Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Göbekli Bir İnsan Olmanın Avantajlı Yanları da Olduğunu Gösteren 11 Durum

 > -

1. Tepsi niyetine kullanmak

Evet! Göbekli bir insan olmanın ilk avantajı göbeğinizi tepsi niyetine kullanabilmektir. Böylelikle kazanacağınız "handsfree" özelliği sayesinde aynı anda birden fazla iş yapabilirsiniz.

2. Kadınlar için toplu taşımada hamile sanılıp yer verilmesi

Göbekli kadınların hemen hemen hepsi bu durumu yaşamıştır. Ve hiçbiri de bu durumdan rahatsız değil. Tıkış tıkış otobüste metrobüste oturacak yer bulabilmek zaten zulüm. Güzel güzel seyahat etmek varken niye rahatsız olsunlar ki zaten?

3. Sevgililer için adeta yumuşacık bir yastık

Kuş tüyü yastık getirsen bunun kadar rahat değil. Üstelik sevgiliyle yaşanan o romantik dakikalar da cabası. Kışın da yorgan niyetine sarılsan hiç sırıtmaz.

4. Masa başı çalışanlar için ergonomik bir destek

Masa başı çalışıp bilgisayarlarını da kucaklarına almak isteyenler için mükemmel bir rahatlık. Göbeği olmayan insanlar böyle rahat yayılıp çalışamazlar.

5. Doğal hava yastığı

Allah korusun diyelim ki trafik kazası geçirdiniz. Eğer göbekli biriyseniz diğerlerine göre bir nebze daha avantajlısınız demektir. Çünkü göbeğiniz doğal hava yastığı görevi görerek çarpışmanın yarattığı darbeyi az da olsa hafifletecektir.

6. Sempatiklik

Göbeği olan insanlar dış görünüşleriyle her daim sempatikliğin kitabını yazmışlardır. Bu sempatiklikleri dolayısıyla da insanlar onlarla çok daha rahat iletişim kurar.

7. Bütün gözlerin üstlerinde toplanması

Göbekli insanlar her zaman dikkat çekicidir. Bir ortama girdiklerinde bütün gözler üstlerinde olur. Eğer göbekli insanlar bu durumu doğru kullanabilirlerse inanılmaz derecede ekmek çıkartırlar. Göbeği olmayanlar da günlerini bu olayı anlamaya çalışarak heba ederler.

8. Bıçaklanma durumunda görülen hasarın azalması

Yağ tabakasının diğer insanlara göre daha kalın olması sebebiyle bıçaklanma durumunda iç organların zarar görme olasılığı daha düşüktür. Ama siz siz olun yine de bıçaklanma ihtimalinizin olduğu yerlerden uzak durun.

9. Kalabalık bir yerde yürürken yol verilmesi

Malum kalabalık yerlerde yürürken karşı karşıya gelmek kaçınılmaz. Ama eğer göbekli biriyseniz karşınızdaki insanlar "ulan koskocaman adam zaten bu yol verene kadar ben ona iki kere yol veririm" deyip önünüzü açarlar. Siz de o kalabalıkta sağa sola hamle yapmadan yolunuza dümdüz devam edebilirsiniz.

10. Toplu taşımalarda kimsenin ağzınızın içine girememesi

Hele iş çıkış saati metrobüs kullanmak zorundaysanız yaşadınız. Göbeğiniz dolayısıyla kimse kafasını sizin ağzınızın içine kadar sokamayacak. En fazla göbeğinize ufak dokunuşlar hissedersiniz o kadar. Sonuç olarak dudak dudağa seyahat etmekten iyidir.

11. Aile babası havasının getirmiş olduğu güven

Göbekli insanlar tam olarak aile babası havasına sahiptirler. Bu da onlara anlamsız bir şekilde güven duyulmasını sağlar. Hiç tanımadığınız insanlar size güvenerek iş yaparlar. Bu durumu avantaja çevirebilmekse göbekli insanların en önemli özelliğidir.

Bonus: Eğer hem göbekli hem de erkek berberiyseniz paranın belini kırdınız demektir

Çünkü göbeksiz berberler tarafından sürekli değdirilmeye maruz kalmış ve bundan aşırı derecede muzdarip olmuş insanlar artık sizi tercih edecek. Çünkü sizin değdirebilme gibi bir ihtimaliniz yok. Çünkü insanlar gönül rahatlığıyla "ulan acaba şurama da değdirecek mi? Burama da değdirecek mi?" demeden rahat rahat tıraş olabilecekler. Böylece sektörün bir numarası olacaksınız.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
enda

abi bişi diiim mi bunlar gerçek mesela babam birayı göbeginde tutar.. bir de büyükbabam sokakta bir kaç sarhoş tarafından pıçaklandığında doktor "korkmayın yağ dokuyu geçmemiş bıçak önemli bir şeyi yok bi iki dikişle toparlar demişti" ee o kaadar kötü diil yani :D

poliphilloo

şu işe estetiksel açından çok sağlık açısından bakabilsek süper olacak

ibrahim.kilic90

züğürt tesellisi olmuş,

fatih-can-kaya

Bu açantaları kullanmak istemiyorum

miss.secret

Aşırı zayıflık ne kadar kötüyse bu göbekte sağlığı tehdit ediyor. Belli bir güzellik algısına hitap etmeye gerek yok ama sağlık için bu kadarı fazla.

Başlıklar

Tercihhamilekadınlarsevgililer
Görüş Bildir