Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bir Doğum Günü Pastası Yap, Hayatının Aşkıyla Ne Zaman Tanışacağını Söyleyelim!

Yemek Testleri -

Bu testimizde senden bir doğum günü pastası hazırlamanı istiyoruz. Sonucuna göre hayatının aşkıyla ne zaman tanışacağını söyleyeceğiz. Bakalım ne zaman yollarınız kesişecek?

Hazırsan testi çöz ve sonucu öğren.

1. Şimdi damak tadını keşfetmeye başlayalım. Pastan nasıl olsun seç hadi.

2. Pastamızı tatlandırmaya devam edelim. Bizim için yeni bir tat daha seç pastana.

3. Pastan için meyve seçmek istedin. Hangisi olsun bu meyve?

4. Peki pastanın üzerinde rengarenk şekerler olsun ister misin?

Evet ya çok güzel olur.
Bilmem, hangi şekerler olduğuna bağlı.
Hayır ya istemem.

5. Eklerden yapılmış pasta fikrine ne diyorsun? Tabii, daha önce dediğin bütün tatları da içerecek bu pasta.

6. Peki büyük bir pasta mı istersin yoksa küçük bir pasta yeter mi sana?

7. Doğum günü pastanın üzerinde hangi yazıyı görünce dehşete düşersin?

Öleceksin!
Bir yaş daha yaşlandın.
400 kalori
35'e ne kaldı?

8. Son olarak, pastanla birlikte ne içeceksin onu da seç bakalım.

Çay
Türk kahvesi
Meyve suyu
Limonata

1 ay içinde!

Hazırladığın doğum günü pastasına göre hayatının aşkıyla bir ay içinde tanışacaksın! Senin ilişkin ışık hızıyla başlayacak gibi duruyor. Onunla bir ortamda tesadüfen tanışacaksınız ve aranızda çok büyük bir aşk başlayacak. Onu gördüğün andan itibaren hayatının aşkını bulduğuna emin olacaksın ve o da senin için aynı şeyleri düşünecek. Çok mutlu olacağınıza zaten eminiz. Çünkü siz birbirinizi bulmuşsunuz bir kere. İnsanın hayatının aşkını bulması kolay değil. Size mutluluklar diliyoruz, hayatının aşkını bulduğunda da Onedio demişti dersin. :)

6 ay içinde!

Hazırladığın doğum günü pastasına göre hayatının aşkıyla altı ay içinde tanışacaksın! Tanıştıktan sonra bir süre flört döneminiz olacak. Çünkü sen onu tanımak isteyeceksin. Önceki ilişkilerinde ufak tefek yaralar almışsın ama şimdi çok daha güçlüsün bunu unutmaman gerekiyor. Zaten sen de farkındasın. Hayatının aşkından etkileneceksin ama hemen de bir ilişkiye başlamayalım diye düşüneceksin. Onu tanıdıktan sonra aşkından emin olacaksın ve sevgili olacaksınız. Bize de mutluluklar dilemek düşer tabii.

1 yıl içinde!

Hazırladığın doğum günü pastasına göre hayatının aşkıyla bir yıl içinde tanışacaksın! Sizinki güzel bir aşk hikayesi olacak, hatta evliliğe de taşınacak gibi duruyor bu ilişki. Bir yıl içinde hayatının aşkını bulacaksın ve onunla doludizgin bir aşk yaşayacaksın. Gerçekten ayakların yerden kesilecek. Senin adına gerçekten çok seviniyoruz. Çünkü sen böyle güzel bir aşkı çoktan hak etmiştin. Hayatının aşkıyla mutluluklar, birbirinizi kırmadan güzel bir ömür geçirin olur mu? :)

2 yıl sonra!

Hazırladığın doğum günü pastasına göre hayatının aşkıyla iki yıl sonra tanışacaksın! Biraz zor beğenen birisin sen. Hayatına girmek isteyen insanları öyle kolay kolay hayatına almıyorsun. Çünkü daha önceki ilişkilerin canını sıkmış senin. Biraz ara vermeye karar vermişsin. Bunu başarmışsın da. Ama onunla tanıştıktan sonra her şey birden değişecek. Deli gibi aşık olacaksın ve birbirinizi çok seveceksiniz. Keşke daha önce tanışsaydın diyeceksin ama geç olsun güç olmasın değil mi? :) Mutluluklar size.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
unique_r

6 ay mı ben sevgili mevgili istemem laaaaa

yildiz-hilal-gungunes

he tabi tabi,kesin 2 yıl içinde,14 yaşında tanışırım ya zaten ha?hıh,cidden,bu işler bana ters ama napalım?eğlence bu be ya,eğlenceden kaçış olmaz ha?

damla-gunay3

bende aynı ama 1 ay dedi bana aosuhfuashfwoeshfoewsf

el-patron

SEVGİLİM OLSUNDA BEN 6 AYDA BEKLERİM

zeynep-can23

6 ay içinde! Hazırladığın doğum günü pastasına göre hayatının aşkıyla altı ay içinde tanışacaksın! Tanıştıktan sonra bir süre flört döneminiz olacak. Çünkü sen onu tanımak isteyeceksin. Önceki ilişkilerinde ufak tefek yaralar almışsın ama şimdi çok daha güçlüsün bunu unutmaman gerekiyor. Zaten sen de farkındasın. Hayatının aşkından etkileneceksin ama hemen de bir ilişkiye başlamayalım diye düşüneceksin. Onu tanıdıktan sonra aşkından emin olacaksın ve sevgili olacaksınız. Bize de mutluluklar dilemek düşer tabii.

Gizli Kullanıcı

6 ay içinde kim acaba

Görüş Bildir