Güvenlik Gerekçesiyle Uçaktan İndirildi: 3 Gün Dalaman Havalimanı'nda Kalan İngiliz Yolcu İntihar Etti

 > 
89PAYLAŞIM

Muğla Dalaman Havalimanı'ndan İngiltere'ye gitmek için uçağa binen yolcu, 'uçuş güvenliğini tehlikeye' soktuğu iddiasıyla uçaktan indirildi. Bilet bulamadığı için üç gündür havalimanında beklediği iddia edilen yolcu yaşadıklarının ardından, dış hatlar terminalinin ikinci katından atlayarak hayatına son verdi.

Andrew Paul W. isimli İngiliz vatandaşının bilet bulamadığı için 3 gündür Dalaman Havalimanı'nda beklediği iddia edildi.

Üç gün bekleyişin ardından bugün saat 03.00 sıralarında İngiltere'ye gitmek için uçağa binen yolcu, kabin görevlileriyle tartıştı.

Doğan Haber Ajansı'nın aktardığı bilgiye göre, Andrew Paul W., iddiaya göre, kabin görevlileri ile henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Tartışmanın uzaması üzerine kabin görevlileri durumu uçağın pilotuna bildirdi.

Andrew Paul W., uçuş güvenliğini tehlikeye soktuğu gerekçesiyle uçaktan indirildi.

Andrew Paul W., uçaktan indirildikten bir süre sonra havalimanı personel çıkış kapısının bulunduğu bölümde, ikinci kattan atladı.

Yaklaşık 15 metre yükseklikten beton zemine düşen Andrew Paul W., ağır yaralı olarak bir özel hastaneye kaldırıldı. Bilinci kapalı olan ve kaburga kemiklerinde kırıklar bulunduğu belirlenen Andrew Paul W., doktorların müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi.

Dio İçerik Altı Banner
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir