Görüş Bildir

Hangi İsmail YK Şarkısı Senin İçin Yazılmış?

Haberler
> Test
> Hangi İsmail YK Şarkısı Senin İçin Yazılmış?

İşte bunca yıldır beklediğin an geldi... Hangi İsmail YK şarkısının senin için yazıldığını öğrenme vakti!

1. Önce cinsiyetini öğrenelim!

2. Şimdi de yaşını öğrenelim!

3. İlişkilerde nasılsın?

4. Dediğim dedik misindir?

5. Yeni birisiyle tanıştığında onlarla ilgili ilk neye dikkat edersin?

6. Bu altı şıktan asla vazgeçemeyeceğin birini seç bakalım!

7. Umursamaz mısın?

8. Seçeneklerden sana uygun olan birkaç tanesini seç bakalım!

9. Bir fotoğraf seç!

10. Ve son olarak... Gelecekte kendini nerede görüyorsun?

"Allah Belanı Versin"

Dostum seni çekebilene madalya takmak lazım valla. Peygamber sabrı mı vardır nedir onlarda anlamadık gitti çünkü! Bu kadar zor birisi olmana gerek yok. İnsanlara biraz daha tolerans gösterip kendinden feragat etmeyi başarabilirsen dengeyi bulacaksın. Ama diyorsan ki yok ben illa devam edeceğim böyle, daha arkandan çok 'Allah belanı versin' derler. bizden demesi.

"BombaBomba.com"

Anlıyoruz ki sen aşırı çekici birisin ya da en azından öyle hissetmeyi biliyorsun. Bu da seni girdiğin her çevrede popüler yapıyor. İnsanlar gözlerini üzerinden alamıyorlar! Unutulmaz birisi olduğun kesin... Eh, o zaman İsmail YK sana bu şarkıyı yazmasın da neyi yazsın?

"Şekerim"

"Şekerim"

E sen aşırı çapkın, aşırı şıpsevdisin! Gözün hep bir yerlerde ama hiçbir kişi üzerinde kalmıyor, süzüyorsun öyle herkesi. Kimi sevsem diye oyun gibi karar veriyorsun sanki... Eğlenceli de geliyor sana. Sen de farkındasın. Ama biraz durulmanın zararı olmaz sanki. Yoksa birilerinin kalbini çok fena kıracaksın, sonra onlar da senin kafanı kıracak...

"Şappur Şuppur"

Biraz boyundan büyük işlere mi kalkışıyorsun sen ne? Ait olmadığın ortamlarda dolanıyorsun, altından kalkamayacağın yükleri omzuna yüklüyorsun biraz. Sırf bir yerlere uyum sağlayacağım diye olmaz ki böyle... Sonra yakınıyorsun insanlara 'beni beğeneni ben beğenmem, benim beğendiğim ise beni beğenmez' diye. Önce bir kendi kalıbını bul, sonra her şey çözülecek. Kasma çok!

"Nerdesin?"

"Nerdesin?"

Biraz yıkıkları oynuyorsun sanki bu aralar. Eh, doğal olarak seni İsmail YK'nın en yıkık şarkısıyla özdeşleştirdik... Ancak bu kadar yıkık bir insan böyle isyan eder çünkü. Bir kendine gelsen, silkelensen her şey çözülecek ama. Toplan bakalım!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
329
160
91
80
47
33
24
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?