Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Erkeklere En Çekici Gelen Yönün Ne?

541PAYLAŞIM

Bu testimizde sana erkeklerin gözünde en çekici yanını söylüyoruz. Bakalım sonucun ne çıkacak.

Hazırsan başlayalım.

1. İlk sorumuzla başlayalım. Şu zamana kadar kaç tane ilişkin oldu?

Hiç olmadı.
1- 2 kişi
3- 4 kişi
5'ten fazla oldu ya

2. En sevdiğin arkadaşının doğum gününe giderken hangi kıyafeti giyersin?

3. Hayatın boyunca sadece tek renk kıyafet giyebilecek olsan, hangi rengi seçerdin?

4. Sınırsız paraya sahipsin ancak sadece bir araç alabilme hakkın var. Hangisini alırsın peki?

5. Hayatının aşkı bir ülkede seni bekliyor. Peki sence o nerede?

Hindistan
Kanada
İspanya
Norveç
Japonya
Buralarda bir yerde o.

6. Bir kitapçıya gittiğini düşün. Elin hangi türden kitaplara gidiyor?

Roman
Hikaye
Anı
Şiir
Farklı bir şey

7. En hassas olduğun, kimsenin laf etmesine tahammül edemediğin kavram ne?

8. Ve son olarak, tüm hayatın boyunca bir olağanüstü yeteneğe sahip olacak olsan hangisini seçerdin?

Görünmezlik
Uçmak
İnsanların zihnini okumak
Bunlardan farklı bir şey

Gözlerin!

Testimize verdiğin cevaplara göre erkeklere en çekici gelen yanın gözlerin! Senin öyle etkileyici bakışların var ki, insanları derinden etkiliyorsun gerçekten. Senin o güzel gözlerini bir kere gören, deli gibi senden etkileniyor. Gözlerinde çok güzel bir anlam var, çoğu erkek de bunu fark ediyor ve çok etkileniyor. Güldüğünde gözlerinin içi gülüyor. Tabii sen ağlama ama sana ağlamak bile çok yakışıyor resmen. Demek istediğimizi anladın sen. Gözlerindeki anlam kimsede yok ve çoğu insan senin gibi olmak istiyor. Bu senin doğal halin zaten. Belki de o yüzden bu kadar güzeldir kim bilir? :)

Dudağın!

Testimize verdiğin cevaplara göre erkeklere en çekici gelen yanın dudağın! Senin çok güzel dudakların var. Seninle konuşan insanlar senin dudaklarına illa bakıyor. Çünkü oldukça dolgun ve akılda kalıcı. Hele bir de kendine yakışacak bir ruj sürdüğünde ortalık yanıyor resmen. Sen de bunu bilerek yapıyorsun zaten makyajını. Dudaklarının güzelliğinin farkındasın. Sendeki bu güzellik de kimsede yok. O dolgun dudaklardan dökülen kelimeler herkesi etkiliyor. Sen aynı zamanda nasıl konuşman gerektiğini de bilen birisin. Durum böyle olunca çekiciliğin iki kat artıyor. :)

Zekan!

Testimize verdiğin cevaplara göre erkeklere en çekici gelen yanın zekan! Oldukça zeki birisin sen. Kıvrak zekanla tüm sorunları anında çözebilecek bir kapasiten var. Böyle olman gerçekten harika bir şey. Yaşadığın tüm zorlukların altından zekanla kalkabilirsin. Sen oldukça güçlü birisin ve en büyük silahın da kesinlikle zekan. Bazen karşındaki insana öyle mantıklı ve zekice laflar ediyorsun ki, etkilenmemek elde değil desek yeridir. Seninki doğuştan gelen bir şey, hayatının her alanında da zekanla ön plana çıkıyorsun. Aşk hayatında da, iş hayatında da... Aynen devam canım benim. :)

Hayata bakış açın!

Testimize verdiğin cevaplara göre erkeklere en çekici gelen yanın hayata bakış açın! Hayata dair oldukça sağlam bir duruşun var. Hayat bir dönem seni çok yormuş, çok yıpratmış ama sen bu süreçten sağlam kurtulmayı başarmışsın. Karşındaki insanlara hayat dersi verebilecek konuma gelmişsin. Erkekler, senin hayata dair düşüncelerini duyduğunda sana hayran oluyorlar. Senin ne kadar güçlü ve sağlam karakterli biri olduğunu düşünüyorlar. Haklılar da! Ancak bu bakış açısının sana getirdiği bir duvar da yok değil. Bu yüzden insanlarla kolay kolay iletişim kuramıyorsun. Sen de bunun farkındasın zaten. Bu durumu biraz esnettiğin zaman hiçbir sorun kalmayacak. :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nurcii

Gözlerin! Düşlerin parlayıp söndüğü yerde Buluşmak seninle bir akşam üstü Umarsız şarkılar,dudağımda bir yarım ezgi Sığınmak gözlerine,sığınmak bir akşamüstü Gözlerin bir çığlık,bir yaralı haykırış Gözlerin bu gece çok uzaktan geçen bir gemi

msp-melody

gözlerim yemyeşil ama bence herkes dudağama ve burnuma takılıyor

tugba-tan-gultekin

doğru dudaklar

delipsikiyatra

doğru. dudaklarım her zaman dikkat çekiyor.

ayyuzluu

doğruu gözlerımm bana bıle cekıcıı gelıyor. :)

Görüş Bildir