Görüş Bildir
Haberler
Elton John Antalya Konserini İptal Etmedi: "Büyük Bir Zevkle Türkiye'ye Geleceğim"

etiket Elton John Antalya Konserini İptal Etmedi: "Büyük Bir Zevkle Türkiye'ye Geleceğim"

Batuhan
17.08.2016 - 11:46 Son Güncelleme: 17.08.2016 - 13:56

Antalya'da 9 Eylül Cuma günü konser verecek olan Elton John, EXPO 2016 Antalya Ajansı'na gönderdiği mektupta, Türkiye'de yaşananların demokrasi ve özgürlük ortamını bozmaya yönelik olduğunu vurguladı ve 'Türkiye'deki EXPO 2016 Antalya konserimi büyük bir zevkle gerçekleştireceğim' dedi.

Cumhurbaşkanlığı himayesinde 22 Nisan'da kapılarını 'Çiçek ve çocuk' temasıyla ziyarete açan Türkiye'nin ilk EXPO'sunda konser verecek olan dünyaca ünlü İngiliz şarkıcı Sir Elton John, Türkiye'nin 15 Temmuz tarihinde yaşadığı olaylara duyarsız kalmayarak bir mektup kaleme aldı ve EXPO 2016 Antalya Ajansı'na elektronik posta ile iletti. 1970'lerden bu zamana kadar 250 milyondan fazla albümü satılan ve gelmiş geçmiş en büyük şarkıcılar arasında gösterilen Elton John, 9 Eylül'deki Antalya konserine çıkacağını söyledi.

Mektubunda Türkiye'deki olaylardan üzüntü duyduğunu, yaşananların demokrasi ve özgürlük ortamını bozmak için yapıldığını belirten John, “Türkiye'yi önceki konserlerimden biliyorum, yapılanlar güzelliklerin üzerine gölge düşüremez. 9 Eylül'de Türkiye'deki EXPO 2016 Antalya konserimi büyük bir zevkle gerçekleştireceğim' dedi.

"Yaşananlar baş ağrısı"

"Yaşananlar baş ağrısı"

Türkiye'yi daha önce gerçekleştirdiği konserlerden dolayı çok yakından tanıdığını belirten Elton John mektubunda; yaşananları bir 'baş ağrısı' olarak nitelendirerek olayların Türkiye'nin demokrasi ve özgürlük ortamını bozmaya yönelik yapıldığının farkında olduğunu vurguladı. Olayların Türkiye'nin güzelliklerine gölge düşüremeyeceğinin de altını çizen Elton John bu nedenle 9 Eylül'de EXPO 2016 Antalya'daki konserini büyük bir zevkle gerçekleştireceğini söyledi.

DHA

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
451
147
13
3
2
2
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Onur Ocak

Bir de gay derler dalga geçen var.Bravo tebrik ediyorum kendisini...

Halil Nasır Özcan

İbnelik yapma diyenlere kapak olsun. Taşaklarını tartmaya terazi yok adamın. Hatırlatmak isterim, bu adam İngiliz ve Sir ünvanı taşıyor. Üçüncü sınıf popçu t... Devamını Gör

Erşan Kuneri

İbne dediğimiz adamın ne kadar feyz alınası bir insan olduğunun göstergesi nitelikte bir haber...