Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Fatih Portakal İsyan Etti: 'Bu Nasıl Duyarsızlık? Deprem Oldu 26 Kişi Öldü, Acı ve Yas Varken Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışı Yapılıyor'

1.5bPAYLAŞIM

Dün İzmir'de 6,6 büyüklüğünde deprem meydana geldi, bugün ise Fatih Portakal sosyal medyadan İstanbul'da yat yarışı yapıldığına dair bir paylaşım yaparak isyan etti.

İstanbul Açıkdeniz Yat Yarış Kulübü tarafından Cumhurbaşkanlığı himayelerinde bu yıl ilk kez düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Uluslararası Yat Yarışı, 29 Ekim'de İstanbul Boğazı'nda Dolmabahçe Sarayı önünde başlamıştı.

29 Ekim'de başlayan ve 4 gün sürecek olan yat yarışına ise Fatih Portakal isyan etti.

Fatih Portakal sosyal medyada yapığı paylaşımda, 'Acı ve yas varken Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışı yapılıyor. Yarın da ödül töreni. Umarım tören partili değildir' dedi.

İşte Fatih Portakal'ın o isyanı: 👇

twitter.com

Fatih Portakal'ın paylaşımından sonra vatandaşlar da duruma tepkisini gösterdi: 👇

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nostradamus

“Bu nasıl duyarsızlık” diye soruyor Fatih Portakal. Bu kadar acı varken Cumhurbaşkanlığı Yat Yarışının iptal edilmemesini kınıyor. Haklı tabii. Ama bir sorun var. Fatih Bey bunu 31 Ekim'de, depremden 1 gün sonra yazıyor. O yazmadan tam 24 saat önce, yani deprem günü yat yarışları derhal iptal edilmiş, ödül töreni de ertelenmiş. Öyle birinin kulağına falan da söylenmemiş, bildiğiniz resmen ilan edilmiş. Fatih Bey bir gazeteci olarak bunu araştırma gereği duymamış. Sonra? Sonrası daha beter. Kendisinden 24 saat önce yapılan iptalin, kendisinin çıkışı üzerine yapıldığını ima etmiş! Ortaya attığı sahte haberi geri çekmek gibi bir erdem sergileyeceğine daha da derinleştirmiş. “Sıvamış” da diyebiliriz. Tabii bir grup hayranı düştüğü durumdan dolayı üzülür ve onun adına utanırken, diğer bir grup her şeye rağmen Fatih Bey’in uyarısıyla yarışların iptal edildiğine inanmaya devam ediyor. Akıl alır gibi değil ama böyle.

Gizli Kullanıcı

hayat devam ediyor moruk. hem napak aq deprem bizim elimizde olan bir sey degil ki levhalar hareket ediyor ondan oluyor.Bizlik durum yok hem yardim da ediliyor. Birakin isini bilenler isini yapsin. O kadar belediye, itfaye varken evde durup duyar kasmak bir ise yaramaz. Bos duyar kasmayi da birakin. Eger cok duyarliysaniz Izmire gidip enkaz kaldirin hadi yallah.

reshontheway

Hangisi 1 Suudi kralı eder ki? Ne şehitler ne de vatandaşın gözlerinde hiç bir değeri yok.

badcboy54

farkındaysanız maçlar vs her şey devam ediyor. söylenmek için söylenen söz , portakalın niyeti ap açık ortada. onedionun sevdiği haberler . o zaman burada niye yorum yazıyorlar haberi niye yapıyorlar. yaşam bu maalesef.

freehugs

Bunların İNSAN değil ki!

Görüş Bildir