Hakkınız Ödenmez! Tüm Annelerin Görür Görmez Kendinden Bir Parça Bulacağı Paylaşımlar

-
Abone ol

Hayatlarını bize adayan annelerimizin, doğum yaptıktan sonra, hem ev işleri hem çocuk koşuşturmasında biraz olsun duyurmak istedikleri seslerine tercüman olan Aslı Kocaeli'nin sosyal medya paylaşımları birçok annenin sesi oldu. 

Birbirinden komik bu karelerin daha fazlasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz...

Kaynak: https://www.instagram.com/annenin.icsesi...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ibrahim-canpolat

Benim iki oğlum var. Bir türlü anlatamadım sizi ben doğurmadım diye.

jokeren

heleki kolik bir bebeginiz varsa yandiniz.

bukiznedio

valla ne zaman kendime vakit ayıracak olsam kocam evdeyken ki bahsettiğim kendine vakit ayırma sıralı tam liste şudur; tuvalete gitme banyo yapma saç kurutma kirlileri çamaşıra atma .. kocam bir yaşındaki oğlumuzu on dakka eyledikten sonra yanıma bile gelmeden “annesiiiiiiiii bu seni istiyooo” diyerek bana yolluyor.

erlik

Yürüyün gidin lan. Gece saat 2'de bir elimde emzik, bir elimde biberon bizim atom karıncayla uğraşırken eşim gayet güzel uyuyordu. Oğlana nasıl öğrettiyse eşşoğlusu saat 10 olunca direk bana kaykılıyor. Tamam gece uyumadın, bari sabah 5:30'da kalkma. Yok kalktın madem gün devirdi; gitsene annene. Eşim kahvesini yudumlarken bir elimde oğlum, diğer elimde pantolon giyinmeye çalışıyordum. Eşim herhalde oğlumuz ile evde geçirdiği bir sene boyunca çocuğu eğitti mi ? Yoksa eve gelince "özlemişsindir" diyerek elime tutuşturmasının sonucu mu bilemedim ?

klemenjero

yenge çok şanslıymış ama :)

bukiznedio

Ayakta alkışlıyorum seni:D eğer her şey anlattığın gibiyse tabi bir de anneden dinlemek lazım:D Fakat görseldeki gibi babalar ülke ortalamasında başı çekiyor biliyorsun dimi

nostradamus

Sen ne diyorsun dostum. Bende ikizler var ve ikisi de bende. Bu anlattıklarını 2 ile çarp:)

dks

Eşinize ulaşabilir miyim bişiy sorcam da :D

nostradamus

:D Asıl benim sizin eşinizle görüşmem gerekiyor.

erlik

kesin cennetliksin o zaman ;)

dks

Valla eşimin formülünü söyleyeyim. Duymamak görmemek bilmemek :D Bir de üstüne üstlük elini bir şeye sürmediği gibi bakan kişiye iyi bakamadığını ima etmek. Çok işe yarıyor tecrbeyle sabit :D

vemrv

Bu çok konforlu bir durum büyük oğlumdan tecrübeliyim; benim sallama stilimi beğenmiyordu beyfendi.Ama ikinci tek kelimesi olan o kutsal sözcüğü(anne) söylediği için vallahi çocuk seni istiyor merve duyuyorsun durumundayız.

erlik

Daha ağzından baba lafı çıkmadı. Anne dedi, dede dedi köpeğimizi görüp Mercan bile dedi ama baba dediğini daha duymadım

vemrv

Çok özlemektendir babası :))) Bir dilleri çözüldü mü insanı löpcük diye yere seren cevapları göreceksiniz.Sağlıkla büyüsünler innşlh.

chuck-berry

Annelerin hakkı ödenmez...

Görüş Bildir