Gözümüzden Kalpler Fışkırtıyorlar: Ekranın En Yakışan Çiftlerini Seçtik

418PAYLAŞIM

Onlar da olmasa gözümüz gönlümüz şenlenmeyecek. Televizyondaki dizilerin en yakışan, en aşkla bakan çiftlerini seçtik.

10. Belki haberiniz yok ama haftanın en çok konuşulan çiftlerinden biri, Baraj dizisinin Nehir ve Nazım'ı oluyor. Bu noktaya öyle kolay gelmedik.

Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz

Araya ırz düşmanları da girse, seyirci bu ikiliye bayılıyor. Feyyaz Duman zaten bakışlarıyla oynayan, aşık bir adamı tüm benliğiyle oynayan bir adam. Sonuna kadar bu ilgiyi hak ediyor.

9. Sefirin Kızı'nda planlar Sancar ve Nare idi ama seyirci Gediz'e verdi o şansı. Nare'nin yaralarını saran, ona hak ettiği sevgiyi ve ilgiyi veren bir adam.

Neslihan Atagül, Uraz Kaygılaroğlu

Gediz Işıklı, sen harika bir babasın:)

8. Peki Zeynep ile Mehdi'ye ne demeli? Doğduğun Ev Kaderindir'in gerçek hikayesini bilenler Mehdi'ye kurulmaya çok hazırdı. Bize de sürpriz oldu...

Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol

Onların hikayesinde de yolunda gitmeyen çok şey var ama bu o muhteşem çekimlerine, seyircinin kalbinin ısınmasına engel değil.

7. Dert çektim diyen bütün çiftler şöyle bir kenara çekilsin. Züleyha ve Yılmaz'ın çektiğini kimse çekmedi.

Hilal Altınbilek, Uğur Güneş

Yıllar sonra sonunda kavuştuklarında da bela peşlerini bırakmadı. Aşkları o kadar büyük, o kadar güzel bir çift ki Bir Zamanlar Çukurova'yı tüm reyting listelerinde birinci sıraya taşıyor.

6. Çukur dizisine Yamaç'ın can düşmanı Baykal'ın, babasının intikamını almak isteyen kızı olarak girdi Efsun. Ama öyle aşık oldu ki Yamaç'ın hayatını karartmak isteyen birinden Yamaç'ı korumak için her şeyi yapacak bir kadına dönüştü.

Öyle ki sırf Yamaç'ı korumak için babaannesini bile gözünü kırpmadan öldürdü.

Tutkulu, çalkantılı, gelgitli bir ilişkileri var ama dizinin en seyir keyfi olan aşkına sahipler. Bu aşk uğruna ikisi de çok taviz verdi, biz de gözümüzden kalpler fışkırtarak izledik onları.

Aras Bulut İynemli, Damla Sönmez

5. Yeni Hayat'ın Adem ve Yasemin'ini bu listeye koymadan edemiyoruz, bir yandan da yasak bir aşk olmasından dolayı da canımız bir sıkılmıyor değil.

Yine de bu çekimi, bu uyumu görmezden gelemiyoruz, of! Seyirci de ölüp ölüp bitiyor bu çifte. Sırf bu uğurda diziyi ipten aldılar.

Serkan Çayoğlu, Melisa Aslı Pamuk

4. Gelelim haftanın en çok konuşulan bir diğer çifti Reyyan ve Miran'a. Bu da yanlış başlayan bir ilişkiydi ama hala tam gaz devam ediyor aşk.

Ebru Şahin, Akın Akınözü

İkisi de o kadar güzel ki, yakışma konusunu başka bir yere taşıdılar. Hayranları da ellerinden geleni yapıp Hercai'yi bu sebeple canla başla savunuyorlar.

3. Çatı Katı Aşk'ın Yasemin ve Demir'ini izlemeye doyamıyoruz. Dizinin favori çifti, haftanın da en sevilenlerinden. Sürekli didişmeleri, o kadar yalanın içinde var olma mücadeleleri çok eğlenceli.

Nilay Deniz, Yiğit Kirazcı

Ama romantikliği de elden bırakmıyorlar. Birbirlerine o kadar güzel sarılıyorlar ki bu sırayı hak ettiler sonuna kadar.

2. Dicle en tatlı en sempatik dizi karakteri. Yetmedi, çok doğal ve samimi biri olan Barış ile bir araya geldi. Bu ilişki ilk gün başlayabilecek gibiydi ama hala kavuşamadılar. Buna ne kadar kavuşamamak denebilirse tabii...

Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş

Hala sabırla bekliyoruz çünkü inanılmaz yakışıyorlar. Öyle bir kitleleri var ki, dizi günü Twitter bu diziyle ilgili içeriklerden geçilmiyor. Bunu kaybetmemek gerek.

Onedio Video'nun en çok izlenen soru / cevap videolarından biri olma yolunda ilerliyor onlarınki.

1. Son bir yılın açık ara en çok konuşulan çifti, romantik komedinin bayrak taşıyanı Sen Çal Kapımı'nın Serkan ve Eda'sı.

Hande Erçel, Kerem Bursin

Böyle bir çekimi ve uyumu yakalamak her yapımcıya kısmet olsa keşke. O kadar harika bir çift ki bu listenin başına geçmeyi hak ettiler. Hey maaşallah!

Zaten araştırmalara göre haftanın da en fazla konuşulan çifti onlar.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

#22 bu çift dışında pek der farklılık göremedim. kadın çok şirin görünüyor.

Görüş Bildir