Görüş Bildir

Gamze Topuz ve Tümer Metin'nden Çok Konuşulan Paylaşım! İşte Çok Konuşulan O Fotoğraf

Haberler
> Gamze Topuz ve Tümer Metin'nden Çok Konuşulan Paylaşım! İşte Çok Konuşulan O Fotoğraf

Oyuncu Gamze Topuz uzun zamandır eski futbolcu Tümer Metin ile beraber mutlu bir ilişki yaşıyor. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Gamze Topuz, kızı Elis Naz ve sevgilisi Tümer Metin ile beraber 'ayak sevme saati' notuyla samimi bir fotoğraf paylaştı. Topuz'un paylaştığı fotoğraf oldukça beğeni aldı. İşte Gamze Topuz'un çok konuşulan fotoğrafı...

Gamze Topuz "Ayak Sevme Saati"

Gamze Topuz "Ayak Sevme Saati"

Instagram hesabını aktif kullanan ve günlük hayatından sık sık kesitler paylaşan oyuncu Gamze Topuz, fotoğraflarına bir yenisini daha ekledi.

'AYAK SEVME SAATİ'

Yaklaşık dört yıldır eski milli futbolcu Tümer Metin ile aşk yaşayan Topuz, sevgilisi ve kızı Elis Naz ile ev hallerini paylaştı.

Fotoğrafta, Gamze Topuz'un kızının ayağını elleriyle sevdiği sırada aynı hareketi Metin'in de oyuncuya yaptığı görüldü. 37 yaşındaki oyuncunun, 'Ayak sevme saati' notunu düştüğü bu paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu.

Sevgilisi Tümer Metin'in Doğum Gününde Duygu Dolu Sözler Söylemişti

Sevgilisi Tümer Metin'in Doğum Gününde Duygu Dolu Sözler Söylemişti

Ünlü oyuncu, geçtiğimiz yıl ekim ayında sevgilisi Tümer Metin'in 46. yaş gününü şu sözlerle kutlamıştı:

Sen kocaman kalbine iki küçük kadın sığdırdın. Yeri geldi omuzladın, yeri geldi tutup kaldırdın... Bazen sadece oradaydın... Varlığının her günü, her saniyesi, her anı çok kıymetli. Ara sıra didişsekte biz iki cicoz seni çok seviyoruz. Kumişimiz İyi ki doğdun. Şu hayatı çekilir yapan şeylerden biri senin varlığın, iyi ki varsın.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?