Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Westworld Karakterisin?

473PAYLAŞIM

HBO'nun son bombası 2016 yılının son çeyreğini kasıp kavuruyor. Biz de bunu es geçmedik ve sana bir test hazırladık. Hazırsan başla!

1. Westworld'e adım attıktan sonra ilk ne yapmak isterdin?

2. Bir kart seç şimdi de!

3. Bir kelime seç!

4. Sıradaki sorumuz.

5. Bir kötü alışkanlık seç!

6. Sıradaki soru!

7. Rüyanda ne görürsün genelde?

8. Son sorumuz.

Etik olmadığını düşünsem de şu an oyunlarda ne yapıyoruz ki zaten?
Etik ya da değil, onlar gerçek olmadığı için bir problem yok.
Böyle bir şeyin gerçekleşeceğine inanmıyorum.
Böyle bir olaya sadece teknolojik açıdan bakmalıyız ve bu da ne kadar mükemmel olduğunu gösterir.
Kesinlikle etik değil!

Dolores çıktı!

Parktaki en eski ev sahibi. Dolores resmen güvenilir olmanın karşılığı, tıpkı senin gibi! Ayrıca tıpkı Dolores gibi sen de göründüğünden çok daha fazlasın. İnsanlar sessiz ve sakin duruşundan bazen seni hafife alabiliyorlar. Büyük hata yaparlar!

Bernard çıktı!

Ağır başlı, hoşgörü sahibi ve zeki. Bunlar Bernard'ı tanımlayan üç kelime, yani seni! Her zaman detaycı bir insan oldun. Bu da seni bazen çok yorsa da genelde hayatını böyle idame ettirmekten büyük zevk alıyorsun.

Teddy çıktı!

Teddy zeki bir kelle avcısı ve Westworld'un zorlu koşullarında mükemmel bir rehber olma özelliği taşıyor. Sen de tıpkı Teddy gibi kendi başının çaresine bakmayı her zaman bilen bir karaktersin. Liderlik etmen gereken durumlarda asla geri adım atmayan bir insansın. Bir de sevdin mi tam seversin!

Stubbs çıktı!

Stubbs'ın sadece güvenliğin başında olduğunu düşünürsek, bu iş için mükemmel bir tercih. Sen de tıpkı Stubbs gibi sana verilen bir sorumluluğu tam anlamıyla bitirmeden asla rahat edemiyorsun. Disiplinlisin ve biraz da taş kalplisin diyebiliriz. E bu da seni mükemmel bir görev adamı yapıyor. Önün açık!

Theresa çıktı!

Eğer Theresa Cullen olmasaydı Westworld tam bir kaos olurdu diyebiliriz. Organize, akıllı ve disiplinli bir insan olan Theresa gibi sen de işini ciddiye alıyor ve her oluşumda vazgeçilmez bir insan oluyorsun.

Dr Ford çıktı!

Westworld gibi bir oluşumu yapmak için en önemli olan üç şey, yaratıcılık, zeka ve biraz da delilik. Bu üçüne de sahip olan bir insan hem dünyanın en tehlikeli hem de aynı dünyanın en yararlı insanı olabilir. Tıpkı senin gibi. Hayatta yaşadıklarına göre insanlara hangi yüzünü göstereceğini sadece sen biliyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
swan

Doloresss <3

mmt230

my name is Dolores :D

mrvtpck.52

Dolores çıktı! Parktaki en eski ev sahibi. Dolores resmen güvenilir olmanın karşılığı, tıpkı senin gibi! Ayrıca tıpkı Dolores gibi sen de göründüğünden çok daha fazlasın. İnsanlar sessiz ve sakin duruşundan bazen seni hafife alabiliyorlar. Büyük hata yaparlar!

zeliha-akman

dr ford :) diziyi izleme nedenim zaten :)

beyzaledger

testi 101863729 kere çözdüm ama logan çıkmadı bi türlü koymadınız mı yoksa teste?

Görüş Bildir