Gerçek Burç Elementin Ne Söylüyoruz!

-

Bu testimizde verdiğin cevaplara göre sana en yakın olan burç elementini söylüyoruz. Bakalım kendi burcunla aynı grupta mı çıkacak?

1. Bu fotoğrafta en çok hoşuna giden alan hangisi?

2. Anlaşmazlıklar ....................

Hayatın bir parçasıdır.
Her zaman engelleyicidir.
Çözülmek için vardır.
Farklılıklar yaratır.

3. Dolunay sana nasıl hissettiriyor?

Aşırı duygusal hissettiriyor.
Huzurlu hissettiriyor.
Değişikliğe hazır hissettiriyor.
Durgun hissettiriyor.

4. Ölüm .............

Daha başlangıç.
Dünya'nın bir parçası olmanın ilk adımı.
Hayatın akışının bir parçası.
Dünya gezegenini geride bırakmaktır.

5. Seni hangisi en iyi tanımlayan kelime

Uyumlu
Kararlı
Gerçekçi
Girişken

6. Satürn'ün dönüşü insanlara hep farklı şekilde etki eder. Sence seninki hangisine yakın?

Hayatımda dramatik değişiklikler olacak gibi hissediyorum.
Belirsiz, kararsız hissettiriyor.
Değişiklik yapmaya hazır hissettiriyor.
Durulmam gerek gibi hissettiriyor.

7. Hayatındaki ilk önceliğin ne peki?

Başarı
Aile
Değişim
Yolculuk

8. Peki son olarak. Nasıl bir aşıksın?

Tutkulu
Yaratıcı
Eğlenceli
Duygusal

Toprak çıktı!

Senin dünyevi bir ruhun var öncelikle. Ayakların sıkı sıkıya yere basıyor ve ne yapman gerektiğini çok iyi kavrayarak yoluna devam ediyorsun. Sakin ve sabırlısın. Hayalci olmayı somut şeylere tercih etmiyor, materyalist bir şekilde yaşıyorsun. Disiplin ve düzen senin için çok önemli. Sürekli yer değiştirmek, yeni şeyler yapmak sana göre değil. Sen daha çok hayatın rutin akışına uyum sağlamayı tercih eder, çevresindekilerin adeta koruyucu meleği olursun.

Ateş çıktı!

Ateş burçlarının en önemli özelliği liderlik yetenekleri olarak bilinir. Enerjiklerdir, dışa dönüklerdir. Sosyal hayatlarında sıcak ve pozitif olmayı denerler. Hemen heyecanlanır, hemen sıkılırlar. Rutin hiç onlara göre değil. Sen de gerçek bir alev burcu gibi enerjini aktiviteye, harekete dök ve asla yerinde durma. Yaratıcılığını, çılgınlığını ve özgürlüğünü hep üst noktada tut!

Su çıktı!

Sen bir su elementi gibi duygusal, algıları kuvvetli, tatlı bir insansın. Çevresine inanılmaz duyarlı, sanatsal yönü yüksek ve hayal gücü çok gelişmiş bir insansın. Sadece hem doğa hem insan hem hayvan. Her şeye karşı çok duyarlı olman empati yeteneğinden geliyor. Her zaman insanları hissediyor ve onlarla üzülüp onlarla seviniyorsun. Harekete geçmekten çok hissetmek, planlamak senin işin. Derinliği yüksek ve sakin bir insan olmak seni huzurlu yapan yegane şeylerden!

Hava çıktı!

Senin gerçek burç elementin hava çıktı! Çabuk anlayan, kendini ifade etmekte problem yaşamayan bir insansın. Dışa dönük ve sosyalsin. Yeni denemelere, bir şeyler öğrenmeye her zaman hazırsın. İnsan ilişkilerinde çok güçlüsün, hem kendini anlatabiliyor hem de karşıdakini anlayabiliyorsun. Yenilikçi ve duyarlısın. Entelektüellik seviyen çevrenden yüksek, kültürel şeyleri takip etmeyi seviyor ve bundan büyük zevk alıyorsun. Çok fazla soyut fikirlerin içinde tıkanmamaya dikkat et!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ilhamperisi

Hiç beklemezdim.Hava çıktı.Doğru olabilir.

emekli_albay_himmet

Ya bana "gezegenler aynı hizaya geliyo hallerim geliyo, bilmem ne yükselişte" filan diyorsunuz ya sayın burç hayranları.. Bana Güneş sisteminde bırakın kaç gezegen olduğunu 4 tanesini sayın amk.. Dünya dahil.. Hadi.. Lan millet "Ay"ı bile sayıyor amk malları.. Sonra ben balık burcuyum o yüzden duygusalım.. Biz hayvanız amk ağlamıyoz.. Yada İkizler mi.. Piç onlar uzak dur.. Yoksa bu kadar tecavüzcü, tacizci vs hep Terazi burcuydu amk zaten.. Bir sktrin gidin de biraz hayatınıza bakın.. 50TL veripte fal baktırıp, gezegenlerin aynı sıraya gireceğini bekleyeceğinize gidin iki belgesel izleyin amk.. Ateş grubu girsin, Toprak grubu düşsün kafanıza ne diyim amk..

dracore

suyum, ateş çıktı

sevgii

zaten topraktım, toprak çıktım

rmysbekserbst

su,ama değil,yükselenim su ama burcum toprak

Başlıklar

BurçTercihettatlı
Görüş Bildir