Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Halep'te Yaşanan Acıya Neredeyse Hiç Sözcük Kullanmadan Tepki Gösterenlerden 18 Karikatür

8bPAYLAŞIM

Kelimeler kifayetsiz kaldığında her şeyi en iyi açıklayan şeylerden biri de karikatürdür. Halep için uzun uzadıya şeyler yazmak yerine çizimleriyle tepki gösterenler başta Twitter olmak üzere birçok sosyal medya platformunu kullandı.

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/kassycho/18-car...

1. Habib Haddad

2. Marc Nelson

3. Peter Brookes

4. Adene

5. Patrick Chappatte

6. Sara Qaed

7. Sharif Hazeen

Sağ kolda Esad, solda Putin yazıyor.

8. Yaser Ahmad

9. Shadi Ghanim

10. Swaha

Halep zaferi büyük bir adım olacaktır.

- Beşşar Esad

11. Joep Bertrams

12. Emad Hajjaj

13. Yaser Ahmad

14. Mahmood Hindawi

15. Stephff

16. Carols Latuff

17. Patrick Chappatte

18. Firas Bachi

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
portlekgoz

bu arada öso da çok temiz değil şeriatçı iğrenç el nusranın ılımlı tarzı bir grup suriyeye gereken demokratik laik bir yönetim ama esad giderse sünni mezhepçi yönetim kurulacak ve dürzilerle nusayrilerin çoğunlukta olduğu bölgeleri kimse bağlı tutamaz ama esadta bir diktatör yani diyeceğim orayı adam akıllı insanlıklı ülkeler bir süre kontrol altına alsa daha iyi olur çünkü suriyedeki ufak bir mezhep temelli parçalanma ırakı yemeni kuveyti böler bahreynde isyan çıkarttır ve ortadoğu daha da kanlanır lübnandan daha kötü hale gelir

portlekgoz

tüm suriye karışmış millet bitek esadınkilere bakıyor esadı desteklemiyorum sadece tüm insan hakkı ihlallerine tepki gösterelim mezhepçilik ya da taraflılık yapmayalım örnek şuan mezhepçilik aldı başını yürüdü ama farkedin bu ülkede her 5 kişiden biri şii yani şiiler kötüdür yaşasın sünniler denebilir bir durumdaki ülke değiliz bir kez daha çoğunluğa bakıp azınlıkları vatanlarına küstürmeyin

nazim-fayik

Sizin bu içeriğiniz avrupa fonlu puştluktan başka bi şeyle açıklanamaz

sir_crocodile

Ne zamandan beri çocuklar ölürken siyaset konuşacak kadar aşağılık insanlarsınız, tüm o müthiş ideolojileriniz savaş ve ölümden başka ne getirdi? Bize dokunmayan yılan bin yaşasın değil mi, bizim yeterince derdimiz var sonuçta hatta belki orada yaşananlar tamamen uydurmadır evet evet kesin öyledir, oradaki insanlar da yakınları öldüğü için mutludur. Avrupa'daki insanlarda Suriye'deki savaş Türkiye'ye sıçrayınca böyle söyleyecek, kendi canından çok sevdiğin yakınların ölünce ve "Burada insanlar ölüyor görmüyor musunuz?" dediğinde bizim yeterince derdimiz var diyecekler.

Gizli Kullanıcı

Abd ve Tayyip'in söylemlerine bakın. Onlar bişeyi kötü gösteriyosa eğer şüphe edin. Abd ve cbaşkanı Tayyip kar beyazdır dese şüphe edin. "Acaba kar beyaz değil de başka bi renk olabilir mi" düşüncesi hep kafanızda olsun. Karikatürler için söylenecek bi şey yok. Sanatçı hezeyanları işte. Başkalarına acıyacak durumda değiliz. Kendimiz zaten acınacak haldeyiz.

Görüş Bildir