Görüş Bildir

Fatih Terim'in 'Kebapçı' Basın Toplantısına Sessiz Kalamayan Twitter Ahalisinden 16 Yorum

Haberler
> Spor
> Fatih Terim'in 'Kebapçı' Basın Toplantısına Sessiz Kalamayan Twitter Ahalisinden 16 Yorum

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, geçtiğimiz günlerde bir kebapçıda yaşanan kavgaya ilişkin basın toplantısı düzenledi.  Damadının ablasının taciz edildiğini, bir aile babası olarak olaya el atması gerektiğini ifade eden Terim, kavgaya değil, çözüme gittiğini söyledi.

İşte Fatih Terim'in basın toplantısından satır başları;

  • Damadım Ahmet'in ablasına yapılan hakaret, tehdit ve taciz var. Öğrenince konuşup halletmek istedim. Edepsiz bir teklif aldım, ben de gereğini yaptım. Konu bitince de oradan ayrıldım. 

  • 1-2 yıl önce babasını kaybetmiş ve babasının ölürken bana emanet ettiği bir insandan bahsediyoruz. Damadımın kız kardeşinden bahsediyoruz. Ben bu ailenin babası olarak halletmeye çalıştım. 

  • Ben yaptıklarımdan pişman değilim. Bir daha olsa, bir daha yaparım. Benim aileme böyle bir şey yapılamaz. Ailem olmasa bile, bir kadına taciz edilemez.

  • Memnun muyum, hayır. Hiç memnun değilim. Adımın böyle biriyle anılmasından memnun değilim. Ama ben masanın başında, çocuklarıma ben futbol direktörüyüm, bunu yapamam diyemem, ben böyle bir insan değilim.

  • Açıkçası, ben o kişiyi olayı çözmek için aradım. Ancak aldığım cevaba karşı, daha da sinirlendim.

1. Sosyal medya tepkileri;

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

15.

simerazzi

16.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
399
260
136
59
27
23
7
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorumunu paylaşırken iyi kalpli ol Simple kalp