Görüş Bildir
Haberler
Hayalindeki Sevgiliyi Yarat, Bilinçaltında Ne Yattığını Söyleyelim!

etiket Hayalindeki Sevgiliyi Yarat, Bilinçaltında Ne Yattığını Söyleyelim!

Kendine sevgilinde olmasını istediğin karakter özelliklerini seç, bilinçaltında yatan şeyi söyleyelim. Eğer sen de merak ediyorsan;

 Testi çöz ve hemen öğren! 

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. Söyle bakalım, sevgilin bu iki özellikten hangisine sahip olsun?

2. Peki bu iki özellikten?

3. Immm... Bu soru seni biraz zorlayabilir. Hangisi?

4. Hadi seç bakalım.

5. Hangisi olsun?

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Seni bu özelliklerinden hangisi etkiler?

7. Peki bu iki özellikten hangisine sahip olmasını isterdin?

8. Hmm... Biraz zor bir seçim olabilir. Hangisi?

9. Hadi seç bakalım.

10. Ve son olarak, ünlü bir oyuncu mu yoksa fenomen mi?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam

Senin bilinçaltında yalnızlık korkusu yatıyor!

Kendine öyle bir sevgili yarattın ki, tam da istediğin gibi! Tercihlerine göre senin bilinçaltında yatan en büyük şey yalnız kalmak. Sen yalnız kalmaktan çok korkuyorsun. Ve bu yüzden sürekli düşünüp, insanlarla iletişim kurmaya çalışıyorsun. Doğal olarak sürekli düşündüğün için bilinçaltında sen fark etmeden bu yer etmiş. O yüzden bu düşünceyi bir an önce kafandan atarsan senin için çok iyi olur. Çünkü sen farkında olmadan bilinçaltında yer alan bu düşünce senin istemeden de olsa davranışlarını etkiliyor. Çoğu zaman olduğun kişiden çok farklı bir kişiye dönüşüyorsun. Bunun sebebi de etrafındaki insanlar tarafından dışlanmak ve yalnız kalmak. O yüzden sürekli etrafındaki insanların suyuna gitmeye çalışıyorsun. Aslında bunu yaptığının sen de farkında değilsin. Ama şöyle geriye dönüp baktığında veya şu an insanlarla olan ilişkini göz önüne alırsan böyle olduğunun farkına varabilirsin. Bu düşünceyi kafandan atamadığın sürece bilinçaltında yer etmeye devam edecektir. Sakın unutma, sen farklı bir insansın ve diğer insanlar tarafından da seviliyorsun.

Senin bilinçaltında kocaman bir aşk yatıyor!

Kendine öyle bir sevgili yarattın ki, tam da istediğin gibi! Tercihlerine göre senin bilinçaltında yatan en büyük şey aşk! Ömrün boyunca hayatının aşkını bulmaya yemin etmiş gibisin. Mantık ilişkilerine kesinlikle karşısın. Ve o kadar inançlısın ki bu konuda hayatının aşkını bulacağına sonuna kadar inanıyorsun. Sürekli düşünüyorsun.' Acaba şu anda ne yapıyor? ' diye kafandan bir türlü atamıyorsun. Bunun bir sonucu olarak da doğal olarak bilinçaltında aşk için kocaman bir yer açılıyor. Resmen bu konuya saplanıp kalmış gibi bir haldesin. Neredeyse gece gündüz hayatının aşkını düşünüyor gibisin. Aslında bilinçaltında bunun yer etmesinin büyük bir sebebi var. Daha önce yaşamış olduğun ilişkiler senin için büyük bir hayal kırıklığıydı. Her seferinde hayatının aşkını bulduğunu düşünerek ilişkilerini canlı tutuyordun. Fakat aslında bunun pek de öyle olmadığını gördün. Bu ise seni aşk konusunda hüsrana uğrattı ve bundan sonra da gerçek aşkın peşinden gitmeye karar verdin. Hala da onu arıyorsun. Ve saplantılı bir şekilde bilinçaltında aşk yatıyor.

Senin bilinçaltında seks arzusu yatıyor!

Kendine öyle bir sevgili yarattın ki, tam da istediğin gibi! Tercihlerine göre senin bilinçaltında şehvet var, seks var, libido var. Ayıp değil, günah değil. Utanılacak sıkılacak bir konu değil, yetişkin her insan için normal bunlar. :)  Senin için seks hep bir adım önde. Senin davranışlarını yönlendiren libidon... Ve seks senin için eylemden öte. Verdiğin cevaplar bilinçaltının seksle dolup taştığını söylüyor. Cinsellik sana ilham veriyor ama arada nefes al, bir derlen toparlan kendine gel. :)

Senin bilinçaltında başarısızlık korkusu yatıyor!

Senin bilinçaltında başarısızlık korkusu yatıyor!

Kendine öyle bir sevgili yarattın ki, tam da istediğin gibi! Tercihlerine göre senin bilinçaltında yatan şey başarısızlık! Hayatın boyunca ne iş olursa olsa elinden geleni yapmak için gayret göstermişsin. Ve başarılı olmaya o kadar alışmışsın ki içinde hep başarısız olma korkusu yer edinmiş. Sürekli bunu düşünüp kendini sıkıntıya sokuyorsun. Hal böyle olunca doğal olarak bilinçaltında başarısızlık korkusu yer edinmiş. O yüzden biraz sakin ol dostum. :) Sonuçta her işte başarılı olmak zorunda değilsin. İnsanlar başarısız olmalılar ki başarının değerini anlayabilsinler. Ondan sonraki adımlarını da ona göre atabilsinler. O yüzden başarısızlıktan korkmanı gerektirecek hiçbir durum yok. Sen zaten kendini biliyorsun, başkalarının ne dediğini çok umursamamalısın. Bizden söylemesi. :)

Senin bilinçaltında mükemmeliyetçilik yatıyor!

Kendine öyle bir sevgili yarattın ki, tam da istediğin gibi! Tercihlerine göre sen her anlamda mükemmel olmalısın. Bilinçaltında bu kocaman bir yer etmiş. Elini sürdüğün her işin altından mükemmel bir şekilde kalkmaya büyük bir özen gösterirsin. Her zaman en iyisi sen olmalısın. Kimse senin önüne geçmemeli. Herkes seni parmakla göstermeli ve sen de bu durumdan mutlu olmalısın. Bu seni çok iyi motive ediyor. O yüzden ne olursa olsun her şeyin en iyisini yapıyorsun. Doğal olarak bilinçaltında mükemmeliyetçilik bir saplantı haline gelmiş. Ama biraz sakin olmalısın. İnsanlar her zaman mükemmel olamaz. O yüzden bu konuda biraz daha rahat davranırsan senin için iyi olur. Çünkü herhangi bir işte en iyisi olamadığını varsayalım, düşünsene hayal kırıklığını. Bu durumda sen yıpranırsın. Bizden söylemesi. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
711
186
170
95
68
65
61
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Hakan Bayram

Senin bilinçaltında yalnızlık korkusu yatıyor! diyor... Madem öyle 30 yıldır neden yalnızım. Bence tam tersi :)))

psycho

bilinçaltımda yalnızlık korkusu yatıyormuş. yoo bilinçaltımda yatmıyor bu, direkt bilinçüstümde yatıyor. analize falan gerek yoktu, sorsan söylerdim

Orhan Ulusoy

Senin bilinçaltında yalnızlık korkusu yatıyor! Yalnızlıktan korkmuyorum,aksine severim.