Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket En Çok Kullandığın Kelimeleri Tahmin Ediyoruz!

Anasayfa > Test

Bu testle ne dilinden, ne de klavyenden düşmeyen, resmen seninle özdeşleşmiş kelimeleri tahmin etmeye çalışıyoruz!

1. Öncelikle dışarı çok çıkar mısın, yoksa "Evim evim güzel evim" diyenlerden misin diye soralım.

2. Biriyle konuşman gerektiğinde mesajlaşmayı mı daha çok tercih edersin, aramayı mı?

3. Bunlardan hangisini daha çok seviyor/kullanıyorsun?

4. Duygu ve düşüncelerini ifade edebilme konusunda kendine 10 üzerinden kaç verirdin desek?

4. Duygu ve düşüncelerini ifade edebilme konusunda kendine 10 üzerinden kaç verirdin desek?

5. Çevrende genel olarak nasıl tanınırsın diye sorsak?

6. Bu manzaralardan hangisini daha çok sevdin?

7. Bu gif'lerden hangisi tam seni anlatıyor peki?

8. Son olarak telefona 2 saat bakmasan kaç bildirim birikir diye soralım.

İşte en çok kullandığın kelimeler:

İşte en çok kullandığın kelimeler:

Baştan söyleyelim, çevrendeki çoğu insan senin gibi olmak istiyor. Hal ve hareketlerin, sözlerin, arkadaşlıkların; her şeyin adeta kusursuz, adeta eksiksiz. Her insana karşı saygılısın, kimseyi kırmamaya çalışıyorsun; ancak çizgiyi aşan insanlara karşı da hiç tahammülün yok. Tanımadığın biri bile haksızlığa uğradığında kendini öne atma konusunda hiç tereddüt etmiyorsun, kimse karşısında boyun eğmiyorsun. Tüm bu özelliklerin sayesinde hem saygı duyulan, hem de sevilen bir kişilik olmayı başarmışsın!

İşte en çok kullandığın kelimeler:

İşte en çok kullandığın kelimeler:

Sen işlerini ertelemeyi adeta alışkanlık haline getirmiş, üşengeçlikte çığır açmış bir kişisin! Her ama her şeyi son geceye bırakıyorsun. Sadece bunla da sınırlı değil, plan yapamama konusunda da adeta master yaptığını söylememiz gerek. Arkadaşlarınla bile bu yüzden buluşmuyor, 'Haftaya kesin' diye diye ayları eritiyorsun, evinden zorla çıkarmak zorunda kalıyorlar. Bunun dışında çevrendekiler tarafından sevildiğini, kimseye zararın dokunmadığını da söyleyebiliriz. Son olarak oyun oynamayı çok sevdiğini, küçük çaplı da olsa bir gamer olduğunu söyleyebiliriz.

İşte en çok kullandığın kelimeler:

İşte en çok kullandığın kelimeler:

Herkesin çevresinde en az bir tane 'Seniç hiç derdin yok mu ya, hep neşelisin' dediği insan vardır ya, işte o sensin! Hayatı adeta bir gram bile umursamıyorsun, tamamen anı yaşıyorsun. Kimse seni hiçbir şekilde üzemiyor, keyfini kaçıramıyor. Keyfi olmayan arkadaşların için adeta bulunmaz bir nimetsin, seninle biraz takılır takılmaz hemen normale dönüyorlar. Pozitif enerjin resmen son derece bulaşıcı!

İşte en çok kullandığın kelimeler:

İşte en çok kullandığın kelimeler:

Senin bu hayatta en nefret ettiğin şey anlatmaya çalıştığın şeyi ısrarla anlamayan insanlar. Bir noktadan sonra öyle yoruluyorsun ki, 'Yeter ki sussun artık' diyerek konuyu geçiştirmeye çalışıyorsun. Yani senin dilinden konuşan pek insan yok, konuşabilenler de zaten hep en yakın arkadaşların oluyor. Olayları pek çok farklı yoldan analiz edebilmenle de hemen hemen her tahmin ettiğin olay beklediğin gibi gerçekleşiyor.

İşte en çok kullandığın kelimeler:

İşte en çok kullandığın kelimeler:

Sen oldukça uyumlu birisin! Çoğu kişiyle çok iyi anlaşıyorsun, karşındaki sorun yaratmadıkça asla problem çıkarmıyorsun. Bunun yanı sıra oldukça da eğlenceli ve esprili bir insansın. İnsanları böylece sürekli güldürebiliyor, neşelerini adeta 10 katına çıkartabiliyorsun. Bu neşeli ve herkesle iyi anlaşabilen yönün sayesinde bir plan program olduğunda ilk çağrılanlardan biri oluyorsun! Özetle bir insanın sahip olabileceği en iyi arkadaşlardan biri olduğunu söyleyebiliriz!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1995
1292
719
236
174
163
44
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Furkan Meraklı

Bok mu? Neden böyle oldu ki şimdi...

betul basdogan

çıkan 5 kelimenin 5ini de hiç kullanmam ama hadi neyse :P

Aksel Aral

Artık Heralde Tamam Olmaz Anlatamıyorum

hemorrhage

sadece biz kullanıyoruz bunları binaenaleyh başka göremedim