Hakkında Zorlama Hapis Kararı Çıkan Yağmur Sarnıç, Eski Eşi Emre Aşık'a Ağza Alınmayacak Hakaretler Etti

1.6bPAYLAŞIM

Utanç içinde okudum yazdıklarını. Ağzım açık kaldı! 😱

Emre Aşık ile Yağmur Sarnıç'ın 2019 yılından beri devam eden çekişmeli boşanma davasında yaşanan her gelişme bizi hep şaşırtıyor, takip edenler bilirler.

Ünlü futbolcu Emre Aşık, üç çocuğunun annesi Yağmur Aşık'a kendisini dolandırdığını, para sakladığını ve başka erkeklerle gezdiğini iddia ederek 2019 yılında çekişmeli boşanma davası açmıştı. Yağmur Aşık'ın çalıştığı oteli bastığını ileri süren Emre Aşık, "Emre'nin 'e'si kalmayacak. Türkiye'de seni bitireceğim' diyerek kendisini tehdit eden Yağmur Aşık'ı savcılığa ihbar etmişti.

Bununla birlikte Yağmur Aşık ile cezaevi firarisi olan eski sevgilisi Erdi Sungur, Emre Aşık'ı öldürmek için cinayet planı yaptıkları iddiasıyla ayrı bir dava daha devam ediyor.

İşte bugün yapılan son duruşmada Emre Aşık'ın kendisine karşı aldırdığı koruma kararına muhalefet ettiği iddia edilen Yağmur Aşık hakkında 3 gün zorlama hapsi kararı verildi.

Tanıkların bir sonraki duruşmaya zorla getirilmesine karar veren mahkeme, duruşmayı eksik hususların giderilmesi için erteledi.

Duruşmanın ardından açıklama yapan Emre Aşık'ın avukatı Funda Sadıkahmet, "Duruşmamız ertelendi. Zaten biliyorsunuz yayın yasağı ve gizlilik kararı var. Onun dışında koruma kararını ihlalden dolayı bir başvurumuz olmuştu. Yağmur Sarnıç'a tazyik hapsi çıktı. Onun icra edilmesini bekleyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Bu davanın sonuçlanması ve basına yansımasının ardından Yağmur Sarnıç, yine Instagram hesabından yaptığı açıklamayla herkesi şok etti.

Biliyorsunuz, kendisi daha önce de Seren Serengil için demediğini bırakmamıştı. Aynı şekilde, aynı ağızla verdi veriştirdi Emre Aşık'a.

İşte o paylaşımı:

Utanç içinde okuduk, ağzımız açık kaldı...

Bakalım daha neler göreceğiz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
dany

emre aşık kimin bedduasını aldın da bu kadına denk geldin. ben bu ülkede böylesi pislik bir kadın görmedim kendini de çevresini de itinayla rezil ediyor terbiyesiz..

nurhulud

adamdan 3 çocuk yapana kadar aklın nerdeydi anlamadın mı eğer dediğin gibiyse... futbolcu diye yapışmışın belli... haa senden sonra olmuştur tabi adamı kadınlardan soğutmuşsun

selot

çocuklara üzüldüm. hayatları sikilecek. bu kadar iğrenç bi kadından doğmak zaten baştan kayıp. ulan bize top olduğunu kanıtlamaya çalıştığın kocandan 3 çocuk yapmışsın daha ne konuşuyorsun iğrenç varlık !!! çocuklarını düşün mal !

turkan-zrn

erkeklerin hanımefendi yerine kezban tercihine bir örnek

gvntr

mahkeme inatla neden bunları boşamıyor aklım mantığım almıyor :Dd

Görüş Bildir