Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Arabalar Karakterisin?

71PAYLAŞIM

Bakalım sen hangi Arabalar filmi karakterisin?

1. Yaşını söyler misin?

2. Hiç bilmediğin bir yerde kaybolduğun oldu mu?

Evet. Çok korkmuştum.
Evet ama panik yapmadım.
Hayır hiç kaybolmadım.

3. Bu desenli kumaşlardan gömlek yaptıracaksın diyelim. Hangisini seçersin?

4. Çok yakın bir arkadaşın kavgaya karıştı diyelim. Sen bu durumda nasıl davranırsın?

Kavganın sonlarına doğru arkadaşıma yardım ederdim.
Hiç karışmazdım.
Hemen yardımına koşarım.
İşini hallediyorsa çok karışmazdım. Öbür türlü girerim tabi!
Kavgayı ayırırım.
Çığlığı basıp, etraftan yardım isterdim.

5. Fotoğraf hangi renkte daha güzel olmuş?

6. En çok paylaşımı hangi sosyal mecrada yapıyorsun?

7. Son olarak animasyon filmleri ne kadar seviyorsun? Bizim için puanlar mısın?

Nefret ederim.
Bayılırım.

Şimşek McQueen!

Sen o kadar arkadaşlarına bağlı, o kadar sadık bir tipsin ki bazen kendi sorumluluklarını gözden kaçırdığın oluyor. Ama bazen yaşanan bu karışık durumlarda da ilk yardımına koşan kişiler arkadaşların oluyor. Girdiğin ortamda enerjinden midir bilinmez hemen pozitif bir hava oluşturuyorsun. Senden hoşlanmamak imkansız!

Chick Hicks!

Net idealleri olan, tutkulu ve hırslı bir tipsin. Geleceğini düşünmek, boş boş takılmamak ve çalışmak senin için önemli şeyler. Arkadaşların var, ailen var, eh biraz da paran olsa ne olur? Materyalist birisin, kime ne? Sonuçta hayattan beklentilerin var, ve bunları almak için elinden geleni yapmaya devam edeceksin.

Mater!

Dikkati hızlı bozulan, şirin ve şapşal bi karakter olmalısın. Testin sonuna gelene kadar bile aklından geçen şeylerin sayısını tahmin edemiyoruz. Lüks, gösteriş falan hiç sana göre değil. Basit ve minimal yaşamaktan yanasın. Mutlu olmak için yemek yemek, uyumak ya da arkadaşlarınla gülüşmek senin için yeterli.

Doc Hudson!

Seni tanımlayan en doğru kelime: Bilge. Tecrübelisin bir kere. Bu tecrübenden dolayı, insanların çok şaşırdığı olaylara, gayet doğal bakıyorsun. Çünkü biliyorsun ki, insanın hamuru kötüdür ve çıkarı-egosu-kendi için yapamayacağı şey yoktur. Bunun yanında sabırlısın da. Tam bir kötü gün dostusun son olarak. İyi zamanlarda yoksun, ki olmaya da gerek yok; ama kötü zamanlarda her daim varsın, ki olması gereken de bu!

Sally Carrera!

Sen dışa dönüklükle içe dönüklük arasındaki o ince çizgidesin resmen. Arkadaşlarınla dışarı çıkmak, vakit geçirmek seni mutlu ediyor ama bazen kendi kendine kalman ve sorumluluklarına da odaklanman gerek. Denge senin için önemli. Dengeyi kurduğun sürece pozitif ve istekli olmaya devam ediyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mehmet-emir-zengin

ŞİMŞEK MCQUEEN çıktım lan

queen_of_the_7_kingdoms

Şimşek McQueen! Sen o kadar arkadaşlarına bağlı, o kadar sadık bir tipsin ki bazen kendi sorumluluklarını gözden kaçırdığın oluyor. Ama bazen yaşanan bu karışık durumlarda da ilk yardımına koşan kişiler arkadaşların oluyor. Girdiğin ortamda enerjinden midir bilinmez hemen pozitif bir hava oluşturuyorsun. Senden hoşlanmamak imkansız!

ahmet-mesut-ozcan

ilk denememde doc hudson hep doc hudson şimdiki denemem chick hicks

fahri-gokberk-ozer

doc hudson

eda-ahsen-yildirim

chick hicks!

Görüş Bildir