Fazla Özgürlük Annecim! Hülya Koçyiğit'in Damadı Tek Başına Girdiği Konyaaltı Sahil Projesi İhalesini Aldı

 > -

Antalya Konyaaltı Sahil Projesi kapsamında yapılan tesisler kiraya verilmek üzere ihaleye çıkarıldı. Yapılan ihaleyi ise Hülya Koçyiğit'in damadının Yönetim Kurulu Başkanı olduğu Alkoçlar - Senatalya Turizm iş ortaklığı kazandı. İhalede yer alan maddeler ise dikkat çekti.

Cumhuriyet'ten Denizcan Akar'ın haberine göre, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Sahil Projesi kapsamında yapılan ticari ünite ve tesisleri kiraya vermek üzere ihaleye çıkardı. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin web sitesinde yer alan bilgilere göre ihaleye tek firma olarak katılan Alkoçlar Turizm - Senatalya Turizm iş ortaklığı, 8 milyon 500 TL + KDV teklif verdi.

35 adet büfe, 40 ticari işletme, 26 şezlong şemsiye alanı...

"Konyaaltı Sahil Projesi Kapsamında Yapılan Ticari Ünite ve Tesislerin Kiraya Verilmesi İşi" ihalesinde kiralanan üniteler şöyle: “34 adet büfe, 26 adet şezlong şemsiye alanı, 2 adet kafe, 1 adet çay bahçesi, 1 adet işletme ofisi, 40 ticari işletme, 12 ücretsiz WC.”

Daha önceki ihalelerde 'beş yıldızlı otel ya da 1.sınıf tatil köyü işletmeciliği' maddesi yok...

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yakın tarihte verilen ihale metnine eklenen maddeler, adeta Alkoçlar Turizm ve eski işletmeci olan Senatalya Turizm ortaklığını tarif etti. Antalya Konyaaltı Sahil Projesi'nin daha önceki ihalelerinde böyle bir madde yer almıyor.

İhalenin şartnamesinde yer alan 'tartışmalı' madde şu şekilde 👇

İhale şartnamesinin tamamı için tıklayınız.

Projeyi Hülya Koçyiğit'in damadının almasına sosyal medyadan tepkiler geldi

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

Antalyaçaytatilweb
Görüş Bildir