Görüş Bildir
Haberler
Hangi Türk Tatlısısın?

etiket Hangi Türk Tatlısısın?

Birbirinden güzel Türk tatlılarından hangisisin?

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seçer misin?

3. Bir tane Türkçe erkek ismi seç.

4. Bir tane de Türkçe kadın ismi seç.

5. Çocuğunun bir spor yapmasını istesen bu hangisi olurdu?

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Bu sebzelerden hangisi bir yemekte tercih etmezsin?

7. Son olarak sana göre hangi şehrin yemekleri daha lezzetli?

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Revani!

Revani!

Senin kişiliğini yansıtan Türk tatlısı, Revani. Sen her şeyden önce, tecrübeli ve bilge birisin. Bir işe girişileceği zaman ilk sana danışılır ve onlara bilgece öğütlerinle yol gösterirsin; bir güneş gibisin, sen aydınlatırsın geceyi. Tabii ki bu bilgelik sana gökten zembille inmedi, çok şey yaşadın ve bunlardan dersler çıkardın. Ayrıca sen ruh ve beyin arasında bir tercih yapacak olsan, ruhu seçersin. Derinliklisin, inancınsa tam üstünden tam puan!

Şöbiyet!

Şöbiyet!

Senin kişiliğini yansıtan Türk tatlısı, Şöbiyet. Sen geçinmesi, arkadaş olması, beraber iş yapması çok kolay bir insansın. Uyumlusun, arkadaş canlısısın ve güven saçıyorsun etrafına. Bu yüzden herkes seninle takılmak istiyor: Programın hep dolu yani. Pırıltılısın ayrıca, oldukça dikkat çekici bir tarzın da var. Heyecan veriyorsun yani. Kalp hastalarına önermiyoruz seni kısaca ;)

Fırın Sütlaç!

Fırın Sütlaç!

Senin kişiliğini yansıtan Türk tatlısı, Fırın Sütlaç. Sen öncelikle evcimen bir insansın; yani 1 yıl dışarıya çıkmasan umurunda olmaz, öyle bir eve bağlılıktan bahsediyoruz burada. Ayrıca oldukça beceriklisin, elinden her türlü iş gelir. Bir de yeni tanıştıklarından en çok duyduğun söz, 'Sanki seni 10 yıldır tanıyorum'. Sebebi, pek tabii ki kolay adapte olabilmen, insanları kendine bağlayabilmendir pek tabii ki!

Kazandibi!

Kazandibi!

Senin kişiliğini yansıtan Türk tatlısı, Kazandibi. Sen çok katmanlı bir kişiliksin. Dışarıdan bakınca oldukça alımlısın; ama 'davulun sesi uzaktan iyi gelir' insanı asla değilsin, yani seni tanıdıkça başka başka özelliklerini keşfetmek mümkün. İnsanları şaşırtmayı seviyorsun ayrıca, oldukça sürprizli bir insansın vesselam. Senden beklentiler büyük, sıkıntı yok ama, sendeki çekler hep karşılıklı. Kusursuz musun ne?

İrmik Helvası!

İrmik Helvası!

Senin kişiliğini yansıtan Türk tatlısı, İrmik Helvası. Senin için söylenecek en son söz sıradanlık. Yo yo, asla sıradan değilsin. Oldum olası farklıydın, ama çoğu farklı insan gibi, 'ben farklıyım' diye soyutlamadın kendini insanlardan, onlarla yaşamayı öğrendin. Ayrıca sende her şeyden azar azar vardır. Her konuda kendini donatmayı bilmişsin yani, ey dünyanın en lezzetli şeyi!

Şekerpare!

Şekerpare!

Senin kişiliğini yansıtan Türk tatlısı, Şekerpare. İlk bakışta çok düz, çok sıradan gibi gözüksen de aslında durumun bunun tam tersidir; sadece seni çok iyi tanıyanlar, sana dikkatli bakanlar veya çok zeki insanlar sendeki ayrıntıyı görebilir, senin esprini anlayabilir, görebilene... Zaten sen 'anlayana' insanısın, kendini de kimsenin gözüne sokma niyetinde değilsin. Son olarak az biraz da aylak olduğunu söylemezsek olmaz :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
199
165
103
49
32
28
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?