Görüş Bildir

Antalya'da gittiği iki güzellik merkezinde yapılan lazer uygulaması sonrası, yüzünün tamamında yanıklar oluşan Aslı İlhan yaşadıklarını anlattı, 'Beğeni ve takipçi sayısına aldandım' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Antalya'nın  Muratpaşa ilçesinde yaşayan 42 yaşındaki Aslı İlhan, geçen yıl 2 Kasım'da A.A.'ya ait güzellik salonuna giderek yüz toparlama işlemi yaptıracağını söyledi. Burada işlemleri başlayan Aslı İlhan'a ikinci seansta lazerli uygulama yapan işletme sahibi, iddiaya göre telefonda sevgilisiyle tartışmaya başladı. Bu sırada Aslı İlhan yüzünde yanıklar hissetti. Bu durumu A.A.'ya söyleyen Aslı İlhan, uygulamanın ardından evine gitti.

Yanıklardan dolayı acı çeken İlhan, eczaneye giderek yüzü için kremler aldı.

Yanıklardan dolayı acı çeken İlhan, eczaneye giderek yüzü için kremler aldı.

Bir süre yüzündeki yanıklardan dolayı işe de gidemeyen İlhan, 25 Şubat günü yanıkların tedavisi için bu kez A.G.'ye ait güzellik merkezine gitmeye karar verdi. Daha önce gittiği merkezde uygulanan işlem nedeniyle yüzünde yanıklar oluştuğunu anlatan İlhan, ikinci gittiği merkezde de uygulanan işlem sonrası benzer sorunlarla karşılaştı.

Yüzünün tamamında yanıklar oluşan Aslı İlhan, iki güzellik merkezinden de ödediği paranın iadesini talep etti.

Yüzünün tamamında yanıklar oluşan Aslı İlhan, iki güzellik merkezinden de ödediği paranın iadesini talep etti.

İki güzellik merkezinin sahibi de talebini reddederek, iddiaya göre kendisini tehdit etti. Aslı İlhan bunun üzerine polis merkezine giderek şikayetçi oldu.

'Görüşme talep ettiğimde beni tehdit ettiler'

'Yanıklar 7-8 ay arasında iyleşecek'

'Yanıklar 7-8 ay arasında iyleşecek'

Aslı İlhan, yüzündeki yanıkların 7-8 aylık sürede iyileşeceğini belirterek, “Leke izleri çok çabuk geçen bir tedavi değil. Şu süreçte bir başka güzellik merkezine gitmeyi düşünmüyorum. Güzellik merkezlerini de kötülemek niyetinde değilim. Çevremde güzellik uzmanı arkadaşım var, bana destek verdiler ve yardımcı olacaklarını söylediler. Yüzümdeki yanıklar yeni ve ağrılarım olduğu için işlem yaptıramıyorum. Herkes aynı değil, uzman olmayan insanlara gittim ne yazık ki. Sertifikası olmayan insanlara gittim ve mağdur oldum. Keşke kontrol etseydim de öyle gitseydim' dedi.

İçeriğin Devamı Aşağıda

'Sosyal medyadaki reklamlarda gördüm'

'Sosyal medyadaki reklamlarda gördüm'

Sosyal medyadaki reklamlarını gördükten sonra bu güzellik merkezlerine gittiğini aktaran Aslı İlhan, “Reklam çok önemli, beğeni ve takipçi sayısına aldandım. Paylaşımlarda işlem sonrasına ait hiçbir fotoğraf yoktu. Sonrasına ait fotoğraflar da düzenlenmiş fotoğraflardı. Benim yüzümün yandığı fotoğrafı bile düzenledikten sonra paylaşmışlar. Bununla ilgili de yasal işlem başlattık. Sonuçta insanları kandırıyorlar. Yalanla nereye kadar götürecekler. İnsanlar en çok buna dikkat etsinler' ifadelerini kullandı.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
38
5
5
4
1
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
neden-ulan-neden

ben kötü bi şey bekliyodum ama çil gibi durmuş . hatta yakışmış bence.

B

bence de çok kötü değil ileri derece güneş yanığı gibi ama sen bir de onu bu kadına sor. Sağlık açısından kötü bir geri dönüşü olmaz umarım

arslanoglu

Kadın güzel ve gölgelememiş yakışmış cidden ben de kötü bekliyordum umarım en ağır cezayı alır ve kapatırlar önüne gelen merkez açıyor dr olmadan yasaklanmalı

Pasif Kullanıcı

Abla seni kandırmışlar beğeni ve takipçide yüze bakmıyoruz