Görüş Bildir
Haberler
Halının Üstünde Mastürbasyon Yapıp Kaçtı! Sayaç Kontrolüne Gelen Elektrikçiden Evde Yalnız Olan Kadına Cinsel Saldırı

etiket Halının Üstünde Mastürbasyon Yapıp Kaçtı! Sayaç Kontrolüne Gelen Elektrikçiden Evde Yalnız Olan Kadına Cinsel Saldırı

Batuhan
13.09.2017 - 11:00

İstanbul’da elektrik sayaçlarını kontrol etme bahanesiyle girdiği evde E.T.’ye cinsel saldırıda bulunan, genç kadının karşı koyması üzerine evin ortasında mastürbasyon yaptıktan sonra kaçan elektrik teknisyeni kurbanının peşini bırakmıyor. E.T., “Korkuyorum ve onun tutuklanmasını istiyorum” dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Vatan gazetesinden Elif Altın'ın haberine göre, İstanbul’un göbeğindeki akıl almaz bir olay iddialara göre şöyle yaşandı; 22 Nisan 2017 günü bir enerji dağıtım firmasının saha çalışanı olan 24 yaşındaki O.Ü., Kaçak elektrik tespiti için Ataşehir’de yaşayan E.T.’nin evine gitti. Evde yalnız olan kadın, O.Ü.’yü içeri almak istemedi. Ancak O.Ü. doldurulması gereken evraklar olduğunu bahane ederek eve girdi ve genç kadına saldırarak tacize başladı.

Halının üzerinde mastürbasyon yaptı

Halının üzerinde mastürbasyon yaptı

Polisi arayan E.T. saldırganın, “Sakin ol bir şey olmayacak. Gel seninle cinsel birliktelik yaşayalım. Ne olur sana yalvarıyorum. Yapalım sonra çıkıp gideceğim” dediğini söyledi. O.Ü.’nün karşısında mastürbasyon yaptığını anlatan Ebru T. ifadesinde, “Halının üzerinde mastürbasyon yaptı. Sonrasında fermuarını kapatıp evden çıkıp gitti” ifadelerini kullandı.

Gözaltına alınan O.Ü suçlamaları kabul etmedi

Gözaltına alınan O.Ü suçlamaları kabul etmedi

Genç kadının şikayeti sonrasında gözaltına alınan O.Ü., ‘cinsel saldırı, konut dokunulmazlığını ihlal ve kasten yaralama suçlarından mahkemeye sevk edildi. Enerji firmasında çalıştığını ve sayaçları kontrol etmek için binaya girdiğini kabul eden O.Ü., “Görüşmemiz tamamen kapı ağzında oldu. Suçlamayı kabul etmiyorum” dedi. Halıda yapılan inceleme sonucu savcılığa geldi. Raporda, “Paspas üzerinde incelenen meni lekeleri şüphelinin” denildi.

Serbest kaldı, kapısına gelip tehdit etti

Serbest kaldı, kapısına gelip tehdit etti

Mahkemeden serbest kalan O.Ü. genç kadının kâbusu olmaya devam etti. İddiaya göre 8 Eylül günü saat 10.30 sıralarında E.T.’nin kapı zili çaldı. Sesli diyafondan kim olduğunu sordu. Bir erkek sesi “Hayatının hatasını yaptın canını seviyorsan bir daha dışarı çıkma. Seni gözetliyorum canını seviyorsan apartmandan dışarı adımını atma ya da davadan vazgeç. Biz aşiretiz başına gelecekleri sen düşün” dedi. E.T. söz konusu kişinin şüpheli O.Ü. olduğunu sesinden anladığını söyleyerek polise giderek şikayetçi oldu. Bunun üzerine tekrar gözaltına alınan O.Ü. tehdit suçundan çıkarıldığı mahkeme tarafından yeniden serbest bırakıldı.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Player One

Delil var ve 2 kez serbest. Cidden öyle adaleti sikeyim.

Tamer Dağ

Ama kadın yaşıyor hala arkadaşlar ... Bi durun, öldürsün .. Sonra tutuklarlar ...

Ziya Akbaş

sonra da tekrar serbest bırakırlar...

I said nothing

''Hakim:Neye gülüyorsun? Deniz:Duvarda adalet yazıyor,ona gülüyorum.'' Adalet falan kalmadı arkadaşlar.Kadını öldürseydi bile tutuklar sonra da serbest bıra... Devamını Gör