Sadece Onedio App'i İndirenler Bu 23 Eğlenceli Testi Çözebilecek!

18PAYLAŞIM

Bu testleri sadece Onedio App indirenler çözebiliyor. Eğer sen de testleri herkesten önce ben çözeyim diyorsan, kesinlikle Onedio App'i indirmelisin. Bizden söylemesi. 😉

Bir önceki içeriğimiz için; 👇

Sadece Onedio App Kullananların Çözebildiği 18 Eğlenceli Test - onedio.com
Sadece Onedio App Kullananların Çözebildiği 18 Eğlenceli Test - onedio.com

1. Hangi Saç Modeliyle Erkekleri Peşinden Sürükleyeceksin?

Hangi saç modeliyle olursa olsun en başta şu kararı verelim, hepimiz güzeliz. Sadece erkekleri peşinden koşturacak saç modellerinden hangisinin sana gittiğini seçiyoruz. Hangi saç modeliyle erkekleri peşinden sürükleyeceksin?

2. 5 Soruyla Yaptırman Gereken Feminist Dövmeyi Söylüyoruz!

Bu testimiz dövme yaptırmayı düşünenler için hazırlandı. Sadece 5 soruda yaptırman gereken feminist dövmeyi söyleyeceğiz.

3. Evleneceğin Erkeğin Maaşı Kaç Lira Olmalı?

Tabii evlilikaşk ve sevgi üzerine kurulmalıdır. İki kişi birbirini sever ve aynı evde yaşama kararı alırlar. Her neyse evlilik herkese göre değişir de bakalım maaşlar konusunda da öyle düşünebiliyor muyuz? Evleneceğin kişi ne kadar maaş almalı sence?

4. Lahmacun İnsanı mısın Pizza İnsanı mı?

Bu testimizde sana çeşitli sorular soracağız. Bakalım sonuca göre sen lahmacun insanı mı çıkacaksın yoksa pizza insanı mı?

5. Kızlarrrrr! Eğer Bu Testte 20/30 Yapıyorsanız Biraz Pasaklısınız!

Biliyoruz ki bu durumların çoğunu yaşıyorsun. Bazen mecbur kaldığın için bazense canın istemediği için yapmak istiyorsun. Hayat senin hayatın tatlım, istediğini yapabilirsin. Fakat biraz pasaklıysan bunu da kabul etmelisin. 😂

6. Erkeklerde Hangi Doğal Afet Gibi Etki Bırakıyorsun?

Doğallıyla başladığın ilişkinin sonucunda doğal afet gibi etkiler bırakıyorsun. Kendin de inanamadığın etkiler bırakıyorsun ve geriye baktığında büyük bir yıkım kalıyor. Bakalım senin doğal afet gibi bıraktığın etki ne?

7. Bu Çiçek Testine Göre Gerçek Aşkı Ne Zaman Bulacağını Söylüyoruz!

Herkes gerçek aşkını arar fakat ne zaman bulacağını bilemez. Biz de sana yardımcı olmak için bir test hazırladık ve gerçek aşkı bulacağın zamanı söyleyeceğiz!

8. Sevgilinizle Birlikte Bu 30 Davranıştan 20'sini Sergiliyorsanız İdeal Bir İlişki Yaşıyorsunuz!

Bildiğin gibi ideal insan olmayınca ideal bir ilişki de yaşamak zor. Sevgilinin ideal ilişki için doğru bir insan olduğunu ve ilişkinin gerçekten örnek bir ilişki olup olmadığını merak ediyorsan, senin için 30 davranış belirledik. Bakalım bunlardan kaçını seçeceksin?

9. İlber Ortaylı Senin Hakkında Ne Diyor?

Sana 15 tane genel kültür sorusu hazırladık. Bakalım bu sorulara verdiğin cevaplara göre İlber Ortaylı senin hakkında ne diyecek? Çok merak ediyorsan hiç beklemeden;

Testi çöz ve öğren!

10. Kadınların Seni Neden Reddettiğini Açıklıyoruz!

Bu sorunun kafanızı kurcaladığını biliyoruz. Bu yüzden size böyle bir test hazırlamak istedik. Acaba kadınlar seni neden reddediyor?

11. Ne Kadar Babasının Prensesisin?

Her kız aslında babasının prensesidir. Babalar da kızları için birer süper kahramandır!Bakalım sen ne kadar babasının prensesisin?

12. Bu Yemek Testiyle Sana İyi Gelecek Erkek Tipini Açıklıyoruz!

Bu testimizde senin için çeşitli yemekler sunduk. Bunlardan seçtiğin sonuçlara göre sana hangi erkek tipinin iyi geleceğini söyleyeceğiz.

13. Önceki Hayatında Hangi LGBT Bireydin?

Herkesin cinsel yönelimi kendine kardeşim. Daha önceki hayatında bir deniz kabuğu bile olabilirsin. Fakat bu kez önceki hayatında hangi LGBT birey olduğunu öğreneceksin.

14. Hangi Burcun İnsanı Senin Baş Düşmanın?

Seni çekemeyen insanların olduğu çok belli. Acaba baş düşmanının burcu ne? Belki oradan kim olduğunu tahmin edersin.

15. Arkadaşların Bu 25 Davranıştan 10'unu Sergiliyorsa Büyük İhtimalle İstenmiyorsun!

Evet geldik can alıcı konuya. Arkadaş ortamında isteniyor musun yoksa istenmiyor musun bunu test edeceğiz. Bakalım sana ne çıkacak?

16. Bu 25 Soruluk Genel Kültür Testinde Kaç Doğru Yapacaksın?

Her yerden sorduk. Kimi ararsan var bu testte. Bakalım senin genel kültürün ne kadar kültürlüymüş?

17. Evet - Hayır Testiyle 2019'dan Önce Yeni Sevgilin Olma İhtimalini Söylüyoruz!

Bu devirde sevgili bulmak zor. Bakalım sen ne kadar zorsun? Onu da geçtik bakalım sen 2019'a kadar yeni sevgili yapabilecek misin? Yoksa eskilere takılıp kalacak mısın?

18. Edebiyattan Anlayanlar Buraya! Edebiyat Terimleri Hakkında Ne Kadar Bilgisin?

Edebiyatının iyi olduğunu düşünüyorsan seni testimizi çözmeye davet ediyoruz.

19. Seni Tanısa Hangi Ünlü Sana DM'den Yürürdü?

Malum son dönemlerde DM'den yürümeler çok meşhur. Millet sevgili yapıyor, yuvası olanın yuvası yıkılıyor... Ünlüler de yürüyor birbirlerine oradan. Ünlü deyip geçmeyelim sonuçta onlar da halkın çocukları. Hadi bakalım hangi ünlü sana DM'den yürürdü?

20. Sen Baklava İnsanı mısın Çikolata İnsanı mısın?

Baklava insanı olmak zor çikolata insanı olmak ondan daha zor. Milli gururumuz baklava insanı mısın yoksa çikolata şelalesi altında duş almak isteyen insan mı?

21. Rakı Masasındaki Hangi Mezesin?

Rakıya düşüp meze olmayan var mıdır? Rakının yanında ne iyi gider, senden olsa olsa hangi meze olurdu? Sorularının cevaplarını merak ediyorsan testimize hoşgeldin.

22. Uykusuz Her Gece! İnsomnia Testine Göre Ne Kadar Uykusuzsun?

Çağımızın hastalıkları arasına girmiş sayılan insomnia uykusuzluk içeriyor. Uykusuz geceler ve devamında birçok bahaneyle uyuyamama hastalığı. Kronikleşmiş olarak devam eden bu hastalık artık çağımıza girmiş bulunmakta.

23. Hangi Ünlü İsim Senin Sugardaddy'in Olmalı?

Sugardaddy senin için para harcamaktan kaçınmayacak kişi olarak tanımlanabilir. Tabii bu testimizi de eğlence amaçlı hazırladığımızı hatırlatalım. Sugardaddy'in kim çıkacak bakalım.

Onedio APP'i indirmek için tıklayın!

Görüş Bildir