Gençlik Fotoğraflarıyla Yetişkin Halleri Arasında Uçurum Olan 24 Türk Siyasi Lider

480PAYLAŞIM

Twitter'da siyasi liderlerin hiç bilinmeyen fotoğraflarını paylaşan @SiyasetArsivi hesabından aldığımız, ünlü siyasetçilerin gençlik ve yetişkin fotoğraflarını derledik!

İşte hepinizin yakından bildiği 24 lider!

1. Recep Akdağ

2. Erdal İnönü

3. Turgut Özal

4. Mesut Yılmaz

5. Adnan Menderes

6. Numan Kurtulmuş

7. Recai Kutan

8. Kadir Topbaş

9. Bülent Ecevit

10. Alparslan Türkeş

11. Ömer Çelik

12. Devlet Bahçeli

13. Kemal Kılıçdaroğlu

14. Süleyman Demirel

15. Akif Çağatay Kılıç

16. Bekir Bozdağ

17. Mevlüt Çavuşoğlu

18. Binali Yıldırım

19. Abdullah Gül

20. Recep Tayyip Erdoğan

21. Fikri Işık

22. Melih Gökçek

23. Tansu Çiller

24. Ahmet Necdet Sezer

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
maxxplayer

Ahmet Davutoğlu hala gülüyor.

quentynmartell

Menderesi görünce sinirlerim bozuluyor Allahın cahili VATAN HAİNİ ne hale soktu bizi çıkartıp tekrar asın şunu

salihdeniro

senin gibi oçları gelir birde demokrasi bıdı bıdı diye çemkirir millete. salak herif. cahil adam. ezberci piç seni.

quentynmartell

orospu çocuğu gelde sana iktisat sınıfımda ders vereyim menderes nasıl sikmiş devletin milletin anasını küçük amerika diye diye ( inan bu yorumu yazarken menderesin başbakan olabilmek için yaptıkları oy kaçırmasıyla, kırşehiri şehirlikten düşürmesiyle, işlettiği cinayetlerle hiçbir alakası yok ben sadece iktisadi açıdan yanlış politikalarına değiniyorum bizi gerçekten kalkındırmış olsaydı isterse diktatör olsun laf söyletmezdim ) marshall planları köy enstitüleri desem bir halt demezsin burada. Bana ezberci diyen göt oğlanına bak dedesinden duymuş menderes ezanı arapça yaptı müslüman adamdı diye ama deden anamızı sikti lafını söylemeyi unutmuş zaten belli çomar olduğun. Siktir git mağarana dön halk bile çakmıştı onu zaten oy oranı her seçimde düşmeye başlamıştı ismet inönü gibi karaktersiz bir devlet adamını tekrar başa gelecekti müdehalede bulunmasalardı. Demokrasi kimin sikinde

quentynmartell

ben iktisat adamıyım siyasi görüşü şeriatçı, kemalist, muhafazakar, radikal sol, devletçi, liberal (komünist dışında ne olursa olsun ) yaptığı kalkındırma politikalarına bakarım (demokrasi,ifade özgürlüğü, basın bilmem,karısı kapalıymış,kendi ateistmiş,içki içiyormuş,namaz kılıyormuş) ne yaptığı o kadar da umurumda değil. Ve menderes anasını sikmiştir bu ülkenin o kadar. Dinle,İslamla alakalı bir durum yok ortada geri çekilebilirsin hoşt.

fatih-avci11

Türkiye cumhuriyeti menderes ile dışa bağımlı hale gelmiştir. doğrudur. Marslhall yardımlarıyla olmuştur . aslında o dönemlere baktığımda üst aklın yani siyonizmin bizimle o dönemde' kedinin fareyle oynadığı gibi oynadığını görüyorum. formül çok basit. orta sol bir parti gelsin başa dini bir kaç yasak getirsin. sonraki ilk seçimlerde sağ muhafazakar partiye destek ver yasakları kaldıracağım diye gelsin. millet üstüne abanıyor. o muhafazakar dini yasakları kaldırırken milletin anasını bacısını geleceğini doğmamış çocuğunu bir güzel düzsün. millet olsun oh der oh. dünde öyleydi bugünde böyle. arkadaş.

quentynmartell

imzamı atarım

bizeneamk

13. Kemal Kılıçdaroğlu her daim karizmatik

sevgilinka

9u görünce niyeyse duygulanmak

ylmz_mrtcn

bekir bozdağ ruj mu sürüyomuş :)

Görüş Bildir