Görüş Bildir
Haberler
Gökhan Gönül'den Çok Sert Açıklama

Gökhan Gönül'den Çok Sert Açıklama

Caner
10.08.2014 - 12:58
onedio.com
İçeriğin Devamı Aşağıda

Gökhan Gönül'den Çok Sert Açıklama!

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal'ın istifa etmesinin ardından takımın yıldızlarından olan Gökhan Gönül konu ile ilgili çıkan dedikodulara twitter hesabı üzerinden sert cevap verdi.

'Bugün Ersun hocanın istifa ettiğini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım.

Bu tarz kriz ve istifa durumlarında sürekli su yüzüne çıkan ve Fenerbahçe Camiası'nı içeriden yıkma çabasında olanlar, bu bir görevden alma değildir.

Ersun Hoca'nın kendi iradesiyle vermiş olduğu karar gerçeğini başka yönlere çekip; sanki şahsım ve takım kaptanlarım Ersun Hoca'yı istemiyor gibi gösterenlerin, gerçekte Fenerbahçeli olmadıklarını bizler çok iyi biliyoruz. Siz Fenerbahçeliler de bilin.

Ne ben, ne de kaptanlarım; bugüne kadar kimsenin ekmek parasıyla ya da kariyeriyle oynayacak karakter ve kişilikte olmadık. Olmayız da!

Ve Unutmayın ki; herkes söylem ve eylemlerinde kendi ahlakının gereğini sergiler.'

skorer

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/gokhan-gon...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Erdinç A.

İnsanları kafasına göre Fenerbahçeli, Fenerbahçeli değil diye ayırmak ne haddine... Ne gerek var takımın birinci kaptanı değilsin, iki değilsin bırak onlar a... Devamını Gör

Lichtenstein

Doğru Fenerbahçeli olmayan ve takip etmeyen 3 5 köşe yazarı haftalardır haber diye duydukları saçma sapan şeyleri yayınlayıp duruyorlar. Ha ortada bir azi... Devamını Gör