En Sevdiğin Rengi Tahmin Ediyoruz!

40PAYLAŞIM

Hepsi benim bebeklerim ama 🌈

Bakalım senin favori rengini tahmin edebilecek miyiz?

1. Bu manzaralardan hangisi sana kendini iyi hissettiriyor?

2. Sen hangi burcun insanısın?

Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık

3. Gün içindeki ruh halini öğrenebilir miyiz?

Mutsuz
Hayalperest
Miskin
Enerjik
Yorgun
Depresif

4. Sence uzaylılar var mı?

Tabii ki! Koskoca evrende yalnız olacak değiliz.
Yok canım daha neler?
Bu konuda hala karar vermiş değilim.
İnanmam ama tüm görüşlere saygılıyım.

5. Sabırlı mısın?

Arkadaşlarım bana sabır taşı der.
Hiç değilim.
Duruma göre değişiyor.

6. Bir hayvan olsan ne olmak isterdin?

Aslan
Bıldırcın
Köpek
Zebra
Balık
Tırtıl

7. Peki, ev işlerinde nasılsın?

Temizlik benim göbek adım.
Ay hiç sevmem.
Mecburiyetten yapıyorum.
Ara sıra yardım ederim.
Düzenli biriyimdir.
Çok temizlik yapmam ama yaparsam tam yaparım.

8. Son olarak arkadaşların sana nasıl hitap ediyor onu da söyle!

İsmimle
Kanka
Bro
Aramızda özel bir dil var.

Senin en sevdiğin renk 'MAVİ'

Sakinliğin ve dinginliğin rengi mavi tam olarak seni yansıtıyor! Sen her zaman yaşamında sakinliği temel almışsın. Ortalık yangın yeri olsa bile muhakkak olumlu bir yön bulmuş ve bunun peşinden çevrendeki herkesi de sakinleştirmişsin. Bu yüzden sana en çok mavi iyi geliyor ve bir nevi seni sana anlatıyor. Mavi hem denizde hem de gökyüzünde! O her yerde ve sen her başını çevirdiğinde onu görmekten büyük bir keyif alıyorsun. Maviyi görünce yaşadığın o rahatlık ve boşvermişlik gün içinde en mutlu olduğun dakikalar olabilir. Hani demiş ya şair, 'Mavi huydur bende' diye... Seninki de bu hesap!

Senin en sevdiğin renk 'KIRMIZI'

Sen kırmızı olmadan yaşayamazsın. Yaşamının her alanında mutlaka kırmızıya bir yer buluyorsun ve onu yanından asla ayırmıyorsun. Kırmızı asaletin, istikrarın ve liderliğin rengi. Eğer bir ortamda kırmızı varsa diğer tüm renkler sönük kalır ve kırmızı kendini gün gibi belli eder. Sen de bir ortama girince tıpkı favori rengin gibi parlıyorsun ve tüm gözleri üzerine çekiyorsun. Elbette bu senin bilinçli yaptığın bir şey değil, fakat kırmızının o muhteşem enerjisi her an her yerde seninle beraber! Bu arada kırmızı sana çok yakışıyor!

Senin en sevdiğin renk 'SARI'

Sen pozitifliğin vücut bulmuş halisin ve tabii ki de enerjinin güneşin rengi olan sarıdan alıyorsun! Sarı renk öyle herkese gidebilecek bir renk değil. Kıyafetlerde bile sarı tercih etmek büyük bir risktir. Çünkü onu yalnızca enerjisi birebir tutan kişiler kullanabilir. Sarı hem sakindir hem de sıcak. Sen de tıpkı onun gibisin. Eğer bir ortam yatıştırıcı ya da kötü giden bir takım durumları olumlama gereksinimi duyulursa muhakkak ilk adres sensin! Zaten başka kim olacaktı ki? Sarının mükemmel enerjisi her zaman seninle. Hayatın boyunca onu bırakma ve hep sev. Ömrün boyunca güneş gibi parla!

Senin en sevdiğin renk 'YEŞİL'

Yeşil masumiyet ve sadelik demektir. Eğer yeşil hayatına bir kere girerse çıkması çok uzun yıllar alır ya da hiç çıkmaz. Çünkü insana kendini o derece bağlar ki ona sevgin kat be kat artar. İşte sen de aynen böylesin. İnsanlar sana öyle bir bağlanıyor ki asla hayatlarından çıkarmak istemiyorlar. Zaten neden istesinler ki? Yeşil rengin muazzam enerjisi senin auranla o kadar iyi bir uyum içerisinde ki her açıdan iyi bir ikilisiniz. Yani bu renk senin hayatını epey şekillendiriyor. Sen farkında olmasan bile yeşil daima seninle. En umutsuz olduğun anlarda bir ağaç yaprağındaki yeşil önüne düşerse şaşırma.

Senin en sevdiğin renk 'MOR'

Mor herkesin favori rengi olmaz. Onu yalnızca belirli kişiler seçer ve hayatları boyunca da mor ile beraber yaşar. Mor içinde pek çok anlama sahiptir. Görüntüsü soğuk ve az biraz sert olsa da aslında tonları ortaya çıkınca rengarenk bir renk olduğunu göreceksin. Tıpkı senin gibi! İnsanlar da senin için ne kadar soğuk görünüyor dese de aslında yakın arkadaşların ne kadar yumoş ve sevgi dolu bir kalbin olduğunu bizzat biliyor. Yürüdüğün yolda mor en doğru seçimin olmuş.

Senin en sevdiğin renk 'SİYAH'

Senin en sevdiğin renk siyah. Aslında bunu pek çok kişiye söylemediğini seziyorum. Siyah genel olarak bir renk olarak değil de karanlık olarak nitelendirilir. Bu nedenle en sevdiği renk siyah olanların büyük çoğunluğu bunu saklayarak başka bir renk söyler. Sen bunu asla yapmayacak biri olsan da insanların siyaha karşı ön yargıları ortada! Siyah asla karanlık ya da kötü bir şeyleri çağrıştırmaz. O da çok yalnız kalmak ve kendi sesini dinlemek isteyenlerle beraberdir. Bu yüzden rengine sahip çık ve onu asla bırakma.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
naz-basdas

En sevdiğim sarı değil mavi

mrt-ozn

Senin en sevdiğin renk 'MAVİ'doğru

ayse-ecem-nurdan

mavi seviyordum MAVİ ÇIKTIIII!!!!

lilimili

Sarı gözümü yoruyor almıyım

queen_of_the_7_kingdoms

Sarı ve mavi çıktı,dunki testte de sarı çıkmıştı..Sarı ve pembe de severim ama en sevdiğim renk mavidir;gece mavisi ve zumrut yeşili.

Görüş Bildir