Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Görür Görmez Hangi Rolde Oynadığını Tahmin Edebileceğiniz Ünlüler

86PAYLAŞIM

Muhakkak ki, hepsi de her rolün üstesinden gelecek başarılı oyuncular ancak bazı roller de insanın üstüne yapışınca gitmesi çok zor oluyor be!

Aras Bulut İynemli- Ailesiyle sorunları olan sert çocuk

Her rolün üstesinden mükemmel bir şekilde geleceğinden şüphemiz yok ama Aras da hep aynı tip rollere sıkışan ünlülerden. Uyku düzeni olmayan, babasıyla sık sık kavga eden, hafif serseri ve her şeye başkaldıran rollerin aranan ismi.

Ceyda Ateş- Kötü kalpli zengin kızı

Sürekli planlar yapar. Kafasında bin tilki döner, bininin de kuyruğu birbirine değmez. Dizide bulunan iyi kalpli kızı zor duruma düşürmek için elinden gelen her şeyi yapar.

Can Yaman- Yaz dizilerinin kaslı yakışıklısı

Bu rol artık neredeyse Can'ın üstüne yapıştı. Oynadığı tüm dizilerde mutlaka bir havuzdan çıkma, ıslak saçlarla duştan çıkma sahnesi vardır. Bu durumdan pek de şikayetçi değiliz gerçi.

Özge Gürel- Herkes ona aşık

Dizideki tüm erkeklerin ona aşık olduğu, kalbinin güzelliği yüzüne yansıyan, asla kötülük düşünemeyen, en kötü özelliği herkesi kendisi gibi sanması olan bir karakter mi lazım? Alın size Özge Gürel!

Oktay Kaynarca- Karanlık adam

Kurtlar Vadisi'nden beri üzerine yapışan bu sert,gizemli adam tavırlarından kurtulamadı Kaynarca. Onu da hep "Ben seni üzerim. Sırlarım var benim ve içim karanlık...." tipi "Tespihim ve silahım olmadan yaşayamam" rollerinde görüyoruz.

Cem Belevi- Başrolün neşeli kankası

Başrol oyuncusunun, hep şakalar komiklikler peşinde olan, gece hayatına düşkün, tatlı çapkın kankası. Sert bir kayaya çarpıp aşık olacağı güne kadar "Abii aşk ne yaa, boşver ben hayatımı yaşıyorum anlıyor musun?" diye konuşup durur.

Murat Aygen- Profesyonel aldatıcı koca

Eşini aldatmak olsun, kumar borcu olsun, evli bir kadına aşık olup onu elde etmek için planlar yapmak olsun, her türlü çapkın serseri rolünde Aygen'i görmek mümkün.

Hakan Altıner- Hanım köylü

Eşinin sözünden asla çıkmaz. Aman ağzımızın tadı kaçmasın diye diye her şeyi kabullenir. Çok soru sormaz, her şeyi merak etmez. "Hanımcılık kazanacak" mottosunu, Selena dizisindeki rolüyle hayatımıza o katmıştır.

Hande Katipoğlu- Aptal sarışın

Yahşi Cazibe dizisindeki Simge rolüyle, bu aptal sarışınlık yapıştı kaldı Hande'nin üzerine.

Nihan Aslı Elmas- Mutluluk bozucu

Mutluluk görmeye dayanamayan, sevgilileri ayırmak isteyen, sadece ama sadece kendini düşünen, aklı fikri cinlikte olan çıkarcı karakterlerin aranan ismi!

Ayçe Abana- Kafa dengi öğretmen

Öğrencilerin çok sevdiği, onların her derdini dinleyen, onları anlamaya çalışan, modern ve kafa dengi öğretmenimiz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
cookielyon

ayça abana çok güzel ya

norveclitalyan

Gördüğüm en vasat içerik

zlhaunlu

cuk

ordekkac

tam tespit

Görüş Bildir