Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI: 30 MART-6 NİSAN

Anasayfa > Goygoy

HAFTALIK BURÇ YORUMLARI: 30 MART-6 NİSAN

KOÇ Derin sezgilerle ve psikolojik etkilerle dolu hülyalı bir haftadayız sevgili Koçlar. İletişim gezegeni Pazartesi günü bilinçaltı düşünceler evinize dönüyor. Şubat ayı başlarında keşfettiğiniz temaları yeniden ele alacaksınız. Sizi meraklandırmış bir konu nihayet açıklığa kavuşacak. Ancak esas heyecan Perşembe günü Güneş’in burcunuzun yıldızlarına girmesiyle başlıyor. İlkbahar Gündönümü, bahar yenilenmesini ayağınıza getiriyor. Çiçek açmak üzere olan bir tohum gibisiniz ve bu mevsim güzelliğinizle bütün bahçeyi sarsacaksınız. Değişime hazır olun, hayat da zaten değişimden ibaret değil mi?

BOĞA Bu hafta ilkbaharın neşesini getiriyor sevgili Boğalar. Günler muhteşem lezzetli geçecek. Öncelikle Pazartesi günü Merkür yeniden sosyla ağ kuşağınıza girerek Şubat başlarında geçtiği bölgeden bir kez daha geçecek. Arkadaşlarınızla herhangi bir acayip durum ya da gerginlik yaşadıysanız, sorunları nihayet çözebilirsiniz. Açık uçları toparlayın. O sırada umut vaat eden bir profesyonel bağlantı gibi görünen biriyle tanıştıysanız, şu anda temasa geçmenin tam zamanı. Somut şeyler ortaya çıkacak. Perşembe günü bahar resmi olarak başlıyor. İlkbahar Gündönümü, önümüzdeki dört hafta boyunca kalması için Güneş’i rüya kuşağınıza getiriyor.

Haftalık burç yorumlarımız her hafta düzenli olarak güncellenmektedir.

Kaynak: http://modamektebi.blogspot.com.tr/20...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?