Hangi 'O Ses Türkiye' Jürisisin?

1.2bPAYLAŞIM

Ekranları kasıp kavuran yarışma O Ses Türkiye'de bakalım hangi jürisin? 

Öğrenmek için haydi teste!

1. Hadi başlayalım! İlk olarak, cinsiyetini öğrenelim.

Erkek
Kadın

2. İlk elemeleri geçtin, sahnedesin ve performansını göstereceksin. Pekii hangi şarkıyı seçtin söylemek için?

Divane Aşık Gibi
Ah Bu Ben
Annem
Hoşçakal
Tanrı İstemezse
Locked Out Of Heaven
Resimdeki Gözyaşları
Holocaust

3. Pekii sen performansını gösterirken kuliste seni kim bekliyor. Yani yarışmaya kimle geldin diyelim kısaca?

Arkadaşlarım
Kankam
Sevgilim
Ailem

4. Müzik hakkında söylenen sözlerden hangisi senin düşünceni tam yansıtıyor?

'Müzik, insan ruhunu dalgalandıran, okşayan ve ona ince zevkler tattıran üstün bir sanattır.'
'Müzik, insanların evrensel dilidir.'
' Müziğin ruhunu, aşktan başka bir şeyle anlatamam.'
'Müzik, duygularımızın en açık dilidir.'
Hiçbiri

5. Söyle bakalım, hangisi senin karakterine daha çok uyuyor?

6. Yarışmadan ilk turu geçtin, bir jüri üyesini seçtin. 2.turda bir eşleşme olacak ve kendi takımından biriyle yarışacaksın. Bu takım arkadaşının hangi tarz müzik söylemesi senin hiç hoşuna gitmez?

7. O Ses Türkiye'nin şu anda 6.sezonu yayınlanıyor. Pekii önceki sezonlardaki hangi jüri üyesi kalsa sence şu an daha iyi olurdu?

Mustafa Sandal
Ebru Gündeş
Mazhar - Özkan
Hülya Avşar

8. Geldik son soruya. Elinde bir sprey var ve duvarlara yazı yazma modasına katılacaksın. Aşağıdaki duvar yazılarından hangisini yazardın?

Hakan&Gökhan!

Sen kesinlikle Hakan&Gökhan olurdun! Enerjik, sevecen, sıcakkanlı ve insanlarla arası iyi olan birisin. İnsanlar seni gerçekten çok ama çok seviyor. Girdiğin ortama hemen uyum sağlayan ve kendini sevdiren bir yapın var. Bu yüzden de birçok arkadaşın var. Çünkü sen dostluğa önem veriyorsun ve dostların için yapamayacağın hiçbir şey yok! Aynı zamanda her daim sakin kalabilen yapınla tam bir örnek kişiliksin. Herkes hayatında senin gibi birisi olmasını ister!

Hadise!

Sen kesinlikle Hadise olurdun! Bir şey söyleyelim mi: Senin bu hayatta hiç kimseye ihtiyacın yok! Hayat merdivenlerini birer birer tek başına, her basamakta daha da güçlenerek çıkmışsın. Tek başınasın ve kimse seninle yarışamaz. Bırak yarışmayı yanından bile geçemezler. Savaşçı, mücadeleci bir yapın var. Tuttuğunu koparan derler ya hani işte o sensin. Bu azim ve kararlılıkla başaramayacağın şey yok. Ne mutlu ki böyle birisin ve herkes tarafından örnek gösteriliyorsun!

Murat Boz!

Sen kesinlikle Murat Boz olurdun! Sen azimli, hırslı ve güçlü bir insansın. Lider olmak için doğmuşsun! Hayatındaki yenilgiler karşısında dimdik ayakta durabiliyorsun ve asla pes etmiyorsun. Vazgeçmemek senin hamurunda var. Ee tırnaklarınla kazıya kazıya geldin bu günlere tabii vazgeçmek yok. Hep daha ileriyi hep daha iyiyi ararsın. Ve sonunda da hep bulursun. Çünkü senin gibi insanlar er ya da geç hak ettikleri değeri kazanırlar. Ne mutlu sana!

Sibel Can!

Sen kesinlikle Sibel Can olurdun! Hayat seni ne kadar yormuş olursa olsun, enerjin ve her şeye olumlu bakabilme özelliğin sayesinde dimdik ayakta duruyorsun. Kimsenin ne dediğine kulak asmadan yaşamak en güzeli ve sen bunu harika bir şekilde yapıyorsun. Zaman zaman sıkıntıların olduğunda kendi kabuğuna çekiliyorsun ve kendi kendini iyileştiriyorsun. Bu yüzden senin kimseye ihtiyacın yok! Senin arkandan isteyen istediğini desin, sen boş ver ve önüne bak. Çünkü bu hayatta ne kadar yalnızsan, o kadar kafan rahat olur! Ne demişler: Güç yalnızlık ister, çünkü zirve tek kişiliktir!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
duru_ozdogan

Hadise! Hadise! Sen kesinlikle Hadise olurdun! Bir şey söyleyelim mi: Senin bu hayatta hiç kimseye ihtiyacın yok! Hayat merdivenlerini birer birer tek başına, her basamakta daha da güçlenerek çıkmışsın. Tek başınasın ve kimse seninle yarışamaz. Bırak yarışmayı yanından bile geçemezler. Savaşçı, mücadeleci bir yapın var. Tuttuğunu koparan derler ya hani işte o sensin. Bu azim ve kararlılıkla başaramayacağın şey yok. Ne mutlu ki böyle birisin ve herkes tarafından örnek gösteriliyorsun!

rabia-yeliz-sarman

kız HADİSE erkek GÖKHAN&HAKAN

evren-cetinkaya-cetinkaya

Sen kesinlikle Hakan&Gökhan olurdun! Enerjik, sevecen, sıcakkanlı ve insanlarla arası iyi olan birisin. İnsanlar seni gerçekten çok ama çok seviyor. Girdiğin ortama hemen uyum sağlayan ve kendini sevdiren bir yapın var. Bu yüzden de birçok arkadaşın var. Çünkü sen dostluğa önem veriyorsun ve dostların için yapamayacağın hiçbir şey yok! Aynı zamanda her daim sakin kalabilen yapınla tam bir örnek kişiliksin. Herkes hayatında senin gibi birisi olmasını ister!

seymadmr2

Hadise! Hadise! Sen kesinlikle Hadise olurdun! Bir şey söyleyelim mi: Senin bu hayatta hiç kimseye ihtiyacın yok! Hayat merdivenlerini birer birer tek başına, her basamakta daha da güçlenerek çıkmışsın. Tek başınasın ve kimse seninle yarışamaz. Bırak yarışmayı yanından bile geçemezler. Savaşçı, mücadeleci bir yapın var. Tuttuğunu koparan derler ya hani işte o sensin. Bu azim ve kararlılıkla başaramayacağın şey yok. Ne mutlu ki böyle birisin ve herkes tarafından örnek gösteriliyorsun! (Aşkım çıktı bana Yuppi!)

kokos

Sen kesinlikle Sibel Can olurdun! Hayat seni ne kadar yormuş olursa olsun, enerjin ve her şeye olumlu bakabilme özelliğin sayesinde dimdik ayakta duruyorsun. Kimsenin ne dediğine kulak asmadan yaşamak en güzeli ve sen bunu harika bir şekilde yapıyorsun. Zaman zaman sıkıntıların olduğunda kendi kabuğuna çekiliyorsun ve kendi kendini iyileştiriyorsun. Bu yüzden senin kimseye ihtiyacın yok! Senin arkandan isteyen istediğini desin, sen boş ver ve önüne bak. Çünkü bu hayatta ne kadar yalnızsan, o kadar kafan rahat olur! Ne demişler: Güç yalnızlık ister, çünkü zirve tek kişiliktir!

Görüş Bildir