Hangi Ünlü İzmirlisin?

-
Abone ol

İnsanıyla, havasıyla, taşıyla toprağıyla İzmir, Türkiye'nin en nadide şehirlerinden biri. Bu testimizde İzmir'in hangi ünlüsünün senin ruh ikizin olduğunu söylüyoruz!

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim.

Kadın
Erkek

2. Gevreğin yanında ne içilir?

Su
Çay
Gazlı içecek
Kahve
Ayran
Diğer

3. Peki çiğdemin hangi türü?

Tuzlu
Tuzsuz
İkisi de olur
Hiçbiri

4. Tatil için bir ülke seç bakalım.

İtalya
İngiltere
Brezilya
Dubai
Tayland
Japonya

5. Bir yılda kazandığın para karşılığında hiç sevmediğin futbol takımının ya da siyasi partinin t-shirtünü giyip sokaklarda 1 hafta gezer misin?

Evet
Hayır
Bilemiyorum Altan. Kafam karıştı bir an.

6. Sence bir haftanın kaç günü çalışmalıyız?

Her gün çalışmalıyız.
5 gün iyi bence.
3-4 gün yeterli
1-2 gün yeterli.
Bence hiç çalışmayalım.

7. Son olarak şu yarışmalardan birine katılmak zorundasın! Seç birini.

Survivor
Kim Milyoner Olmak İster
İşte Benim Stilim

Yıldız Tilbe!

Sen Yıldız Tilbe'sin! Sen dünyanın en rahat insanlarından birisin. Kimseden çekinmiyorsun. Aman şu ne der, aman bu ne der, hiç umrunda değil. Kafan hep yüksek, kafan hep patlak. Ama başkalarına göre çatlak. Kim ne derse desin umrunda değil. İnsanları çoğu sıradan monoton yaşarken seni hayatın renkli, zigzaglı ve eğlenceli. Aynen böyle devam :)

Elçin Sangu!

Sen Elçin Sangu'sun! Her şeyden önce sevimli ve iyi kalpli bir insansın! Olaylara her zaman pozitif tarafından bakmayı çok iyi biliyorsun. Duygusal bir insansın ve bu çevrendeki kötü niyetli insanlar tarafından suistimal edilebiliyor. Ayrıca oldukça yardımsever bir insansın. Her fırsatta ihtiyacı olanlara seve yardıma koşuyorsun. Senin için hayatta paranın çok önemi yok. Mutluluğun olmadığı bir zenginliğe hiç mi hiç önem vermiyorsun ;)

Sezen Aksu!

Sen Sezen Aksu'sun! Senz herkesin kişisel fikirlerine saygılı, çevresine kendini sevdirmeye çalışan ve bunu da zorlanmadan başaran birisin. İçindeki sevme dürtüsünden dolayı insanların sana sarıldıkça sarılası geliyor. Tüm bunların dışında işine önem veren birisin. Sevdiğin işi yapmak için hayatın boyunca büyük çaba göstereceksin. Dünya'dan geçip giderken ardından ''Ne iyi insandı be!'' diyeceklerinde hiç şüphemiz yok! Sen kalplerin minik serçesisin. Hiç kimseleri üzmesin ;)

Çakırcalı Mehmet Efe!

Sen Çakırcalı Mehmet Efe'sin! Sen başına buyruk bir insansın! Kimse seni sınırlar içine hapsedemez. Dört duvar arasında bunalıyorsun. Dağlar senin ovalar senin. Her zaman doğanın içinde olmalısın. Sen ezelden beri hür yaşayan bir toplumun enginlere sığmayan coşan torunusun. Seni kanun kurallarla zaptetmek de çok zor.   Adına türküler yakılacak adamsın!

"İzmirin kavakları

Dökülür yaprakları

Bize de derler Çakıcı

Yar fidan boylum

Yakarız konakları.''

Haluk Bilginer!

Sen Haluk Bilginer'sin! Senin çok uzun cümleler kurulur elbette ama hemen özet geçelim seni: KARİZMA. TDK bu kelimeyi seninle tanımlamalı. Duruşun, yürüyüşün bakışın insanları müthiş etkiliyor. Müthiş bir hitabet yeteneğin var. Siyasete atılıp kitleleri yönlendirsen oldukça başarılı olursun diyebiliriz ama senin gönlün daha çok sanatta. Bizce de böyle kalmanda fayda var ;)

Ersun Yanal!

Sen Ersun Yanal'sın! Sen her şeyden önce prensipleri olan planlı programlı bir hayat süren bir insansın. Girdiğin ortamlarda nezaketin ve ağırbaşlılığınla öne çıkmayı biliyorsun! Sabırlı ve disiplinli kişiliğinle hayatta başarılı olman, kariyer basamaklarını tek tek tırmanman için hiçbir engel yok. Ticarete de atılsan, siyasete de girsen, akademiye de girsen bu böyle! Gerçek bir İzmir beyefendisisin! Ne zaman ne konuşacağını, nasıl davranacağını çok iyi biliyorsun!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ilgin-gezginci

Elçin Sangu! En güzel kızıl saçlı ünlü diyebilirim

mehmet-yurdakul1

Sen Çakırcalı Mehmet Efe'sin! Sen başına buyruk bir insansın! Kimse seni sınırlar içine hapsedemez. Dört duvar arasında bunalıyorsun. Dağlar senin ovalar senin. Her zaman doğanın içinde olmalısın. Sen ezelden beri hür yaşayan bir toplumun enginlere sığmayan coşan torunusun. Seni kanun kurallarla zaptetmek de çok zor. Adına türküler yakılacak adamsın! "İzmirin kavakları Dökülür yaprakları Bize de derler Çakıcı Yar fidan boylum Yakarız konakları.''

ilknur-coban2

sezen aksu

opethica

Sen Yıldız Tilbe'sin! Sen dünyanın en rahat insanlarından birisin. Kimseden çekinmiyorsun. Aman şu ne der, aman bu ne der, hiç umrunda değil. Kafan hep yüksek, kafan hep patlak. Ama başkalarına göre çatlak. Kim ne derse desin umrunda değil. İnsanları çoğu sıradan monoton yaşarken seni hayatın renkli, zigzaglı ve eğlenceli. Aynen böyle devam :)

selda42527

Elçin Sangu! Elçin Sangu! Sen Elçin Sangu'sun! Her şeyden önce sevimli ve iyi kalpli bir insansın! Olaylara her zaman pozitif tarafından bakmayı çok iyi biliyorsun. Duygusal bir insansın ve bu çevrendeki kötü niyetli insanlar tarafından suistimal edilebiliyor. Ayrıca oldukça yardımsever bir insansın. Her fırsatta ihtiyacı olanlara seve yardıma koşuyorsun. Senin için hayatta paranın çok önemi yok. Mutluluğun olmadığı bir zenginliğe hiç mi hiç önem vermiyorsun ;)

Görüş Bildir