Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Gelecek Geldi! Bilim-Kurgu Eserlerinden Fırlamış Gibi Duran 17 Günümüz Teknolojisi

702PAYLAŞIM

Teknolojiyi durdurabilmek ne mümkün, gelişim her geçen gün katlanarak ilerlemeye devam ediyor. Şimdiden böyleyse kim bilir otuz yıl sonra neler göreceğiz.

İşte günümüzde kullanılmaya başlanan, kullanılmak üzere olan şaşırtıcı teknolojik gelişmeler:

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
reshontheway

Gelişmişlik anlayışımızı değiştirmek ümidi ile...

pallas-athena

#13'e uzuldum. aklima gelen sey: kuslar 😭

kusursuzlugunkusuru

Yıl oldu 2017 hala gündelik hayatımızda değiller ne yazık ki! Gerçi bu robot teknolojisinin de sonu çok iyi bir yere gitmeyebilir.

tyliebee

#1 o kadar parayı robota ödeyene kadar aynı işi yapan valeler var. Ödemeyeceksek de bu ne üşengeçlik, 5 dk dolanıver de kendi park yerini kendin bul bi zahmet. İyice tembel olup çıktınız, zaten arabanın içinde oturur vaziyetteyiz neyin tribindesiniz. Dünyanın en gereksiz icadı olmuş.

logicaldoor

Yalnız o robotlar ortalama bir sürücünün park edemeyeceği şekilde park ediyor araçları. Daha dar bir alanda daha fazla araç park etme imkanı veriyor. Aynı zamanda araçlar otoparka çalışır durumda girmedikleri için de güvenlik vb. avantajları var...

vietnams

Robotlar araçları otoparkın alabileceği maksimum şekilde park ediyorlar. Kapı aralıkları ya da önden arkadan belli boşluklar bırakmadan düzenli ve kontrollü bi şekilde park edebiliyorlar. Aynı işi yapabilen valelerin araçlara zarar verme ihtimalide var. Aracın içinde oturur vaziyette olmak neyi değiştirir ki otoparkın girişinde aracı bırakıp zaman kazanmak varken otoparkta neden yer aramayla uğraşıyım. Hem herkes park konusunda iyi değil. :D

Görüş Bildir