tanışan tip sensin. Güzel anılar biriktirmek, ilginç hikayeler dinlemek senin hobilerin. Tatile gidilecek bir arkadaş varsa o tam olarak sensin!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
melisa40

Sadık dost çıktı! Dünya'nın neresinde olursan ol, kendini sevgili dostuna yakın hissettirebilirsin. Sevdiklerine karşı doğal ve samimi yaklaşımın onların çevrelerinde değilken bile iyi hissettiriyor. Zaten onlar da bir problemleri olduğunda orada olacak ilk kişinin sen olacağını biliyorlar. Tam bir eski dostsun be!

sultan-yade-yalinkaya

bilge dost

Gizli Kullanıcı

Korumacı dost çıktı! Yerine göre kıskançlığa kadar gidecek bir sevgiye sahipsin dostlarına karşı. Aslında kıskançlıktan değil, korumacı tavrından geliyor bu. Kendilerini kötü hissettikleri an ilk açılacakları insan da sen oluyorsun ayrıca. Onları dinlerken olayları hiç yargılayıcı olmadan inceliyor ve en doğru şefkati vermeyi seni biliyorsun.

yomgir

Sadık dost, ne alaka?

anil-koca2

korumacı dost

Görüş Bildir