En Son Deprem Nerede Oldu? 22 Kasım Son Depremler Listesi

0PAYLAŞIM

Türkiye sabah saatlerinde gerçekleşen depremlerle yeni güne başladı. Isparta ve Diyarbakır'da meydana gelen sarsıntılar heyecan yaratırken, vatandaşlar da son depremleri merak ediyor... İşte Kandilli ve AFAD son depremler sayfaları...

Elazığ, Ege Denizi, İzmir, Isparta, Ankara, Manisa, Akdeniz'de şiddetleri 1.2 ile 4.00 arasında değişen artçı depremler meydana geldi. Kandilli Rasathanesi ve AFAD, Türkiye’de ve komşu ülkelerde meydana gelen depremleri günlük olarak paylaşıyor. İşte Türkiye'de yaşanan son depremler...

Isparta'da 3.3 Diyarbakır'da 3.9 şiddetinde deprem

Kandilli Rasathanesi'nin son deprem verilerine göre; bu sabah saat 05.10'da Isparta'nın Gelendost ilçesinde 3.3, Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde ise saat 06.23'de 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Kandilli Rasathanesi verilerine göre, bugün Elazığ, Ege Denizi, İzmir, Isparta, Ankara, Manisa, Akdeniz'de şiddetleri 1.2 ile 4.00 arasında değişen artçı depremler meydana geldi.

Son depremler listesini Kandilli Rasathanesi ve AFAD üzerinden anlık olarak takip edebilmek mümkün. Her iki kurumun da resmi sayfası üzerinden depremin merkez üssü, şiddeti ve saati gibi bilgileri edinebilirsiniz.

Kandilli son depremler sayfası için tıklayın

AFAD son depremler sayfası için tıklayın

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir