Erkek Hakları Savunucusu Tuğba Ekinci'nin Şimdilerde Beğenmediği Eski Sevgililerini Merak Ediyor musunuz?

737PAYLAŞIM

Baktık Tuğba Ekinci eski sevgilileri hakkında "Çirkinleştiler" diyor, biz de bakalım kimlermiş onlar dedik...

Buyurun efendim!

1. Cengiz Coşkun

2008 yılında birliktelerdi...

"Bu adam kimdi ya?" derseniz...👇

Diriliş Ertuğrul'dan hatırlayacaksınız...

Hakkında her şeyi duymak istiyorum derseniz buraya tıklayın!

2. İbrahim Çelikkol

2010 yılında birliktelerdi... İbrahim bey çok kıskançlık yaptığı için ayrılmışlar.

Şu bilgiyi de verelim, Çelikkol ve Coşkun arkadaşlardı, sırf Tuğba Ekinci için birbirlerine girdiler.

2011 yılında, kıskançlık yüzünden bir gece kulübünde kavga ettiler.

İnanması güç ama gerçek...

3. Murat Aksu

Mesut Aksu diyen de var. Çok ünlü değil, kick boksçu bu sevgilisi.

Bu listede yer almasının nedeniyse, Tuğba Ekinci'nin aynı tip sevgililer yapması. 😂

İbrahim Çelikkol ve Cengiz Coşkun'a epey benziyor bu abimiz. O dönemler kıskandırmak için birlikte olduğunu söyleyenler de vardı...

4. Ümit Cem Şenol

Hande Yener'in nişanlısı, Tuğba Ekinci'nin eski sevgilisiydi... 😂

5. Mustafa Kazar

Avusturya doğumlu oyuncu. Geçtiğimiz yıl birliktelerdi.

Ve daha niceleri... İşte Tuğba Ekinci bütün bu eski sevgililerini kastederek "Eski sevgililerim çok çirkinleştiler" dedi...

Hatta tam açıklaması: "“Eski sevgililerim çok çirkinleştiler; ya eşleri iyi bakmıyorlar ya da kız arkadaşlarıyla mutlu değiller. Benim dönemimde daha iyilerdi. Ekranda eski sevgililerime baktığımda ‘Ben bunları nasıl beğenmişim' diye kendime hayret ediyorum.”

Evet, bunları Tuğba Ekinci söyledi. 😂

Hayret doğrusu, erkek hakları baş savunucusu değil miydi? Nasıl böyle laflar edebildi?

Üstüne bir de upuzun bir açıklama yaptı.

View this post on Instagram

Kimseyi anmak istemezdim Nişantaşı’nda basın izliyormusunuz dedi, eski erkek arkadaşlarınızı doğal olmak istedim ,hayır çirkin oldular dedim . Çünkü o an çirkinin açıklamasını yapamazdım gır gıra vurdum . Bu haber bugün yayıldı . Sizleri çok iyi anlıyorum bu insanları dizilerden senaryolarından dolayı sempatiniz var fakat bazı konular vardırki madalyonun tersi dedikleri size şöyle iki kısa dipnot : Cengizin babası tanıdıgım ilk sene hayattaydı ikinci yıl kanser oldu kaybettik allah rahmet eylesin her zaman yanlarında oldum sizler daha tanımıyorken sonraki iki yıl Faruk Aksoy’un yapımında 1453 istanbulun fethi ve esin yagmurderelinin yapımında oynamasını sagladım toplam 3 yıl yaşadık ve menejerim Yavuz Yıldırım daha sonrasında survıvera soktu. Ben 3 yıl önce babamı kaybettiğimde başın sağolsun demedi canı sağolsun .Gelelim İbrahim’e babası tanıdıgımda önceden çok erken vefat etmişti allah rahmet eylesin yetimdi çok zorluklarla o yaşa gelmişdi . Osman sınav keşfetmiş fakat iki sene boşda kalmıştı tamamen alkol ve sağlıksız bir yaşam içindeydi evimi arabamı ve gereken herşeyi yapdım .Disiplinim sayesinde iki senede sizler onu ekranda gördünüz ne yazıkki İbrahim’de babamı kaybettigimde başsaglıgı dilemedi ,onun da canı sağolsun fakat bu adamlar senaryoda adam gerçekte bu kadarlar .Kalpleride yüzlerine vurdu çirkinleştiler .Neden çirkin olduklarını anlayın diye yazıyorum .Bu ayrıntılara girmeyecekdim baktım bana çok sallıyorsunuz bilin istedim . İnkar eden varsa buyursun . Ben hala aynıyım kimsenin agzının açamadıgı kendimin patronuyum sevenlerim sayesinde . Ailelerine saygım sonsuzdur kimse çocukları yüzünden bana darılmasın .Bunlar bebe hala ,sanat camiasının sarhoşlugu ile nefes alıyorlar ,adamlıklarını abartmayın sadece bana yeter . Şimdi durumları iyi ,olmasa yazarak olanı paylaşmazdım .Bu arada ikisinide ben terk ettim .Biri cimriydi :) digeri ni hiç sorma ,:) aklınıza yanlış şeyler gelmesin sadece konu uzadı kapansın istedim . Demekki zamanı gelmiş çekirdek konuların.

A post shared by Tugba Ekinci (@tugbaekinciofficial) on

Kimseyi anmak istemezdim Nişantaşı’nda basın izliyor musunuz dedi, eski erkek arkadaşlarınızı doğal olmak istedim ,hayır çirkin oldular dedim . Çünkü o an çirkinin açıklamasını yapamazdım gırgıra vurdum. Bu haber bugün yayıldı. Sizleri çok iyi anlıyorum bu insanları dizilerden senaryolarından dolayı sempatiniz var fakat bazı konular vardır ki madalyonun tersi dedikleri size şöyle iki kısa dipnot: Cengiz'in babası tanıdığım ilk sene hayattaydı ikinci yıl kanser oldu kaybettik Allah rahmet eylesin her zaman yanlarında oldum sizler daha tanımıyorken sonraki iki yıl Faruk Aksoy’un yapımında 1453 İstanbul'un Fethi ve Esin Yağmurdereli'nin yapımında oynamasını sağladım toplam 3 yıl yaşadık ve menajerim Yavuz Yıldırım daha sonrasında Survivor'a soktu. Ben 3 yıl önce babamı kaybettiğimde başın sağ olsun demedi canı sağ olsun. Gelelim İbrahim’e; babası tanıdığımda önceden çok erken vefat etmişti Allah rahmet eylesin yetimdi çok zorluklarla o yaşa gelmişti. Osman Sınav keşfetmiş fakat iki sene boşta kalmıştı tamamen alkol ve sağlıksız bir yaşam içindeydi evimi arabamı ve gereken her şeyi yaptım. Disiplinim sayesinde iki senede sizler onu ekranda gördünüz ne yazık ki İbrahim de babamı kaybettiğimde baş sağlığı dilemedi, onun da canı sağ olsun fakat bu adamlar senaryoda adam gerçekte bu kadarlar. Kalpleri de yüzlerine vurdu çirkinleştiler. Neden çirkin olduklarını anlayın diye yazıyorum. Bu ayrıntılara girmeyecektim baktım bana çok sallıyorsunuz bilin istedim. İnkar eden varsa buyursun. Ben hala aynıyım kimsenin ağzının açamadığı kendimin patronuyum sevenlerim sayesinde. Ailelerine saygım sonsuzdur kimse çocukları yüzünden bana darılmasın. Bunlar bebe hala, sanat camiasının sarhoşluğu ile nefes alıyorlar, adamlıklarını abartmayın sadece bana yeter. Şimdi durumları iyi ,olmasa yazarak olanı paylaşmazdım. Bu arada ikisini de ben terk ettim. Biri cimriydi :) diğerini hiç sorma :) aklınıza yanlış şeyler gelmesin sadece konu uzadı kapansın istedim. Demek ki zamanı gelmiş çekirdek konuların.

Peki, siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım mı? 😎

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ecegece1

Hiçbir erkeğin taciz etmeyeceğini, yalnızca kadınların şiddeti ve öldürülmeyi taciz edilmeyi hak ettiğini söyleyip sonra da taksici tarafından taciz edilince yaygara koparan kahpe. Onur ve şeref denilen olay meme ve göt ile kurtarılamaz. Sana ilgi duyan erkeğin de yüzüne tüküreyim. O kadar boşu boşuna ölen, şiddet gören kadınların çocukların vebaline girdin Allah kahretsin seni. İlgi merakı insanlara neler yaptırıyor.

Gizli Kullanıcı

kadın dogru söylemiş ne var bunda yani?kadına sormuşlar o da cevap vermiş..e onlar da yaşlanıyo sonuçta,hep kadınlar mı yaşlanacak?...içlerinden ibrahim çelikkol ve ümit cem şenol yakışıklı zaten.tuba begenmemiş ya da bişey olmuş ayrılmış,kadın afet sonuçta,istedigini alır,daha iyilerini..şimdi karalama kampanyası yapıyosunuz diye yalan mı söylememizi istiyosunuz?egri oturun dogru konuşun aq yigidi öldürüyosunuz bari hakkını yemeyin.

aslium91

bence asıl senden sonra hepsi toparlamış senin memeler sarkmış kilo desen almış başını gitmiş cilt zaten delik deşik olmuş pavyonsporsun yani kısacası ablacım !!!!

jr.aykut

Hanımefendi, çirkin diyerek fiziksel güzellikten bahsetmediğini gayet güzel bir şekilde anlatmış. Ama açıklamasındaki iki noktaya değinmek istiyorum. Bence gereksiz detay, sizler de bana hak verirsiniz belki. Vermeseniz de olur benim sikim taşşağıma denk siz bilirsiniz. :D Birincisi; İbrahim bey için yaptığı iyilikleri burada deşifre etmesi. Resmen reklamını yapmış kendisinin. Evimi, arabamı, paramı verdim. İboyu ben adam ettim sayemde ekrana çıktı bende iyilik meleği oldum diyor adeta. Maddiyat vermişsin ama maneviyat vermemişsin demekki "o şimdi asker" abla. :D Bir erkek seven bir kadını bırakmaz. İkincisi ise yazının sonunda ben terk ettim ikisini de diyor. Birini terk etmek iyi bişey mi yani? Ne kazandırır insana. Veya birini terk etmek bir övünç kaynağı mı olmalı acaba? Saygılar, yalarım. :)

burakb_

Nerede maskülen tip var hepsini seçmiş işin ilginç tarafı bu herifler bu kadından çok daha iyilerini bulurlar bu nasıl kekoluk.Fazla testosteron diğer organları baltalıyor sanırım.

Görüş Bildir