Görüş Bildir
Haberler
En Basit Haliyle Ekonomi Takibi İçin Kullanabileceğiniz 10 Uygulama

etiket En Basit Haliyle Ekonomi Takibi İçin Kullanabileceğiniz 10 Uygulama

Ekonomiyi uygulamalar üzerinden takip etmek artık bir ihtiyaç haline geldi. Özellikle piyasayı yakından takip etmenizi sağlayan güvenilir uygulamalar kazanmanın ilk basamağını oluşturmaya başladı. Bunun için sizlere en iyi ekonomi uygulamalarını içeren güvenilir seçenekler hazırladık. İşte, en basit haliyle ekonomi takibi için kullanabileceğiniz uygulamalar...

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Investing

1. Investing

Investing, dünya çapında ekonomiyi takip edebilmenizi sağlayan uygulamadır. Uygulama üzerinden Endeksler, Vadeli Endeksler, Hisse Senetleri, Emtia, Döviz, Kripto Para, Tahviller, ETF'ler, Fonlar gibi finans araçlarını takip edebiliyorsunuz. Bu uygulamayı Android veya iOS cihazlara indirip kullanabilirsiniz. Ayrıca bilgisayardan web sürümünü kullanarak canlı piyasa verilerine ulaşabilirsiniz.

2. Google Finance

2. Google Finance

Google Finance, Türkiye'den ve dünyadan piyasaları takip edebilmenizi sağlar. Bunları yaparken fiyat ve haber verisi sunar. Bunun yanında kişiselleştirilebilir detayları ile yatırımlarınızı kolayca takip edebilmenize imkân tanır.

3. TCMB - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası

3. TCMB - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası

TCMB'nin mobil uygulaması üzerinden enflasyon raporunu indirip okuyabilirsiniz. Ayrıca buradan basın duyurularını da takip edebilirsiniz. TCMB'nin döviz kurlarına ulaşabilir ve bu sayede çeşitli hesaplamalarınızı kolayca yapabilirsiniz.

4. FinansCepte

4. FinansCepte

FinansCepte uygulaması; döviz, borsa ve altın piyasasını takip edebilmenizi sağlayan bir platformdur. Bunun yanında günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişim grafiklerini alarm kurarak anında görebilme şansınız bulunur. Ayrıca piyasa değerlerine hızla ulaşabilirsiniz.

5. QNB Finansinvest

5. QNB Finansinvest

QNB Finansinvest uygulaması üzerinden yatırım danışmanlığı alabilirsiniz. Demo hesap kullanarak gerçek fiyatlarla hisse senedi alma şansınız da vardır. Bu sayede yatırımlarınızı risk almadan yapabilme şansı elde etmiş olursunuz.

İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Fixel Borsa

6. Fixel Borsa

Fixel Borsa, dünya genelindeki anlık ekonomi verilerini size sunar. Gelir tablolarına ve araştırma raporlarına kolayca erişim sağlayabilirsiniz. Bununla birlikte analizlerde cebinize anında bildirim gelir.

7. Tradingview

7. Tradingview

Tradingview, detaylı grafiklerle her türlü yatırım aracını analiz etmenize imkân tanır. Aynı zamanda bu uygulama pek çok büyük banka kurumuna veri sağlar. Uygulama üzerinden dünya piyasalarını da takip edebilirsiniz.

8. Yahoo Finance

8. Yahoo Finance

Yahoo Finance üzerinden tüm dünyadaki emtia ve piyasa fiyatlarını görebilirsiniz. Ayrıca ekonomi haberlerini anlık takip edebilirsiniz. Bu sayede kapsamlı yatırım analizleri yapabilme şansınız bulunur.

9. KAP Mobil

9. KAP Mobil

KAP Mobil, finansal piyasalarda işlem gören hisselerle ilgili merak edilen bilgilere erişmenizi sağlar. Gelen bildirimler arasından sadece finansal bildirimleri aktif edebilirsiniz. Uygulama üyelik gerektirmez.

10. Libertex

10. Libertex
www.google.com

Libertex; ETF ticareti, Emtia ticareti ve Hisse senedi ticareti içeren bir uygulamadır. Uygulama ticareti kolaylaştıracak şekilde konsolide edilmiştir. Platform, ticaret yapılırken bilgiye dayalı analizler sunar. Şeffaf fiyatlandırma, bilgi ve fon güvenliği sağlamaktadır.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
1
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?