Hangi Elektronik Müzik Dâhisi Senin Ruh Eşin?

51PAYLAŞIM

"Müzik benim kendimi ifade etme biçimim, elektronik müzik ise bir tutku" diye düşünüyorsan eğer çok doğru yerdesin! Hadi hemen testi çöz ve ruh eşin olan elektronik müzik dehası kimmiş öğren!

1. İlk olarak şunu merak ediyoruz: Elektronik müzik dışında seni en heyecanladıran müzik türü bunlardan hangisi?

Hip Hop
Pop
Rock
Jazz
Klasik
Reggae

2. Müzik bir tutkudur ve her müzikseverin kendine has bir müzik dinleme şekli vardır. Seninki hangisi?

Kulaklıklarımı takıp dünyadan uzaklaşmak
Hoparlöre bağlayıp son ses dans ederek dinlemek
Çalışırken fon müzik olarak dinlemek
Canlı canlı, konserde dinlemek

3. Sanatın ve müziğin toplum üzerindeki etkisi gibi konular hiç ilgini çekiyor mu? Cevabın evet ise, bu konuda öncü kişilerin konuşmalarını veya seminerlerini takip ediyor musun?

Evet sık sık katılırım böyle seminerlere
Özellikle takip etmem ama karşıma iyi bir fırsat çıkarsa hayır demem katılırım
Daha önce hiç katılmadım ama katılmak isterim
Çok ilgileniyorum diyemem

4. Dans demişken, bu ünlü danslardan birini seçsene!

5. Tarzını da merak ediyoruz: Bu aksesuarlardan hangisi senin olmazsa olmazın?

Bileklik, kol saati
Kolye, zincir
Yüzükler
Şapka, bere
Atkı, şal
Güneş gözlüğü

Fatboy Slim!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik dehası Fatboy Slim, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi farklı ve hareketlendirici bir yanı var. Hatta o kadar farklı ki, zamanının ötesinde yaşıyorsun sanki.

Pan-Pot!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik dehası Pan-Pot, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi sıra dışı ve kalıplara sığmayan bir yanı var. Başka bir galaksiden ziyarete gelmişsin sanki.

Joseph Capriati!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik sanatçısı Joseph Capriati, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi enerjik ve çekici bir yanı var. Adeta etrafındakileri etkin altına alıyor, enerjinle etkiliyorsun.

Black Coffee!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik sanatçısı Black Coffee, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi heyecan verici ve dinamik bir yanı var. Adeta rahatlatıcı bir tının var ve etrafındaki insanları bu şekilde huzura boğuyorsun.

Booka Shade!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik sanatçısı Booka Shade, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi neşeli ve tatlı bir yanı var. Adeta etrafındakilere pozitif enerji yayıyor, herkesin neşesini yerine getiriyorsun.

GAS!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik dehası GAS, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi hayali ve hislere dokunan bir yanı var. Hatta o kadar farklı ki, zamanının ötesinde yaşıyorsun sanki.

Jon Hopkins!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik dehası Jon Hopkins, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi şaşırtıcı ve kendine bağlayan bir yanı var. Adeta hayat gibi, sürprizlerle dolusun.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Booka Shade… hiç duymadım, dinleyelim bakalım :)

queen_of_the_7_kingdoms

Joseph Capriati! Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik sanatçısı Joseph Capriati, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi enerjik ve çekici bir yanı var. Adeta etrafındakileri etkin altına alıyor, enerjinle etkiliyorsun.

gzm-ynklr

Pan-Pot! Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla söylüyoruz ki senin ruh eşin olan elektronik müzik dehası Pan-Pot, çünkü senin karakterinin aynı onun parçalarındaki gibi sıra dışı ve kalıplara sığmayan bir yanı var. Başka bir galaksiden ziyarete gelmişsin sanki.

linda-samuel

Fatboy Slim

Görüş Bildir