Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hayaletlere İnanmayanların Bile Tüylerini Diken Diken Edecek 12 Fotoğraf

2.6bPAYLAŞIM

Hayalet deyince aklınıza Casper gelmesin. BuzzFeed'den derlediğimiz bu fotoğrafların gerçek olduğu iddia ediliyor ve öyleyse nasıl uyuruz bilemiyoruz.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/beckybarnicoat/...

1. Davetsiz düğün misafiri

Bu fotoğraf 1972'de çekildi ve 4 düğün davetlisini gösteriyor.

4 misafirdi değil mi?

Fotoğrafta başka bir ayak var.

Bir de gözlerine bakın.

Artık uyku yok.

2. Ekstra el

Tatlı bir aile fotoğrafı fazladan bir elle mahvolmuş. Babanın sağ omzuna dikkat edin. Kimse kime ait olduğunu bilmiyor. 

"Ben fotoğraftaki telli çocuğum ve dürüstçe söyleyebilirim ki o benim elim değil. Ailemin evi kesinlikle hayaletli." Qbaxter77-Reddit

3. Asansördeki kadın

Bu fotoğraf, Bolivya'da bir doktor tarafından çekildi. Tam çekilirken asansör kapıları açıldı ancak içinde kimse yoktu. Sonradan fotoğrafı gördüler... O da kim?

4. Korseli kadın

Bir kez gördünüz mü, geri dönüşü yok. Kemikli kolları ve eğilmiş kafasına bakınca hüzünlü ve rahatsız hissediyor insan. Bu, ortaya çıktığı ilk fotoğraf değil.

"1930'lar civarı Yeni Zelanda'da çekilmiş aile fotoğrafı. 60'lar ve 70'lerde burada büyürken birçok kez karşılaşmış halam onunla. Yatağının ya ucunda ya da başında dururmuş. Korseli dar bir elbise giyer, boynuna broş takar ve koyu saçları topuz halde dolaşırmış." Njfurlong-Reddit

5. Cooper aile fotoğrafı

Bu aile fotoğrafının 1950'lerde çekildiği düşünülüyor. İki kadın mum ışığında bir masanın kenarında oturuyor. Kucaklarında iki mutlu çocuk var. Ancak fotoğrafa sonradan bakılınca, soldaki baş aşağı suratı karanlık figür görülüyor.

6. Hastane yatağı yaratığı

Bu yaratığın, bir hemşire monitörü tarafından fotoğraflandığı söyleniyor. Fotoğrafı yükleyen kişi, yataktaki hastanın kısa süre sonra öldüğünü iddia etti.

7. Harabe okuldaki minik oğlan

Bu fotoğrafı yükleyen Reddit kullanıcısı ortada paranormal bir aktivite olduğundan oldukça şüpheliydi. Ancak yok olmuş bir okulun kapısında beliren küçük çocuk figürü tüylerimizi diken diken ediyor.

"İki dağ arasında küçük bir köy kasabasında büyüdüm. İki yıl önce, eski bir ilkokulu yıkıyorlardı. Annemin bir tanıdığı telefonuyla birkaç fotoğraf çekti. Onları yüklediğinde fotoğrafların birinde bu vardı. Bu tarz şeylere hiç inanmam. Ama nasıl açıklayacağımı bilmiyorum. Sonuçta telefondan çekilen bir fotoğraf ve kasabada kimsenin photoshop bildiğini sanmıyorum." inthelionsmane-Reddit

8. Yüzü olmayan kız

"Kaposfüred, Macaristan'da 1943 yılında çekildi bu fotoğraf. Öndeki annem. Fotoğrafı babam çekmiş. Arkada bir kız duruyor, kolları ve suratı yok. Ya bir hayalet ya da bir şeytan." Szigeti Gyöngyi-Reddit

Şüpheniz varsa orijinal fotoğraf da burada.

9. "Lütfen bana onun utangaç kızın olduğunu söyle."

Bu fotoğraf, geçen yıl Reddit'e bu açıklamayla yüklendi. Ancak parlak gözlü şeytani figür utangaç kızıysa daha da kötü değil mi?

10. Resimdeki kadın

Bir grup arkadaşın içkileriyle poz verdiği normal bir fotoğrafa benziyor değil mi? Ta ki sol köşedeki resme bakana kadar...

"Bu fotoğraf Crewe, Cheshire'daki evimde çekildi. Çekilmeden önce vaktimin çoğunu dekorasyon yaparak geçirdim. Sifonun çekildiğini, lamba anahtarlarının tıkladığını ve ayak sesleri duyardım. Benden önce evin sahibi olan kadının ani bir şekilde öldüğünü öğrendim. Fotoğrafı birçok kez çoğaltmayı denedim ancak hiçbirinde çıkmadı." Mark P.-Reddit

11. Huzurevi Azrail'i

"Bu fotoğraf, annemin çalıştığı huzurevinde kalan biri tarafından çekildi. Çekilmeden önce, misafirler ve çalışanlar bir çağrı ışığının yanıp söndüğünü, bir kapının açılıp kapandığını duymuş. Ancak odada kimse yokmuş. Duyduğuma göre bu fotoğraf, misafirlerden biri hayatını kaybettikten yaklaşık 15 dakika sonra çekilmiş. O insan olma imkanı var mı? Ya da Azrail?" 13thsage-Reddit

12. Gizlenmiş adam

Bu fotoğraflar ilk bakışta çok da korkutmuyor insanı. Özellikle bir sonraki fotoğrafta sadece kamera yanılsaması olabilir.

Bir de fotoğrafı çekenin hikayesini duyun:

"Bu fotoğraf, Kodak AZ522 ile çekildi. İkinci fotoğraftaki figür, ben kadının pozunu geliştirmek için bir software kullanırken ortaya çıktı. Software, fotoğraftaki yüzleri belirlemek için bir çeşit yüz tanıma mekanizması kullanıyor ve kendiliğinden fotoğrafı geliştiriyor. Software, adamın yüzünü geliştirdi ve ben çektiğimde fark etmemiştim. Fotoğrafı Photoshop ile tekrar açtım, birkaç düzenleme yaptım ancak yine aynı sonuç. 
Aynı anda yaklaşık 50 fotoğraf çekmiştim, ancak adamın suratını diğer hiçbir fotoğrafta yakalayamadım." Stephen D.-__paranormal360.co.uk

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
reynold

Korkacak bi'şey yok. Ben burdayım :D

kubra-aydin32

#4 anlamadım ya

onur-kabil

Orta en arkadaki kadının yanına dikkatli bak iskelet gibi bir vücut göreceksin

kubra-aydin32

Teşekkür ederim şimdi daha iyi anladım

broyles66

12 baya inandirici gerçekten

paco-hernandez

yaptığına şantaj denir, böyle içeriğe montaj denir bashqhannnn!!!

alp_er

#1 düğün sahibinin annesine söyleseydiniz kesin bulurdu takı merasiminde bulunmuş mu ya da takı takarken hangi cehennemin dibine kayboluyordu söylerdi :)

Görüş Bildir