Güzellik ve Şöhret Aşk Acısına Engel Değil: Ayrılık Üzerine Söyledikleriyle 15 Ünlü Kadın

-

Sürekli onların aşk yaşantılarını, muhteşem sevgililerini ve harika ailelerini görüyoruz. Fakat gerçek hayat, magazine yansıyandan ibaret değil elbette! Ne kadar güzel, başarılı, zengin, ünlü olursa olsun; herkesin kalbi bir gün kırılıyor!

İşte terk edilen kalbi kırık ünlü kadınlar ve ayrılık üzerine açıklamaları...

1. "Yerde süründüğümü hatırlıyorum. Sonra da kusmuştum. Hiç böylesine bir acı yaşamamıştım!"

"Sanki biri seni öldürüyormuş ve sen de hiçbir şey yapamadan onu uzaktan izliyormuşsun gibi... Yaşadığım en zor şey terk edilmekti..."

Emma Stone bile terk edilmiş, aşk acısı çekmiş, düşünün hele!

2. "Mahvolmuştum, kaybolmuştum, kafam karışıktı... Kendimi tanıyamıyordum."

"Aslında bundan bahsetmekten nefret ediyorum çünkü adeta ben, ben değildim! Kendimle olan bağımı kaybetmiştim. Hayattaki en büyük başarım bu ayrılığı atlatabilmek. Bir sabah bir otel odasında tek başıma uyandım ve aniden artık acı çekmediğimi, kendimi huzurlu hissettiğimi fark ettim. O sabahı hiç unutmayacağım!"

Rihanna, Chris Brown'la sürdürdüğü yıkıcı ilişkisi üzerine...

3. "Yalnız mıyım? Evet. Üzgün ve sinirli miyim? Evet. Arada eve kapanıp kendime acıma seansları yapıyor muyum? Evet."

Magazin dünyasının en sert kalp kırıklığını Jennifer Aniston, eşi Brad Pitt'in Angelina Jolie ile birlikte olmaya başlamasıyla yaşamıştı. Eşinin bir Angelina Jolie bulduğunu düşünsene, çıldırırsın! Fakat Aniston, iyi atlattı...

"Ama aynı zamanda da iyi idare ediyorum. Üzülmeseydim, bir robottan farkım olmazdı. Şaka gibi ama gerçekten de 'öldürmeyen şey güçlendirir.'"

"İnsanların yaşadığı acıları düşününce, terk edilmek ve aldatılmak çok da büyük bir mesele değil. İnsanlar neler neler atlatıyor! İnsanın dayanıklılığı inanılmaz. Anneler gencecik çocuklarını savaşlarda kaybediyorlar. Bunlara kıyasla ben "yaralı" değilim, belki sadece biraz incinmiş haldeyim".

4. "Değer verdiğin her şeyin bir çarşafın üzerinde olduğunu düşün, sonra da o çarşafı havaya savurduğunu... İşte ayrılık böyle bir şey."

Neşesiyle meşhur Amy Poehler da kötü bir boşanma dönemi geçiren ünlü kadınlardan. 

"Ayrılık aşaması, çarşafın üzerinde yere savrulan eşyaları izlemek ve hangisinin paramparça olacağını düşünerek korkuyla ve endişeyle beklemek. Sonunda tek parça olarak kalan sadece siz olacaksınız."

5. "Telefonuma, boşanma işlemlerini başlattığını söylediği bir mesaj attı ve bir daha benimle hiç konuşmadı."

Evet, Katy Perry bile bu şekilde, sadece bir mesajla, acımasızca terk edildi!

"Ayrılıktan sonra size sadece iki seçenek kalıyor. Ya kendi kendinizi mahvedersiniz, ya da kendinizi yeniden inşa edersiniz. Bana bu yaraları iyileştirmemde dostlarım, doğa yürüyüşleri, vitaminler ve terapiler yardımcı oldu."

6. "Ayrılık acısından sadece onunla ilgili şarkılar yazarak ve konuyu kafamda netleştirerek kurtulabiliyorum."

Ayrılıkları Taylor Swift'ten daha iyi kimse bilemez... O ise şarkı yazarak içindeki acıyı sanata dönüştürmeyi ve kurtulmayı tercih edenlerden!

7. "Ayrıldık, evet. En azından artık topuklu ayakkabı giyebilirim."

Nicole Kidman, kendisinden daha kısa boylu olan kocası Tom Cruise'dan boşanınca durumla dalga geçmeyi, daha doğrusu bardağın dolu tarafından bakmayı tercih etti!

8. "Daha önce bir sevgilimi bir trafik kazasında kaybetmiştim. Fakat terk edilmek daha çok canımı yaktı."

"Kalbimin ilk kez kırıldığını söylemekten çekinmiyorum. Her zaman terk eden taraf ben olurdum. Hep de böyle olacak sanırdım. Daha önce bir sevgilim bir trafik kazasında ölmüştü. Elbette çok üzüldüm fakat terk edilmek daha farklıydı, canımı daha çok yaktı. O insan hayattaydı, dışarıdaydı ve benimle olmak istemiyordu."

Ellen DeGeneres acılı deneyimini işte bu sözlerle paylaştı...

9. "Eğer eskisi gibi küçük şımarık bir kız olsaydım bu ayrılığı asla atlatamazdım, fakat iki çocuğum vardı, güçlü olmak zorundaydım."

"Acı öylesine güçlüydü, canım o kadar yanıyordu ki... Bu acının beni bitirmesini istemedim. Atlatmak, hayatta kalmak istedim. İki insanın hayatından da sorumluydum. Çocuklarım... Şimdi açıkça söyleyebilirim ki yaşadığım en zor şey bu ayrılıktı. Fakat eskisinden daha güçlü bir hale geldim."

Jennifer Lopez'in bile üzüldüğü bu dünyada bir mahvoluruz...

10. "Birkaç haftalığına uzaklarda bir ev kiraladım ve o eve kapanıp hiçbir şey yapmadan sadece acı çektim. Acımı çektim ve bitirdim."

"Yeterince acı çektiğimi hissedip, gerçek hayatla yüzleşme vaktim geldiğinde de toparlandım ve dışarı çıktım. Tam anlamıyla bir ıstıraptı."

Ava Gardner ayrılık acısıyla işte böyle başa çıkmış. Bazen büyük sözü dinlemek lazım!

11. "Bir erkek arkadaşım olmazsa öleceğimi sanıyordum".

"Sert bir ayrılık geçirdim, herkes biliyor. Nişanlıydık. Ayrıldığımızda ne yapacağımı bilemedim. Disney dönemi bitmişti ve Liam da beni terk etmişti. Tamamen kaybolmuş bir haldeydim. Fakat bunu atlattım ve güçlü bir hale geldim. Artık geceleri yatakta tek başıma uyurken huzurlu hissediyorum. Oysa eskiden bir erkek arkadaşım olmazsa öleceğimi sanıyordum."

Sevimli kaçığımız Miley de ayrılık acısını kendisine yönelerek atlatanlardan... Birazcık delirdi ama olsun!

12. "Bana ayrılık acısının, ilişkinin iki katı kadar zaman sonra geçeceğini söylediklerinde onları dövmek istedim. Bu acıya o kadar uzun süre dayanamazdım."

Uma Thurman, Ethan Hawke tarafından çocuklarının dadısıyla aldatılmıştı.

"Acı çekiyordum. İlişkimiz 8 yıl sürmüştü. Ayrılık acısının 16 yıl sonra geçeceğine inanmak istemedim. Neyse ki 4 sene içerisinde atlattım."

13. "Arkadaşıma döndüm ve dedim ki 'vay be, bu gerçekten de can yakıyor!'"

"Arkadaşım da bana "ne kadar çok sevdiysen, canını o kadar fazla yakar" dedi. Düşündüm de, canımın yanacağını bile bile yine bu kadar sever miydim? Elbette severdim! Acıtıyor evet ama umursamıyorum! Kalbim çok fazla sevgiyle dolu!"

Helal olsun sana koca yürekli Cameron Diaz!

14. "Ayrılık canınızı yakmıyorsa, o ilişki zaten başından beri bir hatadır!"

Reese Witherspoon ayrılık acısının doğal olduğunu düşünenlerden! Seven üzülür, bu kadar basit!

15. "Geriye dönüp baktığımda, hiçbir şey onu aşırı sevdiğim için ihanetlerini görmezden gelişim kadar onur kırıcı değil."

Jerry Hall, Mick Jagger'ın yıllardır hayat arkadaşıydı. Uzun süre dayandı fakat elbette onun da bir sınırı vardı!

İşte böyle... Güzel, yetenekli, başarılı kadınlar da aşk acısı çekiyor. İnsan olmanın bir cilvesi, sevmenin yan etkisi diyelim. Aşk ve sevgiyle!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
asli-yener3

"Jennifer Lopez'in bile aşk acısına yandığı dünyada biz mahvoluruz" müthiş tespitti :D

yagmur.peker

Abi hiç mi whatsapp kız grubunuz yok...ilaç gibiler asdf bir başlıyorlar stalk a bir dalga geçiyon sendeki sonraki kızlarla sdfg

omeravc912gmail.com

nicole kidman jennifer aniston ve Katy Perry bunlar zirve bunlar bırakılmaz anlayamıyorum

dusuncesizdusunur

insanoğlu açgözlüdür.

rachel0016

bende bu zamana kadar aşk acısı çekmiş biri değildim bide çeknlerle dalga geçerdim ama bu yaz resmen darbe yedim gerçekten dayanılmaz bişey birini sevipte ona dokunamamak yanında olamamk konuşamamak ... yinede çok uzatmamak gerek hemen toparlanılmalı

sethoxo

5 senelik ilişkimin 1 sene ayrılık acısı çektim, ne kadar uzun sürerse sürsün emin ol daha güçlü şekilde ayağa kalkıyorsun, o nedenle acını sonuna kadar yaşa ama kendini de fazla yıpratma. (Sahip olduğunu duyguları vaktinde aynı şekilde hissetmiştim, desteklemek istedim.)

rachel0016

teşekkür ederim :)

dusuncesizdusunur

Leyla ile Mecnun'daki İsmail abi gibi bir oturakta denize bakası gelir insanın. uzaklara taa çok uzaklara...

melike91

Birazda aldatılan erkeklerden bahsetseniz. Hep mi kadınlar aldatılır ya yeter

donnie-darko

Onları 3. sayfa haberleri olarak okuyoruz ne yazık ki üzücü bir durum kadın aldatırsa erkek öldürüyor ve namus olayı diye indirimli ceza alıyor -.-

Görüş Bildir