Gerçekler Yavaş Yavaş Ortaya Çıkıyor: Tüm Detaylarıyla Brangelina Ayrılığında Son Durum

-

Günlerdir tüm dünyanın gündeminde olan şok edici ayrılık hakkında her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor.

Şimdi arkanıza yaslanın ve gıybet girdaplarında kaybolmadan, her bir iddianın kaynağını araştırdığımız dev boşanma dosyamıza buyurun...

Her ne kadar dünyanın örnek çifti gibi gösterilseler de, geçtiğimiz yıllarda da Brangelina hakkında bolca ihanet dedikoduları çıkıyordu.

Bunlardan biri Brad Pitt'in Angelina Jolie'yi çocukların dadısıyla aldattığı yönündeydi. Konu hakkında hiçbir açıklama yapmayan ve kameralar önünde sevgi gösterilerine devam eden çift hakkında ilerleyen dönemlerde yine bu sefer evlerindeki temizlik görevlisi kadın ile ilgili bir kriz yaşadıkları da iddia edilmişti. 

Tüm bunlar birer dedikodu olarak kaldı.

Mayıs ayında ise Marion Cotillard ve Brad Pitt hakkında çıkan aşk dedikodularını işte böyle haber vermiştik...

Maşallah Dediğimiz Üç Gün Yaşıyor: Brad Pitt, Angelina Jolie'yi Rol Arkadaşıyla mı Aldattı? - onedio.com
Maşallah Dediğimiz Üç Gün Yaşıyor: Brad Pitt, Angelina Jolie'yi Rol Arkadaşıyla mı Aldattı? - onedio.com

Aynı zamanda Angelina Jolie'nin neredeyse anoreksiya derecesine yaklaşan kilo kaybı ünlü oyuncunun görünenden farklı olarak aslında mutsuz bir dönem geçirdiğini gösteriyordu.

Hayatında üst üste gelen aksilikler, önce annesinin ölümü, ardından kanser şüphesiyle girdiği ameliyatlar, sürekli kilo kaybı... Hepsi Angelina Jolie için elbette zor oldu. Fakat Brad Pitt bu dönemlerde eşinin yanında oldu ve hatta yaşadıkları deneyimleri, sevgilisine nasıl destek olduğunu basınla da paylaştı.

Henüz iki gün önce ise nihai haber geldi ve boşanacakları resmileşti. Ayrılığın ardında Marion Cotillard'dan başka sebepler olduğu da iddia edildi.

Bu iddialardan biri Brad Pitt'in Selena Gomez'le ilişki yaşadığıydı. Medya ihanet konusunda ısrarcı oldu.

Fakat bu iddialar asılsız çıktı. Zira Selena Gomez, Brad Pitt'in kızı yaşında hayranlarından sadece biriydi.

Sonuçta gözler yeniden hiçbir açıklama yapmayan Marion Cotillard'a çevrildi.

Ünlü oyuncu Cotillard hala kocasıyla beraberdi ve üstüne üstlük bir de hamileydi! 

Dedikodular öyle bir raddeye vardı ki, Cotillard'ın bebeğinin Brad Pitt'ten olduğu dahi iddia edildi.

En sonunda o da dayanamadı! Hollywood magazininden uzak sakin bir Fransız olarak kendisini böyle bir dedikodunun odağında bulan Marion Cotillard, Instagram hesabından uzunca bir açıklama yaptı.

Marion Cotillard: "Bu, son 24 saattir içine çekildiğim dedikodu fırtınası hakkında yapacağım ilk ve tek açıklamadır."

"Normalde bu tarz konularda yorumlar yapmam, hatta bu tarz konuları ciddiye almam. Fakat ucunun sevdiklerime dokunması ve onları üzmesi durumunda elbette ki konuşmak zorundayım!"

"Öncelikle, ben hayatımın erkeğiyle, oğlumun ve karnımdaki bebeğin babasıyla yıllar önce tanıştım. O benim aşkım, en iyi arkadaşım ve ihtiyacım olan tek insan."

"Sonrasında: benim mahvolmuş durumda olduğumu düşünenler, böyle düşünmenize gerek yok. Gayet iyiyim, ilginiz için teşekkür ederim. 
Ve tüm medyaya, nefret dolu yorumculara yakın zamanda acil şifalar diliyorum.
Ayrıca son derece saygı duyduğum Angelina ve Brad'e bu fırtınalı zamanlarda biraz huzur bulabilmelerini diliyorum.
Sevgilerimle
Marion"

Marion Cotillard'ın da açık ve net bir şekilde ihanet dedikodularını bertaraf etmesinden sonra daha da şok edici bir iddia ortaya atıldı: Brad Pitt ve büyük oğlu Maddox'un kavgası!

Marion Cotillard'ın da açık ve net bir şekilde ihanet dedikodularını bertaraf etmesinden sonra daha da şok edici bir iddia ortaya atıldı: Brad Pitt ve büyük oğlu Maddox'un kavgası!
Marion Cotillard'ın da açık ve net bir şekilde ihanet dedikodularını bertaraf etmesinden sonra daha da şok edici bir iddia ortaya atıldı: Brad Pitt ve büyük oğlu Maddox'un kavgası!

Maddox ve Brad Pitt oldukça yakın bir baba-oğul ilişkisi yaşıyorlardı. Maddox ailenin en büyük çocuğu olarak elbette ki şu an koca bir delikanlı.

Söylenenlere göre, resmi olarak boşanmanın ortaya çıkmasından birkaç gün önce bir uçuş sırasında Brad Pitt, Maddox'a sözlü ve fiziksel olarak saldırıda bulundu.

Annesi ve babasının arasındaki bir tartışma sırasında annesini korumaya çalışan Maddox'a oldukça sert tepki gösteren Brad Pitt'in bu sırada alkol ve esrar etkisiyle oldukça kontrolsüz halde olduğu iddia edildi.

Angelina Jolie çocuklarının güvenliğinden endişe duyduğunu belirterek, bu olayın üzerine derhal boşanma davası açtı.

Brad Pitt'in alkol ve uyuşturucularla arasının oldukça iyi olduğu zaten biliniyor.

Fakat bir taraftan da Angelina Jolie'nin çocukların vekaletini almak için böyle bir yola başvurduğu da iddia ediliyor.

Boşanma basına yansıdığında "çocuklarımızın iyiliği için mahremiyet sınırlarımıza saygı gösterin" diyen çiftin, bu olayın duyulmasıyla beraber kavgası alevlendi.

Brad Pitt açtı ağzını, yumdu gözünü: Angelina Jolie için "o tam bir cehennem" dedi ve çocukları asıl inciten şeyin kendisi hakkında söyledikleri olduğunu iddia etti.

Bu arada şaşırtıcı bir hamle de Jennifer Aniston'dan geldi!

Brad Pitt'ten nefret ediyor olduğunu varsaydığımız Jennifer Aniston, Brad Pitt'in çocukları sözlü ve fiziksel olarak istismar ettiği iddialarına "benim aklıma pek yatmadı, Brad öyle şeyler yapacak biri değildir" diyerek eski kocasını korudu.

Bu ayrılığın ardından daha çok iddia ortaya atılacak gibi duruyor. Fakat tek bir şey bariz, artık hiçbir barışma ihtimalleri kalmadı!

Müzedeki balmumu heykellerini dahi değiştirdiler ve birbirlerinden ayırdılar.

Bir aşk da böyle bitiyor işte...

Yine de güzel bir ilişkiydi. Onedio ozanları dahi bu aşka methiyeler düzüyordu.

Formül Bozuldu... Brangelina Çiftinin Usulca "Di"li Geçmiş Zamana Bıraktığı 21 Özellik - onedio.com
Formül Bozuldu... Brangelina Çiftinin Usulca "Di"li Geçmiş Zamana Bıraktığı 21 Özellik - onedio.com

Mutluluklarını bizlerle paylaştıkları dönemler için teşekkür ediyoruz.

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
starkllr

Angelina ne beddua ediyordur he,o kadar çocukla yeni bir Bra bulur umarım:D

katilicee

kesin mi bu ya daha oncede sürekli bosanıyorlar haberi cıktı... neyse ama ikiside yeni biriyle sevgili olsa bile "attan inip essege bindi" durumu olmayacak. :D

Gizli Kullanıcı

az kaldı yakında feminist olacağım ha!!

deniz.derya.9066

Feminizm, kadınların haklarını tanıyarak bu hakların korunması amacıyla eşitsizliklerin ortadan kaldırılması için bir mücadeledir. Kadın hareketi doğrudan kadınları ilgilendiren ve dolaylı olarak kültürümüzü ilgilendiren konularda bilinç uyandırır. not: feminist ol zaten. Ama anlamını öğren.

Gizli Kullanıcı

bilgilendirildim, teşekkürler. bu ara feminist olmak en iyi düşünce biçimi diye düşünüyorum ama, her konuda da böyle değil tabii ki.

helfreya

olay kesinlikle çocuklar. yazık olmuş. Ayrıca adamın takındığı tavırı hiç beğenmedim. iyi olurken her şey güzel cicimli kötü olunca yok cehennem gibi yok şu yok bu... hiç hoş değil.

ozge-feyza-yilmaz

önce johnny şimdi brad. neler oluyor :(

Görüş Bildir