Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hayatlarına Bakınca Yerinde Olmak İçin Yanıp Tutuştuğumuz Ünlü Yakınları

1.3bPAYLAŞIM

İçeriği hazırlarken açıkcası acaba çok mu fakiriz ki böyle bakıyoruz diye düşünmedik değil. Bazı ünlü yakınları öyle ballı hayatlar yaşıyorlar ki, insanın bazen canı çekiyor. Bu arada bütün ünlülerden bahsetmiyoruz. Bunlar sevdiklerini baş tacı edip, onları pamuklara saran, rüya gibi bir hayatı onların ayaklarına seren ünlüler. Bazılarına ay istemez diyeceğinizden eminiz, fakat illa sizin de aklınızı çelecek bir ünlü yakını pozisyonu vardır.

1. Hülya Avşar'ın kız kardeşi olmak.

Hayatta hiçbir şey yapamazsanız bile eğer Hülya Avşar'ın kız kardeşi olarak dünyaya geldiyseniz sizden şanslısı yoktur. İster tasarımcı ister gazeteci iste programcı olursunuz. Hülya var arkanızda Hülya!

2. İbrahim Tatlıses'in küçük oğlu olmak.

Kafadan ünlü olmak anlamına gelse de beraberinde rahat ve lüks içinde bir hayat, Amerika'larda okumak ve her türlü anlamsız dövmeye sahip olmak demektir. Baban İbrahim Tatlıeses ise gerisi İdo'luktur.

3. Demet Akalın'ın kocası olmak.

Popüler olup her ortama girersiniz o da yetmez sizi her yerde deli gibi sevdiğini söyleyen karınızın kliplerinde oynarsınız. Allahtan daha ne istiyorsunuz.

4. Mehmet Ali Erbil'in eski karısı olmak.

Mehmet Ali Erbil'in eski eşlerine verdiği nafakalardan Bayrampaşa halkının yarısından fazlası kiradan kurtulurdu. O derece muazzam bir şanstır bu.

5. İbrahim Tatlıses'in kankası olmak.

Her daim içli köfte, çiğ köfte ve yemeli içmeli ortamlar sizi bekler. İbo ile olacak bu kankacılık ileri yaşlarda biraz mide ülseri yapsa da yine de yaşanması gereken bir tattır.

6. Acun'un herhangi bir şekilde selam verdiği biri olmak.

Yarışma programlarından tutun ekibine, oradan tutun onun hayatına herhangi bir şekilde dahil olup da ihya olmamış çok az insan vardır.

7. Hande Yener'in bir dönem dahi imaj makerlığını yapmak.

Resmen talih kuşudur Hande Yener. Etrafındakilerin yolunu öyle bir açar ki onlar da gaza basıp gider.

8. Sezen Aksu'nun vokalisti olmak.

Eğer Sezen Aksu'ya vokalistlik yaptıysan artık yolun açık demektir. Bugün müzik dünyasının en başarılı isimlerinin neredeyse yarısı Sezen Aksu'nun elinden geçmiştir.

9. Seda Sayan'ın oğluşu olmak.

Seda Sayan'nın oğlu olmak her kula nasip olmaz. Cemiyet hayatının en renkli insanları ile ortamlara akar, reklamlarda oynar ve canınız ne kadar istiyorsa o kadar pizza yersiniz.

10. Sibel Can'ın çocuklarından herhangi biri olmak.

Yurtdışlarında okur, canınızın istediği gibi yaşar ve her daim stil sahibi olursunuz. Arkanızda Sibel var. Bu hayatta size ne olabilir ki?

11. Hadise'nin kız kardeşleri olmak.

Hadise'nin büyük kız kardeşi menajerliğini küçük kız kardeşi de tasarımcılığını yapıyor. Yani iş aramak zorunda değiller. Hayat onlara güzel.

12. Bonus: Bülent Ersoy'un kaynanası olmak.

Açıkcası biz de magazin habercilerinin yalancısıyız. Öğrendiğimiz kadarıyla Bülent Ersoy kaynanalarının rahatını çok düşünür onları mutlu etmek için kesenin ağzını açmaktan hiç çekinmezmiş. Sonuç olarak Bülent Ersoy'a kaynana olmak da biraz talih kuşu.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
glcnn

Ve bunları ünlü yapıp tepemize çıkaran yine bizleriz.

hicviye-naziri

Dostlar, bunları olmak isterdiniz derken ironi yapıyor adam. Yani bu da açıklanmaz biliyorum ama, gerçekten öyle anlayanlar var gördüğüm kadarıyla.

hicviye-naziri

Biri yapmalıydı :D

mehmetcandayar

Bir yanıp tutuşuyoruz ki sorma.

Gizli Kullanıcı

Ben de diyorum Mehmet Ali Erbil niye salak salak programlar yapıyor. Adam eski karılarının nafakalarını ödemeye çalışıyormuş :(

unknown_member

Vehbi Koç'un oğlu olsaydım yeterdi

cihan__celik

Mütevazisin vesselam

aslihanbora

ekin koç gibi mi ? :D

unknown_member

aynen cnm

Görüş Bildir