Güldüğün Tweetlere Göre Ruhun Hangi Dünya Milletine Ait?

-

Bu testimizde farklı mizah anlayışlarına göre 10 komik tweet var. Bazıları size komik gelebilir bazı gelmeyebilir. Peki bu neyi belirliyor? Tabii ki sizin mizah anlayışınıza göre ruhunuzun hangi dünya milletine ait olduğuna..

NOT: 0= Hiç Komik Değil   5= Kahkaha Attım

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Alman!

wallpaper.pickywallpapers.com

Vaoovv... Tebrikler! Senin ruhun aslında dünyanın en disiplinli milletine ait. Şu dünya üstünde Almanlar kadar başarılı bir millet daha yok. Araba desen onlarda, bilim-teknik desen onlarda, futbol desen, eh haliyle, onlarda. Mekaniksin, planlısın, programlısın. 5 yıllık programını yaparsın ve o asla şaşmaz yani. Başarılısın ayrıca ve bu başarının şansla uzaktan yakından alakası yok. Kısaca üstün Alman teknolojisisin. Auf wiedersen übermensch!

İspanyol!

www.freewallpapersbox.com

Senin ruhun dünyanın, eğlenceye en düşkün milletine ait. Bir yerde bir parti varsa mutlaka orada sen varsın. Düğünlerden eksik olmayan Kamber gibisin bir nevi. Sıcakkanlı ve cana yakınsın da, senden iyi dost/arkadaş olur. Ayrıca sabrın sonsuzdur. Sabır taşının çatladığı görülmemiştir. Kısaca dilinde iki söz siesta ve fiesta!

Fransız!

Senin ruhun dünyanın en acayip insanlarına sahip milletine ait. Sen basitçe "le unique" dedikleri insanlardansın. Nadir bulunan yani: Numunelik! Seni başkasına sorsak, ilk diyeceği hiç şüphesiz "değişik" olurdu. Tavırların ve de hareketlerin çoğuna ilginç gelir ve başta sana alışamazlar. Sevenin olduğu kadar nefret edenin de çoktur yani. Eee iz bırakmak böyle bi' şey olsa gerek. Kibirlisin de. Ama bu kibir senin bilgi ve kültüründen ileri gelmekte,  M./Mme Français!

Kanadalı!

files.all-free-download.com

Senin ruhun dünyanın en saf, en temiz kalpli insanlarına sahip milletine ait. Evet, çok temiz kalplisin ki, birisi senin ayağına bassa ondan özür dilersin, o derece. Bu saflığın çoğu kişi için dalga konusu olsa da aslında çok güzel bir şey ve her şeyden öte bir erdem. İyilik meleğisin kısaca. God bless Canada :)

Koreli!

Senin ruhun Güney Kore'ye ait. Senin en öne çıkan ve süper özelliğin, güler yüzün. Binlerce badire atlatmana ve feleğin türlü çemberinden geçmene rağmen o yüzündeki tebessüm asla eksik olmaz; sana bakanın içi açılır yani. Bunun yanında saygılı bir insansın. Başkalarından da aynısı bekliyorsun haliyle. Sınırları asla aşmazsın yani. Çocuk ruhlu ve yardımsever olduğunu söylemek gerek.

İskandinav!

cdn.tempi.it

Senin ruhun gerçek dünya milletleri arasında elf ırkına en yakın millete ait. Zerafet en belirgin özelliğin. Bunu, kıyafet seçiminde, hareketlerinde, konuşmalarında, insanlara yaklaşımında görmek çok mümkün. Allah vergisi bir şey bu ama, asla sonradan kazanılmaz. Bu zerafet, başkalarına soğuk gelse de, asla öyle biri değilsin. Sadece yeni tanıştıklarına mesafelisin, ilişkiyi tüketmemek için makbulü budur!

İngiliz!

images2.fanpop.com

Senin ruhun dünyanın en asilzade milletine ait. Doğuştan gelen bir kibarlık, bir asillik var her şeyinde. Birisi seni yemek yerken görse "vay arkadaş biz bu zamana kadar, yemek yemiyormuşuz; otlanıyormuşuz" der, o kadar! Diplomatsın ayrıca. İlişkiler arasındaki bağlantıyı saniyesinde çözer, anında strateji kurabilirsin. İş bağlamak, iş bitirmek tam senin işin yani, ey güneş batmayan ülkenin biricik ferdi!

Kübalı!

Senin ruhun, en idealist millete ait. Dünya bir yana, sen bir yana. Kafa tutmak, oyun bozmak senin işin; hem de oldukça kısıtlı imkanlarla. Bunun formülü cüret etmek ve inanmak pek tabii ki! Dobrasın da. Darağacında olsan ve ilmek boynuna geçtiği anda bile, doğru bildiğini okursun. Eee fikirlerin insanı olmak ve adanmış bir ruh olmak öyle kolay iş değil. Fakirlik bile burada mesele değil; "hür olayım da varsın hamburger yemeyeyim" diyenlerdensin. "Hasta la victoria siempre!"

Arjantinli!

p1.pichost.me

Senin ruhun güneşin ülkesine ait! Dünyanın en gamsız insanı olman kuvvetle muhtemel. Dibine bomba düşse, "Hay Allah neden bu kadar ses çıktı ki!" dersin, o derece etrafla alakan yok. Canını sıkan tek şeyse, stresli ve agresif insanlar. Onları anlamakta zorluk çekiyorsun. Çünkü insan mutlu olmak için yaşar, sen de bunu biliyorsun, formülü ise arka cebinde. Kastırmıyorsun ayrıca, komplekslerinse: Not Found. Ütopyada yaşıyorsun sen kısaca!

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
aysenur-yikilmaz

Vaoovv... Tebrikler! Senin ruhun aslında dünyanın en disiplinli milletine ait. Şu dünya üstünde Almanlar kadar başarılı bir millet daha yok. Araba desen onlarda, bilim-teknik desen onlarda, futbol desen, eh haliyle, onlarda. Mekaniksin, planlısın, programlısın. 5 yıllık programını yaparsın ve o asla şaşmaz yani. Başarılısın ayrıca ve bu başarının şansla uzaktan yakından alakası yok. Kısaca üstün Alman teknolojisisin. Auf wiedersen übermensch!

elif-kara22

Küba=Latina ...

selin-kaplan5

İspanyol

yigit-yusuf

iskandinav :p

dila-berra-caba

türk çıkan var mı?

Görüş Bildir