Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Güzelliği ve Pozlarıyla Mankenlere Taş Çıkartan Tontiş Bebeğin 16 Kombini

17bPAYLAŞIM

Galeri boyunca dişlerinizi sıkacak ve bu dünya güzelini ısırma isteğine karşı koyamayacaksınız! 😍

Kaynak: https://www.instagram.com/kinsleyraina/

1. Tiffany, bu dünya tatlısı bebek Kinsley’in annesi.

2. Küçük işletmeleri ve onların tasarımlarını çok beğendiğini dile getiren Tiffany;

3. Günün yoğunluğu ile bebek kreasyonlarını düzenli takip edememekten yakınıyormuş.

4. Kendisi gibi düşünen insanların varlığını bildiği için, küçük işletmelere de yardımcı olmak amacıyla Totlife’la iş birliği yapmış.

5. Totlife’ın çalışma yöntemi şöyle: Aileler üye oluyorlar ve Totlife onlara her ay aksesuarlarıyla birlikte bu birbirinden güzel kıyafetlerden bir takım gönderiyor.

6. Gönderilmesini istedikleri kıyafetin temasını da aileler seçiyor.

7. Her ay dünyanın çeşitli yerlerinden başka bir küçük işletmeyle çalışıyorlar.

8. Böylelikle hem küçük işletmelerin işlerine yardımcı oluyorlar;

9. Hem de aileleri kıyafet alışverişine harcadıkları zamanı azaltıp, çocuklarıyla daha fazla vakit geçirmelerini sağlıyorlar.

10. Kızının bu iş için ona ilham kaynağı olduğunu söylüyor.

11. Bu dünya tatlısı tontişin 200.000’e yakın takipçisi var.

12. Isırmak istiyorsunuz değil mi? 😍

13. Göbüş ^^

14. 🎀💓

15. 👶🏼🏼

16. 😍😍😍

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
grape_fruit

ama çok tatlış, minnoşş, tontiş :))) as bayrakları as as as? bu olmadı Onediodan kelime hazneme kattığım sözcükleri kullanayım dedim :))))))))))

motoistmucx

Küçücük çocuğun fotoğraflarına bile kötü yorumlar yapabiliyorsunuz ya gerçekten "ölmüşsünüz insansızlıktan". Sadece fotoğrafa bakıp çocuğun sağlık durumunu analiz edenler gözleriyle röntgen filan çekiyorlar sanırım.Ben bir yaşındayken filan sadece anne sütüyle beslendiğim halde buradaki bebeğin iki katıydım ve gayet de sağlıklı bir bebektim.Şimdi kaç kiloyum?46-48 arasında gidip geliyorum.1.63e yakın bir boyum var ve şimdi de çok zayıf olduğumu düşünecekler olursa,hayır çok zayıf filan değilim.Kan değerlerim normal,gayet sağlıklı bir insanım çok şükür.

Gizli Kullanıcı

Bu bebek obez. Hep obezite tehtidi altında olacak. Hayatı boyunca dikkat etmesi gerekecek. Benim abim de böyle tontişmiş. Fotoğraflarda hep böyle karpostal bebekleri gibi tombik tombiktir. Hayatı boyunca hep kilolu bi insan oldu. Sonra ölümcül bi diyete girdi. 16 kilo birden verdi. Şu an 1.83 boyunda ve 75 kilo. Yediği lokmaların hesabını yapar. Günde yarım ekmekten fazla yemez. Sürekli spordadır. Kilosunu anca koruyabiliyor.

pelin25

yaa yanaklarını ısırıp koparasım geldi . Maşallah

eyyup-karuc

bu çocuga obez diyenler çocuk büyütmemişler belli ki onun için kızmıyorum

Görüş Bildir