Görüş Bildir
Haberler
Tamamlayana Sims Uzmanı Madalyası Verilmesi Gereken En İyi Sims 4 Mücadeleleri

Tamamlayana Sims Uzmanı Madalyası Verilmesi Gereken En İyi Sims 4 Mücadeleleri

Sims 4 tüm zamanların en iyi yaşam simülasyonlarından birisi. İçinde yapabileceğiniz tonla içerik barındıran Sims 4'te zaman geçirebileceğiniz şeylerden birisi de mücadeleleler. Sundukları çeşitlilik ve kattıkları havayla oyun deneyiminizi renklendiren mücadeleler, oyunun vazgeçilmez parçalarından birisi. Bugünkü listemizde sizler için en iyi mücadeleleleri sıralayacağız.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

1. 100 Baby Challenge

1. 100 Baby Challenge

100 Baby mücadelesi Sims 4'ün en absürt ve komik mücadelelerinden birisi. Adından da anlaşılacağı üzere bu mücadelede 100 tane bebek büyütmeye çalışıyorsunuz. Bir yandan yeni erkeklerle tanışıp çocuk yapmaya çalışırken bir yandan da doğmuş olan bebeklerinize bakmaya ve onlara büyütmeye çalışıyorsunuz.

2. ISBI Challenge

2. ISBI Challenge

Açılımı I'm Surrounded By Idiots olan ISBI Challenge'da sadece bir karakteri kontrol ederek 10 jenerasyon boyunca hayatta kalmaya çalışıyoruz. Evet yanlış duymadınız. Oyunda sadece kendi karakterinizi ve onun ardından da kendi çocuklarınızı kontrol ederek 10 jenerasyon boyunca yaşamanız gerekiyor. ISBI Challenge oyundaki en zorlayıcı, yıpratıcı ve sabır isteyen mücadelelerden birisi olarak öne çıkıyor.

3. Legacy Challenge

3. Legacy Challenge

Legacy mücadelesi bir sim ailesini nesiller ve yıllar boyunca büyüttüğünüz oldukça uzun soluklu bir mücadele.Bir kişiyle başladığınız bu mücadelede bir noktadan sonra çocuklarınız torunlarınız ve akrabalarınız olacak, kendinizi koskocaman bir aileyi yönetirken bulacaksınız.

4. History Challenge

4. History Challenge

Farklı tarihlerde ve dönemlerde yaşamış sim ailelerinde yaşamak nasıl olurdu hiç merak ettiniz mi? History Challenge tam da buna olanak sağlıyor. Farklı tarihlerde yaşamış olan simlere hayat verdiğimiz bu mücadelede o zamanlarda yaşamanın nasıl olduğuna bakıyor, o zamanlara ayak uydurmaya çalışıyoruz.

5. Alien Adoption Challenge

5. Alien Adoption Challenge

Alien Adoption yani bizdeki ismiyle Uzaylı Evlat Edinme, Sims 4'ün popüler mücadelelerinden birisidir. Bu mücadelede oyuncular bir uzaylı bebeği evlat edinerek aile kurmaya başlar. Tıpkı gerçek bir ebeveyn gibi bu mücadelede çocuğu yetiştirmeye, onu hayata hazırlamaya, beceriler ve yetenekler kazandırmaya, yani onu büyütmeye çalışır. Bütün bunların üstüne çocuğunuzun uzaylı olmasından kaynaklanan gariplikler de dahil olunca Uzaylı Evlat Edine mücadelesi kelimenin tam anlamıyla bir mücadeleye dönüşüyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

6. Rags To Riches Challenge

6. Rags To Riches Challenge

Rags To Riches'da sokakta sıfırdan bir evsiz olarak başlayarak en tepeye, zenginliğe doğru ulaşmaya çalışıyoruz. Evsizlerin neler yaşadığını ve nasıl zorlukları deneyim ettiğini birinci elden gördüğümüz Rags To Riches, gerek zorluğu gerekse de oyuncuya yaşattığı yolculuk hissiyle oynanmaya değer bir mücadele.

7. Black Widow Challenge

7. Black Widow Challenge

Sims 4'ün en sinsi ve en eğlenceli mücadelelerinden birisi olan Black Widow Challenge, evlenip eşlerimizi öldürmemize odaklanıyor. Dikkatli bir şekilde kendinize çekip flört ettiğiniz, buluşmalara çıktığınız kişilerle evlenip sonrasında onları öldürdüğünüz Black Widow Challenge'da ayrıca bu şekilde mal mülk de edinebiliyorsunuz.

8. Zodiac Challenge

8. Zodiac Challenge

Burçlara inanıp her gün yorumlar mı okuyorsunuz? Zodiac mücadelesi Sims 4 hayatınızı burçlara göre yaşamak için mükemmel bir seçenek. Burcunuzun artılarına ve eksilerine göre hayatınızı şekillendirdiğiniz bu mücadelede, işinizi ailenizi ve hatta üstünüzü giydiğiniz şeyleri bile burcunuza göre seçiyorsunuz.

9. Runaway Teen Challenge

9. Runaway Teen Challenge

Evinizdek kaçıp genç birisi olarak sokaklarda hayatta kalmanın nasıl bir şey olacağını mı merak ediyorsunuz? Gerçek hayatta bunu yapmanızı kesinlikle tavsiye etmesek de Runaway Teen Challenge'a bakmak sizin için güzel bir fikir olabilir. Kendi başımıza sokaklarda hayatta kalmaya çalıştığımız, yemek ve barınak için çalışıp para kazanmak ve başımızın çaresine bakmak zorunda kaldığımız bu mücadele, oldukça zorlayıcı bir yapıya sahip.

10. Bachelor/Bachelorette Challenge

10. Bachelor/Bachelorette Challenge

Özellikle evlilik ve ilişkiler üzerine yoğunlaştığınız bir Sims 4 deneyimi yaşamak istiyorsanız bu mücadele tam da size göre. Bachelor/Bachelorette Challenge ile kendi siminiz için uygun eş adayları arayacak, onlarla flört edecek, buluşmalara çıkacak ve elemeler yaparak kendinize en uygun ismi seçmeye çalışacaksınız

İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın